Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Liesel
Avatar
1442 příspěvků moje polička 15. června 2019 09:23

To je otazka, kolik zvirat je dost... uz se pomalu zacinam smirovat s tim, ze ze dvou kocek budou ctyri....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 15. června 2019 09:29

Liesel jen bacha, aby jich za chvili nebylo 8, pak 20...jde to fakt rychle

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 15. června 2019 09:36

barbucha blby na tom je, ze je to nekonečný, kazdej má pak pocit, ze jeho fena nutne musí mít stenata, to nejsou jenom mnozirny, ale i ty další tisíce psu na to nabaleny ... mne je takový blby napsat, ze se ti psi rodí zbytecne, zadnej pes není zbytecnej , ale podporuje to utrpení zvířat 

s tím zdravim je to takový vošajstlich, mne přijde, ze ani ty cistokrevny chovy nejdou úplně dobrym směrem

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 15. června 2019 09:47

Potrefenáhusa 

No vono to - u buldočků zvlášť - neni jen vo tom dopřát feně štěňata... i takoví ty soukromníci se těšej že na ní aspoň jednou vyvařej pár korun - máme takovou jednu socku v práci. Jako že nemnoží, ale před časem mi, po Otíčkovi, nabízela (samozřejmě bez papírů) štěně za desítku Měli jich snad šest...  Přičemž jsem ji zaslechla si mnohokrát stěžovat, jakej je to bordel a už aby byli z baráku Tak vod takový dobrý duše ani náhodou.

No a - zase, u buldočků zvlášť - s tim zdravím je to holt blbý obecně, jak jsou přešlechtěný, a ani papíry nejsou záruka. To je fakt. Tak ale s tím se musí počítat, když holt jedeš jenom v buldočkách

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 15. června 2019 09:50

barbucha tak to množí, ne? 

Ja myslim, ze spousta lidi to dela i z neznalosti 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 15. června 2019 09:53

Zina s tou tabletou som na tom podobne, bojím sa ju psovi dať, predsa len mu tým pádom v tele niekoľko mesiacov koluje dosť silná chémia. Ale tohto roku sú tie kliešte dáke obzvlášť urputné, nezaberajú veľmi pipety, ktoré minulý rok účinkovali výborne a pred týždňom som zo zeme zbierala hnusné, nacucané kliešte - som rada, že som ich našla ja a nie syn . Takmer každý deň zo psa odstránim tých kliešťov niekoľko, už ho len sledujem, kedy sa zas chudák začne škriabať a hľadám, kde sú prisaté...

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 15. června 2019 10:02
Reakce na Potrefenáhusa:

barbucha tak to množí, ne? 

Ja myslim, ze spousta lidi to dela i z neznalosti 

​Jako přísně vzato množí, ale naštěstí snad jen jednorázově... taky má tu fenku jen jednu. I když máš pravdu - kdyby takoví lidi chtěli fenku jen potěšit, dávaj ty štěňata zadarmo a jen nejlepším prověřenejm přátelům, že jo. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 15. června 2019 10:15

barbucha podle mě je každý množení proste množení, a to je ta neznalost-pak ti lidi rikaj: ale já nemám psa z mnozirny, a maj pocit, ze nepodporujou ten kolotoč-navrch spousta tady těch stenat konci v množírnach...

ja bych psa zadarmo taky nedala, co se dává zadarmo, nemá pro spoustu lidi zadnou cenu. A teda premejslim, komu z mejch nejlepsich proverenejch kamarádů bych mohla narvat štěně :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 15. června 2019 10:17

DrowRanger to tu myslím někdo psal, jak zabránil kojenci na poslední chvili strčit do pusy nacucany klíště...musím rict, ze to by pro mě byl dost padnej argument 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 15. června 2019 10:22

DrowRanger Potrefenáhusa důvod, proč se některé léky nepoužívají v lidské, ale jen veterinární medicíně je přesně ten, že za nějakých deset let prostě k těm škodám nestihne dojít, to poškození "chemií" jak říkáte je prostě pomaličký a postupný na dlouhá léta. jinak bych ty tablety sežrala sama naopak na nemoc, kterou ta klíšťata přenáší, může/š škaredě onemocnět natošup

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 15. června 2019 17:29

Liesel no znáš to - a tak štěkam jako hrom ať je koček milion

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 15. června 2019 18:00

ziginka Věděla bych o koťatech kousek od Opavy - 2 mourovatí kluci a 3 holky (černá a 2 bílomourovaté). Tak kdyby byl zájem... Včera nás nad nimi achichalo asi 15, ale všichni jsme obsazeni kočkami nebo lovnými psy.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 16. června 2019 07:55

Partička 

Online Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 16. června 2019 08:51

Potrefenáhusa urputné ladění

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 16. června 2019 15:51

Litoměřice vypadaj slušně pokrytý!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. června 2019 15:59
Reakce na Potrefenáhusa:

prosím si toto foto nechat zarámovat!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 16. června 2019 16:08

Jiná Realita je bohuzel trochu mázlý

ze tam golias vypada jako malej dráček 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. června 2019 16:19

Potrefenáhusa ano, chybí mu už jen trocha kouře u tlamy a trnka jako klasický jelimánek.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 16. června 2019 18:33
Reakce na Potrefenáhusa:

Jiná Realita je bohuzel trochu mázlý

ze tam golias vypada jako malej dráček 

​Já furt koho mi na té fotce Goliášek připomíná a on je to celý Bezzubka

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33719 příspěvků moje polička 16. června 2019 18:50