Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online moora
Avatar
7535 příspěvků moje polička 14. května 2021 18:19

Dalia myslis, aby kocka jolu nespraskala? :) 

da se to, tady je spousta kockopsich domacnosti

Online razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 14. května 2021 18:21
Reakce na baltik:

Zu jezimarja

se stafbulem bez vodika muze teda chodit jen bezmozek (a to rikam jako milovnice a majitelka stafbuliku)

​v ulici, kde jsem driv bydlela, tak chodil jeden pan. Jeho psik me nekolikrat radostne poskakal. Mne to neva, ja mam psy rada, ale vzdycky jsem se modlila, aby nepotkali moji mati, protoze ta ma z bull plemen panickej strach a mohlo by to bejt jeji posledni

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. května 2021 18:26

LadyMary ajaj, ta nezahali

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. května 2021 18:49
Reakce na moora:

Dalia myslis, aby kocka jolu nespraskala? :) 

da se to, tady je spousta kockopsich domacnosti

​No, například. Prý je celkem dominantní. Možná se zase zbytečně bojím, aby chudinka Jollinka nežárlila a tak.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 14. května 2021 19:15

Zina Jé vlkouš! Teda ale doufám, že toho by kolega nevyžadoval! Tam by mi hodně vadila ta

pravděpodobnost dožití. Já chci se svým psem dožít. 

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 14. května 2021 19:35
Reakce na Dalia:

Prosím, kdo máte psa a kočku v jedné domácnosti, dá se to? Slíbila jsem jedné paní, že se ujmu její kočky, kterou nemůže mít kvůli svým dvojčatům. Je to hnědá britka, kastrovaná, šest let, zvyklá na pobyt jen doma. Doufám, že jsem neudělala hloupost, ale třeba to půjde. A syn by kočku moc rád.

​Držím palce, nech si navzájom zvyknúchce to ale čas, počítaj s tým, že to ideálne prvé dni ani týždne nemusí byť. Zvlašť preto, že mačka aj psík sú už dospelé. 

Ale moje tri mačky sa úplne v pohode znesú s papagájom a predtým sme mali hlodavce osmaka degu, kocúr sa s ním naháňal po celom byte a nenapadlo by mu ublížiť. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. května 2021 20:09

Dalia Růženka se taky hezky sžila s kočkáma. Ale byly venkovní, tak byl na to sžívání byl prostor. Růža dostala párkrát bombu do cenichu a naučila se nebýt na kočky drzá.

Přes zimu už byli všichni doma a byl klid.

Ve finále i spali stuleni všichni pospolu. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. května 2021 20:15

Daridari Dadoo Zítra odpoledne ji má paní donést i s veškerým vybavením. Tak se uvidí. Vložím pak fotky.

Offline tv
Avatar
3538 příspěvků moje polička 14. května 2021 21:30

V obležení..

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 16. května 2021 10:20

Dalia tak jak to u vás vypadá? Držím palce, ať jsou všichni spokojení 

A těším se na fotky

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. května 2021 10:36

Mám od včera obrovskou radost z Růženky. Byly jsme na venkovni akci, kde bylo asi 60 lidi, včetně dětí. Růža děti miluje. Jedná holčička měla panickou hrůzu že psů, prý špatně zkušenosti. Takže to byl asi jediný člověk, který Růžu nemazlil. To ji přišlo moc divné, o to víc ji holčička zajímala. A tak jsme holčičku začaly s Růžou učit, jak s pejskama.

Růža byla neuvěřitelná! Pořád za ní chodila, ale stala kousek od ní a jen se na ni smála.

A já ji povídala o pejscich, co má a nemá dělat, když se k ní pejsek třeba přiblíží. 

A tak ve finále přišla holčiček, která při prvním spatření Růži jecela a lezla mamince a tatínkovi málem na hlavu., až k nám, kde jsem seděla s Růžou na klíně, a sama od sebe ji začala hladit a drbat. Rodiče nevěřili vlastním očím! 

Růženka byla strašně citlivá, mirnila se, já ji i zklidnila. Aby ji neoblizovala, to by bylo napoprvé příliš. 

Ale bylo to úplně úžasné! Růženka tu vnímavost a citlivost prostě v sobě má. 

Mám z toho obrovskou radost.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. května 2021 10:45

Magráta Je tady veselo, Roxy stále střídá úkryty a vyfotit ji zatím není možné.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. května 2021 10:50
Reakce na LadyMary:

Z našeho štěňátka už je slečna.....

​Je krásná! Co je to, prosím, za plemeno?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. května 2021 11:38

Roxy...

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 16. května 2021 11:45

Dadoo To je krásne, Ruženka je úžasné stvorenie

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 16. května 2021 11:47

Dalia Krásna je mačička. Chúďatko musí to byť pre ňu strašná trauma, zmeniť po 6 tich rokoch bydlisko aj paničku. Ale verím, že si zvykne a bude Ti robiť radosť

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 16. května 2021 11:54

Dalia Kočka jeskynní

LadyMary Slečna se mi líbí moc.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. května 2021 12:04

Daridari Nechce zatím jíst, ani pamlsek. 

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 16. května 2021 12:27

Dalia To je úplne prirodzené, iné je doviesť si domov malé mačiatko a iné 6 ročnú dámu. Fakt je to pre ňu veľký stres. V tomto smere tú zmenu mačky znášajú podstatne horšie ako psíkovia. 

Skús jej pamlsky pohádzať niekde na zem a uvidíš, či nakoniec predsa len neodolá. Alebo neodolá Jolinka

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 16. května 2021 12:46

Dalia Je to Australský ovčák ;-)