Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 15. května 2020 10:19
Reakce na Magráta:

Potrefenáhusa já už chodím do práce, takže smečka je spokojená :-)

​Vcera sly deti poprve do skolky, my oba do prace a Ludana si mi prisla lehnout na zada! To se nestalo, co propukla harantena.

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 15. května 2020 10:29

Jos On se poslední dobou hodně zadýchává, doteď se to připisovalo štítné žláze, tak to asi bude souviset spíš s tím srdcem? Tak obden ho bereme na procházku do lesa, chodíme něco pod 2 km, tempu by bez nadsázky stačila babička s chodítkem, prostě se šouráme podle něj. Vždycky tam vyloženě ožije, občas is i popoběhne, což jinak nedělá, tak doufám, že mu neškodíme. O omezení pohybu nikdo nic neříkal.
A děkuji za odborný názor!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 15. května 2020 10:32

Zina  Patří to k tomu, ale nahovno to fakt je. Ať si spolu ještě užijete spoustu hezkých chvil!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 15. května 2020 10:35

Špalír po cestě do kuchyně, ale rozestupy teda dodrzujou 

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 15. května 2020 10:41

Já prostě neumím vkládat příspěvky z mobilu

Dadoo Růženka je krásný buřtíček

Zina Je dobře, že Terk nemusí podstoupit operaci, ale.... Máš můj respekt, já bych takhle silná nebyla, jsem srágorka a neumím a ani si nechci představovat, co nás jednou čeká. 

Jsem od neděle sama, sambo i mladý pán zůstali na chatě a už mi strašně to psisko moje chybí. A to se mi ještě vypráví do telefonu, jak se zahučelo u sousedů do bazénu

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 15. května 2020 10:49

Viatori No když to trochu odlehčím, tak já si to představuji od těch jeho třech měsíců, tak už jsem si přece jen trochu zvykla :-)). Moje hrůza a hrozba, která nad námi visela jako Damoklův meč, byla, že přestane úplně chodit (má dost hrozivý neurologický nález na páteři) a že budeme uspávat mladého psa. Kdyby mi byl někdo řekl, že v jeho 13 budu řešit srdce a nález na varleti, tak bych mu asi zulíbala ruce. 

Potrefenáhusa Právě mi oba zdanili větrník z Myšáka, tak myslím, že si nemůžou stěžovat! :-) 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 15. května 2020 11:10

Viatori mne se hrozně líbí, jak ty čivavy, protože mají očička blízko cumacku a velké kulaté čelo, vypadají pořád tak jako přednasraně

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 15. května 2020 11:28

Dadoo to je přesný, on je teda pořád pozitivní miláček, ale tady je to výraz - nechápu, proč tady na skále nad Sv. Janem nemůžu být bez vodítka, když jsem jen podlezl to zábradlí u kříže a jen se chtěl koukat dolů z okraje.

edit: fotka líp dokládající výšku nadm. výšku :-)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. května 2020 11:28

Zina Nebojte, on si to bude regulovat dost sam, proste je to ted stary pan a kardiak, proste jak u lidi. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 15. května 2020 11:53

Jako blbý, když si nestihnete před návratem policajtů z procházky rozmyslet, jestli chcete dovnitř...

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 15. května 2020 11:53

Viatori On je fakt hrozně roztomilej, málem jsme ti ho odvezli spolsu s myší :-) :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 15. května 2020 11:53

Nebo ven...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 15. května 2020 11:55

Pak musíte jinam, než jste chtěli, a ještě s eskortou...

Offline Estara
Avatar
504 příspěvků moje polička 15. května 2020 11:58

Zina To mě mrzí. Náš pes (12 let) je kardiak, už teda pár let a zatím celkem dobré (ale té situace, kdy by byla potřeba operace, se taky děsím). Ze začátku veterinář zmiňoval jako že žádné velké akce a klidnější režim - no tak u hyperaktivního foxteriéra trochu neuskutečnitelné. Kolikrát běhá jak úplné třeštiprdlo ještě teď. Ale my s ním nepodnikáme nějaké sportovní aktivity, dlouhé túry nebo něco takového. Prostě tak na pohodu (má přístup ven na zahradu, takže tam si případně tu aktivitu reguluje sám).

To zadýchávání s tím nejspíš bude souviset. U nás hlavně když se oteplí, pak stačí opravdu málo a funí hned. To ho radši nikam netaháme, i kousek po rovince je dost namáhavý.

Taurin ani karnitin zvlášť nedáváme. On se asi nějaký velký účinek očekávat nedá, ale zase kdyby to v něčem aspoň trochu pomohlo, tak proč ne. Náš dostává rybí olej a vitamíny pro staré psy.

Online Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 15. května 2020 13:07

Zina  já jakýkoliv věk nad 10 považuju za skvělý, oba rodičů jezevčíci špatné srdce, když už brali léky, tak jsme ty procházky dávkovali úplně podle nich, držím palce, ať mu dělají i nadále radost!

Online Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 15. května 2020 13:10

Mám to těžký, když jsem se jen stavila doma na oběd a ona si na mě vyštěkala pochování a začne mi tu vonět spánkem, zatímco musím zase zpátky do práce, že

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 15. května 2020 13:14

Zina Je to moje . No chtěla jsem ještě pracovat, ale už to nejde, už mi moc chybí a jedu za svýma chatařema hned fčil. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 15. května 2020 13:16

Zu Mas to moc tezky

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 15. května 2020 13:17

Dorazilo haemko 

Offline Miru
Avatar
13867 příspěvků moje polička 15. května 2020 13:20

Potrefenáhusa 

...jůj, v kterém haemku tohle prodávají?, to bych si taky objednala... Ňuňu