Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 23:13
Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 23:16

Janulik03 to se musí vydržet:-))

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 23:19

Magráta tak hlavně když se nechce to ... odskočit si...

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 13. ledna 2020 23:20

Magráta to je kočka na pokračování

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 08:03

Kokoska ještě chybí dva díly :-)

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 09:33

Magráta takze primo serial

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 09:56
Reakce na Catherinne:

Potrefenáhusa mě to vždycky udiví, protože ty naše si fakt nic nevezmou...a z pamlsků taky vybírám těžce.

​hele, maso pro psy - fakt takový to výsekový mražený psí maso s různejma trubkama, eklhaftama apod., já řeknu : "Nerozmrazilo se už maso pro pejsky?" nebo "Nedáme pejskům už večeři?" - venku ze zahrady za dveřma se ozve: "Mňaaaaaaau!!!!" - jako my už si z toho děláme legraci, jestli má křišťálovou kouli?

A u toho masa (a jako fakt to neni tataráček ani losos vylovenej za úplňku z čistých norských vod) nekouká napravo nalevo, jen strčí hlavu do misky a žere a žere, ani mu nevadí, když mu jiný kočky choděj po zádech, ani nezvedne od toho žrádla hlavu

a to cca dvě hodiny před tim má svojí večeři, po který odchází ven, ale psí večeři nikdy nezmešká...

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 10:28

Potrefenáhusa trubky a eklhafty jsou nejlepší!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 10:50
Reakce na Zina:

Potrefenáhusa trubky a eklhafty jsou nejlepší!

​nasi popelnicovi kocouri se toho ani netknou, ohrnujou snupaky i nad kurecim:-/ v barf prodejnach uz nemuzu nakupovat. kdyz donesu maso od reznika, muz se pta jestli to je pro kocicky nebo pro nas

ovsem zkousela jsem nejakou zapomenutou kapsicku asi dvakrat posledni rok a hned to vyzvraceli. takze holt pro kocicky:P

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 11:00

viktorka_od splavu no Goliáš je hodně hroznej, my jinou takovou kočku v rodině nemáme

bratranec krmí kočky takovejma nějakejma brutálně drahejma konzervičkama, dává jim dohromady půlku.........no to by mě Goliáš asi ožral zaživa, jednou jsem mu to od nich donesla a on to vdechnul asi tak během vteřiny

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 11:13

Sousedovic kocour má nějaký podle mě dobrý kapsičky a ještě pořád k dsipozici granule, ale jak mají psi mletý hovězí s drobama, tak podniká trochu sebevražedný pokusy směrem k jejich misce. 
To maso teda není cítit ani podobnýho, ale jsou v tom semletý játra  plíce apod., a očividně je to rpo kocoura hodně lákavý.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 11:19

Potrefenáhusa oni teda taky kousek peknyho vonavyho masa vdechnou hned, ale treba kousek kurete s kuzi (coz smrdi i mne, a nemyslim zasmradly maso, proste ten pach kureci kuze) prilitnou na zavolani/zasusteni jako vzdy, cichnou otoci se a jdou pryc

jak se odurazi, tak se vrati a zebraji hrozne, ale ten ekl v misce nechaji klidne do druhyho dne i kdyz nic nedostanou

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 11:29

Zina neni zrzavej?

Goliáš kuře žere vařený i syrový

jediný, co mu nechutná, jsou takový ty kapsičky s nějakou omáčkou, ne želé, ale ty omáčky teda nechce

včera jsme koupili cestou domu nějakou novou konzervu (ale nějakou lepší) s tim, že jim nemáme co dát (nejak to žerou rychlejc, než to stíháme kupovat) a černá ani chlupatá to nechtěly, Goliáš to pak ještě dojed celý po černý, pak šel na chvíli ven a za dvě hoďky nástup na psí večeři...

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 12:31

Potrefenáhusakdyž koupím nějaký dražší konzervy nebo kapsičky, tak to nikdo ze smečky nechce (nosím to pak do útulku)... syrový maso očuchat jo, ale když jim dám kousek, ohrnujou čumáky, nebo když jim koupím srdíčka, nezájem (o vařený taky nezájem)

maj rádi takový ty omáčkový kapsičky z DM 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 13:12

Magráta Ty omackovy z dm jsou prave ty jediný, který godzilla nezere

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 13:41

ach jo. Rána po čištění se krásně uzavřela, ale dva dny na to jsme objevili v přímém okolí díru, fakt díru. Koukala jsem jako blázen a přemýšlela, co jsem udělala špatně. Takže opět cesta na veterinu a sice jsem špatně neudělala nic, ale špatné to bohužel je. Ta díra už není absces, ale otevřený ten zničující "hajzl", kteréžto místo si Piškvorka neustále olizovala. Prý se s tím už nedá nic dělat. Dostala límec, aby k ráně nemohla, ale nesmí se to zavázat, jen dezinfikovat, aby k postiženému místu mohl vzduch. Prý je jediná šance (byť údajně málo pravděpodobná), že se tkáň sama stáhne, vytvoří se strup a s tím by pak mohla Piškvorka ještě další čas žít. Pokud se tak nestane a zůstane to otevřené, tak nezbývá než ... Cítím takovou bezmoc. Nevím, co mám dělat .

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:25

whiskas nemůžeš dělat nic víc, než děláš. Neprodlužovat utrpení a bolest. To je naše poslední, a asi i nejtěžší, povinnost. Držím palce ať máš dost síly.

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:25

whiskasjezisi to je mi hrozne lito:((((

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:27

Dadoo 711990 Díky. Uděláme maximum. Teď si přeju zázrak, aby se rána zacelila, nic nebolelo a Piškvorka si ještě užila jarní počasí ...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 14. ledna 2020 14:38

whiskas to je mi líto jak píše Dadoo ...