Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 18. června 2019 10:31

Zina  prej hustej kožich  

to s trnkou jsem si taky rikala, akorát rufik ji brání a dost se cpe mezi ni a jiný psy, tuhle na psím hřišti ji někdo povalil a lezl na ni a rufik ho okamžitě běžel sundat, jinak se do těch her moc nezapojuje

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 18. června 2019 10:38

Zina Potrefenáhusa 

To je prostě příšerný. Já bych byla pro zákaz venčení na volno kdekoliv všema deseti, a drakonický pokuty bych rozdávala!

Páč na volno lítat nechaj vždycky jen ty největší vobludy, vo který se nemusej bát, to dá rozum... to samý u nás, ve městě Pokuty hezky aspoň jako měsíční plat, vono by je to přešlo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. června 2019 10:59

barbucha Souhlas, lidi sou úplně dementní, fackovala bych za Von je hodnéééj nebo čúza nedávno Pocém, pani je vyděšená..normálně sázet pokuty a finýto, holt by museli blbečkové pořádně venčit, ne si stoupnout před barák a ať si pes zaběhá.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 18. června 2019 11:00

Zina ziiis, ja som prestala zas rano s Elzou chodit po ceste okolo jedneho domu. Jediny dom pri hlavnej ceste. Prisli sme po dom, pocula som  stekot dvoch psov, neznelo to dobre tak sme sa otocili spat. Stale tam lietaju auta a ze preco pred nami spomaluju ked sme uplne na kraji. Otocim sa a zenu sa za nami dva psy. Jeden velky nieco ako cuvac a druhy taky Ruficek. Nestekali. Rychlo som tiez strcila Elzu za seba a odhodlane dupla a zrevala na nich. Zastali potom zas ten velky ze to skusi a krpaty ma chcel obist. No tak pridala na intenzite a vykrocila proti nim. Zastavili a potom mi pomohol jeden sofer dodavky co zatrubil a manevroval medzi nad. Tak sa vratili. Ked sme boli dostatocne daleko, sadla som si na zem co sa mi tak triasli nohy. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. června 2019 11:10

Hele, já zas nemůžu plně hejtovat, protože na volno venčím taky, ale pouštím, kde vidím, a mám oči na šťopkách, jestli právě nejde pes, nebo i samotnej člověk, retrívr je hodnej pes, ale každej taky nestojí o seznámení.

S člověkem s protipsem se vždycky domluvíme, jestli teda o to všechny strany stojí (já, můj pes, on, jeho pes), pak si můžou zaběhat, když to nedopadne 4x pro, tak smůla, no.

A taky se mi teda už stalo, že mi k němu pláchnul pes a mockrát k nám někdo utekl, ale pak teda sprintuju, drapnu psa, omlouvím se, ne že si  v klidu hledám další bedlu :-D.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. června 2019 11:23

k tématu "dementní majitelé psů".

my jsme byli s partou tuhle v parku.

mimochodem tam bývaly cedulky zákaz vstupu se psem, ale nevím, třeba už rezignovali, když jim přímo vedle té cedule piknikují se psem...

si tak sedíme, přiběhně nějakej malej ratl. jako vypadal mile. ale tam to končilo. proběhl nám po dece, očuchal jídlo a nakonec si normálně upil z pití kolegyně. my čumíme jak puk, slavnostně pomalým krokem se přinese psí majitelka a je jí to hrozně vtipný a chce odejít. my protestujeme, ona nechápe, co máme za problém. nakonec se uvolila koupit nové pití, ale očividně si myslela, že jsme hnusní nelidové, co nemají rádi pejsky a nerozumí legraci.

potom jsme se shodli, že kdyby přiběhla a omluvila se, že neřeknem vůbec nic a nic nebudeme chtít, protože se to stane a každý z nás má psa doma. ale jí to prostě bylo šumák a chování jejího psa, který tam obtěžoval půl parku, jí přišlo normální

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 18. června 2019 11:39

Janulik03 

To je šílený. Vůbec nevim co bych dělala... vždycky vyhlížím nejbližší plot za kterej bych Poppy hodila - ale co já potom, pokud se na mě hyena bude sápat?

A tady lítaj na volno stafordi, husky... berňáci... větší pomalu než já

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. června 2019 12:00

barbucha Vona hyena většinou do konfliktu s člověkem nejde, jde po tom psovi, na to já teda spolíhám a hlavně v tu chvíli se bojím o psa, ne o sebe. Ale stalo se nám to jednou, i jsem to sem psala, že nám nějakej kříženec staforda šel porvat psa, a když si mezi něj muž stoupnul a začal ho odesílat do pryč, tak už se pes hotovil skočit na muže, a to bylo teda dost hnusný...

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 18. června 2019 12:15

Zina 

Prokristapána. A co pak?!

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 18. června 2019 12:41

barbucha ono ja som si obehla celu trasy sama na zaciatku aby som vedela kde su psy na volno, kde sa vrhaju na plot, ale tito usli niekade, lebo ta cesta je dost rychla. Jediny raz po mne vybehol pes ked som betala okolo a este ma majitel ktory bol na dvore zhukal ze nemam utekat. Blbec. 

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2019 12:43

Tak velkej neznamena automaticky zlej (viz ti bernaci).. Ja vencim klidne navolno, s rozumem samozrejme a zatim v pohode (ale malokdo chce bitku s megapsem, to je fakt). Kdo by navic taky chtel se psem prolizat vsechny louze, strouhy a baziny podel cesty, ze...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 18. června 2019 12:46
Reakce na Jos:

(ale malokdo chce bitku s megapsem, to je fakt). 

​o jednom bych věděla, ale je to osobní (sousedů bernak furt leze na Trnku, má větší hlavu než je celej Rufik, kterej do toho jde ale fakt neohrozene

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 18. června 2019 12:51
Reakce na Jos:

Tak velkej neznamena automaticky zlej (viz ti bernaci).. 

​No, berňák nás honil po parku, že jsem musela popadnout (tehdy) Otíčka a spasit se útěkem. Ale určitě byl moc hodnej a nesežral by nás celý.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 18. června 2019 12:55

barbucha no kdybyby vás chtěl pokrosit, tak mu asi neutecete, ne?

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2019 13:01

Tak nedavno se nas (na voditku) ocuchaval s kratkosrstym jezevcikem a ten briskne zautocil a pokusil se zakousnout medvedovi do krku..a pak vydavil plnou mordu chlupu

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. června 2019 13:04

barbucha Pak konečně doběhnul majitel a nějak ho oderval, když viděl, začal tím, že si chce jenom hrát, haha, ale když viděl, co na ná pes dělal, tak dost zezelenal.

Jos Když já si fakt myslím, že když o to protistrana nestojí, ať už člověk nebo pes, tak k ní můj pes nemá co lézt, i dkyby byl sebehodnější.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 18. června 2019 13:43
Reakce na Potrefenáhusa:

barbucha no kdybyby vás chtěl pokrosit, tak mu asi neutecete, ne?

​Hele, zastavil se až před silnicí, kterou jsme my přeběhli... v tom parčíku seděli kluci s pivkem, byl jejich tak asi nechtěl moc daleko. Ty hovada nalitý se samozřejmě jenom tlemili...

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 18. června 2019 13:56

Jiná Realita jeeee, to je vtipna historka. ja bejt na miste majitelky piti, tak by me to asi taky pobavilo. hlavne ze ji do piti nenachcal, ze jo. :D 

i kdyz ja mam tu toleranci asi nastavenou jinak. nikdy jsem psa nemela, tak mam radost z kazdyho vorecha, kterej se se mnou prijde pomuchlat. jednou se ke mne takhle prihnal moc milej pitbul a zacal na me skakat. jeho majitel se za nim hnal uplne zelenej hruzou :D

ja jsem vlastne to nejhorsi, co muze potkat majitel psa, kterej se svyho cokla snazi odnaucit, aby skakal na cizi lidi. moc mu s vychovou nepomaham :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 18. června 2019 14:02
Reakce na razorblade:

hlavne ze ji do piti nenachcal, ze jo. :D 

​jako člověk musí mít radost i z malých radosti, ze jo

jinak já jednou videla vlcaka, co nekomu cizímu v zahradni restauraci pochcal zezadu zidlicku a cely zada  strašný moc

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2019 14:14

Potrefenáhusa Nas pes (jiny nez aktualni) nachcal na grilovacce u hospody svemu osobnimu veterinari do kytary. Od te doby mu doktor slibuje tu nejvetsi injekci pri ockovani...