Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline moora
Avatar
7536 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:43

LadyMary moc ňuňuňu

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:45

Magráta No už asi půl roku, nevím, proč mu pořád říkám novej :) Chodili jsme se synem na lockdownové procházky a jednou jsme se vrátili s kočkou. Ale na tebe ještě nemáme!

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:54

Jdu si postěžovat, stejný zážitek jako barbucha o pár stran dříve. Roční stafbulka, bez vodítka, holka na ní jen ječí, očuchá mi psa a pak se mi do ní zakousne.

Na kšírách jsem si jí odtáhla, jak jsem se lekla, tak jsem to vodítko popadla oběma rukama (mám na ruce dlahu, protože čekáme, jestli nemám utrženou šlachu v prstu), agresorku panička kárá a omlouvá se, že je to roční fracek. Protože se mi chce brečet bolestí, radši nic neříkám a jdu pryč, ale ona toho psa nechá ještě dvakrát(!) utéct za náma. To už stačilo teda svýho psa nechat za sebou a na ní trochu řvát, tak vycouvala. To jako fakt lidem přijde normální chodit bez vodítka a nechat napadat cizí psy? Nebo si toho psa ani nepodržet?

Výsledkem několika těhle akcí je, že se mi u mýho psa objevuje taky strachová agrese. I kvůli dětem a lidem obecně mi přijde chození s vodítkem naprosto normální, natož když vim, že ten čokl má s něčim, čimkoliv, problém

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. května 2021 12:57

moonlight šejmos :-)

LadyMary ta je krásná  

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 14. května 2021 13:17

Zu jezimarja

se stafbulem bez vodika muze teda chodit jen bezmozek (a to rikam jako milovnice a majitelka stafbuliku)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. května 2021 13:43

LadyMary ta vyrostla!

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 14. května 2021 13:51

jinx  Roste strašně rychle a taky je čím dál drzejší :-) Včera jsem ji nechala chvilku samotnou na zahradě a za chvíli na mě zvoní soused, že jestli vím, že hrabe u plotu a za chvíli bude u nich :-D No, už máme přerytou půlku zahrady....doufám, že jí to přejde. Taky teď s hrůzou zjišťuju, že všechny kytky, které doma mám, jsou pro ni jedovaté A ona je tak ráda okusuje....Oleandr jsem převezla k našim, monsteru jsem musela přestěhovat vysoko na polici a fíkus zatím hlídám.

Offline moora
Avatar
7536 příspěvků moje polička 14. května 2021 14:01
Reakce na LadyMary:

No, už máme přerytou půlku zahrady....doufám, že jí to přejde.

​asi nechceš vyfotit naše tunely? hlavnímu hrabači bylo předevčírem 11...

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 14. května 2021 14:15

moora Neeeee Loni jsme se zbavili 4 krtků na zahradě, tak jsme si oddychli a teď tohle

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 14. května 2021 14:49

LadyMary Nádherná slečna!

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 14. května 2021 14:53

Zu Jak vás chápu. Když nedávno k nám doběhl nějaký bull , čuměl Tonánovi vyzývavě do očí a už to tam vrčelo- oba- chytla jsem paniku, i když si můžu 100x říkat, že mám být v klidu. Radši na tomto slušném webu nebudu psát, co ze mě  padalo za slova. Ale majitelce to bylo fuk, odvětila, že JEJI pes je hodnej a hotovo. No spíš si byla jistá, že ten její by v souboji vyhrál. 

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 14. května 2021 15:45

ionicera baltik jako naštval by mě majitel jakýhokoliv plemene, kdyby tohle předváděl, ale u těch bull se mi to fakt stává poslední dobou často. Výbornej byl taky majitel krásnýho vyžLáka,  kterej se k feně a psovi na vodítku žene rychlostí blesku a voláme na něj, ať si ho přivolá, protože ten pes se bojí velkejch psů a navíc myslím, že naše měla chvíli po hárání. Nepřivolal, protože je hodnej, přání jsme zopakovali, to už ten malej začal vyvádět a pán nám začal sprostě nadávat

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. května 2021 15:50

baltik jejda, děkuji!! Ukládám a pokud neseženu nějakou levnější, koupím i když.. Růže by slušela moc!

Já mám dnes obrovskou radost! Zkontaktovala jsem se s paní, která má 3 špičkové stafbulinky a nabídla mi, že mi pomůže s přípravou Růženy na výstavy. Už jsme přihlášené na dvě, tak potřebuji pomoci s handlingem. Domluvily jsme se na společnou procházku a všechno mi ukáže a poradí, naučí grify, jak nejlépe psa předvést a prezentovat. A jako bonus, bydlí na P6, tak nebudu muset nikam složitě jezdit.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 14. května 2021 16:40

Na ty debily se psem bez vodítka a "náš je hodnej" byl skvělej vlkodav, to když k nám něco uteklo, tak majitelé byli málokdy v zenu, když to tu čtu, tak snad toho vlkouše ještě vezmu do úvahy!

Ještě mám ráda "dyť je nechte, ať si to mezi sebou vyřídí", to tak s Belisou nikdy, ale fakt nikdy nepadlo!

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2021 16:51

Zina Vlkodav . To jsou ale taky docela zlaticka ne? No jinak "oni si to vyridej" u nas klidne. Teda krome jednoho mistniho asiata, ten ma tak 90kg a ten muj je proti nemu fakt prcek. Mam docela paniku je nekde potkat, protoze pan ma i na voditku dost prace psa udrzet. Nasi kamaradi maji krizeneho bulla z utulku (ale nejakeho velikeho, tak 40kg) vzdy s kosikem, ale ten jejich posuk i tak uz dvakrat napadl naseho psa treba zezadu a busil do nej tim kosikem. Nas jen koukal. Naszesti po kastraci se pes zlepsil. Ale jinak mali psi se do fundlaka klidne pusti taky,jen zuby cvakaji (teda naprazdno)a on fakt nic. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 14. května 2021 17:23

Belisa si taky nic nevyřizovala,  a kdyby chtěla, tak bych byla dost důrazně proti. Ale fakt je, že lidi to v těch hlavách mají "že by kdyžtak vyhráli", protože dokud jsem měla jenom superhodnýho Terka, tak ty návrhy padaly furt a vždycky od lidí se psem, co by nějak problematickej. 

Jinak věřím, že váš fundlák je hodnej, ale kdyby něco vyhodnotil jako hrozbu, tak by určitě jednal. Já jsem nvf prát se viděla a v tu chvíli měl do roztomilýho méďi fakt daleko :-)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2021 17:41

Zina Zazit bych to nechtela teda. Treba pozemek si hlida a remeslnici uz parkrat zazili hrdelni vrceni a od te doby uz na zahradu bez nahlaseni nevlezli. Ale venku male psy neresi vubec, vi jakou ma prevahu. my se dost bali u tak velkeho psa, tak jsem ho od stenete brali vsude mozne, ke psum i detem. Nicmene v pripade, co se staloZu za psa uz opravdu nerucim. Proste by se branil a ja nemam fyzickou kapacitu to nejak vic korigovat. Vlastne by to tem majitelum asi patrilo. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. května 2021 17:56

Prosím, kdo máte psa a kočku v jedné domácnosti, dá se to? Slíbila jsem jedné paní, že se ujmu její kočky, kterou nemůže mít kvůli svým dvojčatům. Je to hnědá britka, kastrovaná, šest let, zvyklá na pobyt jen doma. Doufám, že jsem neudělala hloupost, ale třeba to půjde. A syn by kočku moc rád.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 14. května 2021 18:18

LadyMary no za vyrostla za tech par tydnu! Je krasna :)

jinx doufam, ze pan monter ma rad kocicky