Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 29. února 2020 13:54

Potrefenáhusa proč všechny kočky tak milují krabice .

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 29. února 2020 13:59

barbucha Čokl jsi pravila? Jak jsi mohla ? Ještě, že tě neslyšela, je to zlatíčko Poppy. A krásně jí to ladí v pelíšku. Jen se bojím, jestli něco z tvých "myšlenek" nezaslechla, fakt se tváří poněkud chmurně. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 29. února 2020 14:12

SunEclipse Morče ve svetru je výborný, nevím, jestli ho nutně nepotřebuju :-) :-)

Offline SunEclipse
Avatar
3109 příspěvků moje polička 29. února 2020 14:20

Zina tak to ale potřebuješ dvě, jsou to společenská zvířátka, mít morče samotné chovatelé nedoporučují. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 29. února 2020 14:27

SunEclipse Já prosím vím, on to byl spíš vtip, před týdnem a něco něco jsem domů přinesla nalezenýho potkana, a ten taky nesmí být sám, takže... :-)
Ale svetřík je fakt výbornej .

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 29. února 2020 14:33

Zina Prosím tě, můžou myšáci kokosový ořech?

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 29. února 2020 15:02

Mně nikdy nenapadlo jim to dát, ale občas se to doporučuje jako zábava, že se do toho dostávají. A dává se i do těch tyčinek pro hlodavce, tak mě nenapadá, proč by ho nesměli

Offline Zu
Avatar
2531 příspěvků moje polička 29. února 2020 16:10

SunEclipse Jsou úžasný, hned bych morče zase brala, dožila se nám 8 let a byla s nima sranda :) dávej fotky častěji prosím

Offline Zu
Avatar
2531 příspěvků moje polička 29. února 2020 16:12

Naše čůza vysmátá

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 29. února 2020 16:13

whiskas 

Žádný strachy, naživo vode mě slyší horší věci

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 29. února 2020 16:41

barbucha Sociálku na tebe .

Offline whiskas
Avatar
19561 příspěvků moje polička 29. února 2020 16:42

Zu

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 29. února 2020 16:46
Reakce na whiskas:

MP Marge I relax je třeba umět .

​Ja myslim ze Chico a ja dosahujeme slusnych pokroku

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 29. února 2020 16:57
Reakce na barbucha:

​Ale prd. Granule nejsou žádná výhra, stačí se podívat na složení Mně to nesmí do baráku...

Stejně jako ty dávám vařený kuřecí, krůtí, hovězí občas. K tomu zeleninu (mrkev nejčastějc, ale i dýni, cuketu, řepu a brokolici (nebezpečná věc! ), brambor nebo rejži trochu... a k snídani tvaroh, activii nebo něco podobnýho kvůli tomu vápníku, i kysaný podmáslí si dává. Po sýru by se utloukla, ale to jen kousek anžto nekupuju žádný "dietní", leda mozarellu může víc... nebo syrečky A prodávaj i psí sýr, ten občas pořídím taky (jakože míň soli i tuku) - ale Poppy radši lidskej samozřejmě!

Tak si myslim že doplňky asi fakt nepotřebuje, jedině mam hydrolyzovanej kolagen tak jí porci vždycky trochu posypu, ať má zdravý klouby... jinak se stravuje líp než kdejakej člověk!

​No takhle nejak jsem si to predstavovala, a kousek brambory nebo trochu ryze mu tam taky casto primicham, on to ma rad. Ale potrebovala bych do nej dostat vic ty zeleniny, pripadne trochu ovoce, a on prave nic krome mkrve nechce

A hrozne bych chtela, aby obcas dostal nejakou tu syrovou kost, ale zaroven se toho bojim - hysterka, no

Jeste mi Potrefena husa poradila lososovej olej, a ten je tady v pohode k dostani, jenze ja ho uz mesice proste zapominam objednat! Vzdycky si vzpomenu treba ve tri rano, kdyz se probudim, ze mam zizen...

No a vapnik on teda asi vubec nedostava Jednou tady byla debata na tema "posere se mi pes po jogurtu!?" a vsechny ucastnice se shodly, ze se to musi proste vyzkouset. Jenze ja kdyz vidim, jakej ma vzdycky prujem po tom syru, tak se mi do toho moc nechce

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 29. února 2020 17:08

MP Marge 

Vápník je ale důležitej... a nedávno jsem někde zahlídla že pokud ho má jinak dost, kosti prakticky nepotřebuje (leda na zábavu a broušení zubů). Že jako pro malý pejsky nejsou kosti nic moc, ani syrový. Zdálo se mi to logický, voni to nerozkousaj pořádně, polykaj velký kusy... a v těch mini střevech a žaludku to může pak nadělat paseku. Nemáme vlčáky, že jo

Zkus něco kysanýho z toho mlíka, to by mělo fungovat i proti průjmu. Sýr je přece jenom něco jinýho.

Vono teda nevim jak u vás, ale Poppy je strašná prasnice, takže pokud má sračku nebo blije, přičítám to těm hnusům který venku (nepozorovaně) požere. A dobře jí tak

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 29. února 2020 17:33
Reakce na barbucha:

MP Marge 

Vápník je ale důležitej... a nedávno jsem někde zahlídla že pokud ho má jinak dost, kosti prakticky nepotřebuje (leda na zábavu a broušení zubů). Že jako pro malý pejsky nejsou kosti nic moc, ani syrový. Zdálo se mi to logický, voni to nerozkousaj pořádně, polykaj velký kusy... a v těch mini střevech a žaludku to může pak nadělat paseku. Nemáme vlčáky, že jo

​NO PRAVE!!! To jsem si presne myslela

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 29. února 2020 17:34

barbucha Tak krome jogurtu tady mame kefir a podmasli, tvaroh (bohuzel) ne. Ale koupim teda tu Aktivii a uvidime, co to udela! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 29. února 2020 18:13

MP Marge Rufik to samotný nechce, já mu to míchám do masa, aby to neslo moc rozrejpat a nejedly věci (všechno kromě masa) z misky vyházet. Sýr teda taky nežere

ale včera si dal takovou tu úplně rozvarenou mrkev z polívky a jak mu chutnala, syrovou nechce (musím strouhat najemno a míchat, aby nesla vypreparovat), nerad kouše (ale zuby by měl mít v pořádku)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. února 2020 18:36
Reakce na Zu:

Naše čůza vysmátá

​Tá je rozkošná

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. února 2020 18:39
Reakce na barbucha:

MP Marge 

Vápník je ale důležitej... a nedávno jsem někde zahlídla že pokud ho má jinak dost, kosti prakticky nepotřebuje (leda na zábavu a broušení zubů). Že jako pro malý pejsky nejsou kosti nic moc, ani syrový. Zdálo se mi to logický, voni to nerozkousaj pořádně, polykaj velký kusy... a v těch mini střevech a žaludku to může pak nadělat paseku. Nemáme vlčáky, že jo

​Kosti sú pre psov dobré na to, aby prečisťovali črevá, takisto aby čistili análne žľazy. Kosti som normálne strihala na menšie časti, prevažne kuracie krídla alebo husacie krky. Nikdy s tým problém nemali a to má Amy malú papuľku.