Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 15. července 2020 14:40
Reakce na bram:

Vesnický gang aneb prázdniny u babičky

​ahoj pejsku,  jdem do sveta. Pujdes s nami?

Bozi fotka

Offline Sweet Potato
Avatar
34894 příspěvků moje polička 15. července 2020 14:42

Catherinne
OT, když tě tu tak vidím, četla jsem včera někde v diskuzi dotaz "jaká je vaše kadeřnice při běhu?" A vůbec mi to nepřišlo divné. Až při druhém pohledu vidím, že se ptají na kadenci.

Offline Catherinne
Avatar
9889 příspěvků moje polička 15. července 2020 14:47

Sweet Potato 

Kadenci zásadně tatatatatatata...

Offline moora
Avatar
7574 příspěvků moje polička 15. července 2020 14:55

bram super fotka prázdniny u babičky asi závidíme

Offline andulka01
Avatar
10789 příspěvků moje polička 15. července 2020 15:03

Catherinne Slabýýýý

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 15. července 2020 15:39

andulka01 tvoje kočka je zábavná :) přilepená šiška, no stress a ta natažená noha

bram skvělá fotka :)

Online Magráta
Avatar
7781 příspěvků moje polička 15. července 2020 19:23

Návštěva 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 15. července 2020 21:36

Magráta Ta se chce očividně přistěhovat :)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 16. července 2020 09:09

Děkuju všem

Oni jsou pohromadě vynikající gang, vyvádí kraviny a blbnou. Naše Zuza se teda koně pořád trošku bojí, ale respektuje ho. Ještě tam chybí jedna stařičká dalmatinka, má 14 let a všechno spokojeně zpovzdálí sleduje. A dvě kočky. Ale ty se neúčastní. Zuza je tam moc šťastná, vždycky se vrátí vylítaná, špinavá, smradlavá, ale strašně spokojená. Jako děcko po návratu z tábora. :) 

Offline Zina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 16. července 2020 11:23

Jdu se sem takzvaně "vyblejt", byli jsme s Terkem na další kontrole a nic moc.

Ani nasazení druhých léků se stav nezlepšil, naopak mírně zhoršil, od začátky léčby jsme se tak od "v podstatě kdykoliv hrozí náhlé srdeční selhání" nijak moc neposunuli. Doktorka mu na to předepsala 3. léky, po kterých ale může trpět nechutenstvím a navíc se může objevit  arytmie a celkově se to může zhoršit. Máme tak dorazit za 4 dny na další kontrolu na EKG, objednat se nejde, protože už je plno, a za měsíc na kontrolu klasickou, objednat se taky nejde, protože se neví, kdy tam doktorka bude (dojíždí), takže si tam jet sednout a čekat, což je i s cestou akce na tři hodiny minimálně. 

Jsem z toho dost sklepnutá, jednak z toho systému, kdy je problém se objednat a je to tak dost časově náročný, jednak samozřejmě nejvíc z toho, že léčba nepomáhá a že Terkovi možná není pomoci. Dumala jsem, že to zkusíme ještě jinde, ale to zas znamená absolvovat všechny vyšetření znovu, protože se mi ještě nestalo, aby se veterinář spokojil s výsledky cizích vyšteření, rentgenů atd. Navíc k naší lékařce mám máme dost důvěru, problém je ten dojezd a celkově dostupnost.

Vlatně nejvíc pozitivní je na tom pacient, kterej se má k jídlu i k dílu, a i když se mu už nechce na procházky, protože má problém to udejchat, tak mi tu večer strká do ruky hračky a při nešení misky se žrádlem blafe jak zamlada.

Offline Sweet Potato
Avatar
34894 příspěvků moje polička 16. července 2020 11:29
Offline baltik
Avatar
4462 příspěvků moje polička 16. července 2020 11:48
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33858 příspěvků moje polička 16. července 2020 11:58
Offline moora
Avatar
7574 příspěvků moje polička 16. července 2020 12:08
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33858 příspěvků moje polička 16. července 2020 13:04

bram My máme taky takový příbuzenstvo a klasika, Trnka to tam strašně miluje a nikdy nechce domu, Rufik to tam má za trest (koni se boji, na kozy vrci...)

Online Magráta
Avatar
7781 příspěvků moje polička 16. července 2020 15:05
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 16. července 2020 15:13

Zina ty objednací lhůty jsou na palici, člověk je nervózní, když musí čekat na své vyšetření, natož ještě na vyšetření mazlíčků. Důležité je, že je pacient v dobrém rozmaru, držím palce, ať je mu dobře

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 16. července 2020 15:34
Offline Zina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 16. července 2020 15:35

Díky všem, vyřídím tu podporu i pacientovi!

bram Zas u těch zvířat je většinou víc alternativ, kde to absolvovat, u lidí to ne vždycky tak funguje. A objednací lhůty chápu, spíš mi vadí nemožnost se objednat, hlavně když to nemáme úplně za rohem.

Offline Zina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 16. července 2020 15:41

Potrefenáhusa Trnka má fakt ty retrívří geny, tam je dost lásky pro všechny, a ješět když je tam děj!

My když jsme kdysi začali jezdit za mámou na statek, kde se pořád bylo venku a něco dělalo, tak v tý době panelákovej Terk nechtěl v neděli večer nastoupit do auta na Prahu a pak na Roztylech z něj nechtěl vystoupit, že jako máme jet zpátky na venkov. Naopak Beliska, která vyrostla u domu a občas byla venku i proti svojí vůli - málo, ale přece - tak když ji pak tamtéž, tedy v bytě, hlídal můj ex, tak byla v sedmým nebi. Ta ty možnosti pobytu venku a společnýho děje tak úplně nedoceňovala.