Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline RoSa
Avatar
8249 příspěvků moje polička 30. května 2019 18:58

Zu podle hlavičky štěněte bych si to poměřila - když neprojde hlava, nevypadne!

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:45
Reakce na Potrefenáhusa:

Zu no asi zalezi, jak velká je ta skvira a jak velký he to štěně?

​až bude na místě, tak je voměřim, já teď vůbec vymejšlim nejrůznější bezpečnostní opatření

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:47

Zu no zalezi jestli tam narve tu hlavu

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:48

Zu jinak vsechno, co te napadne, je dost pravděpodobný, ze štěně zkusí

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. května 2019 19:54

Zu jj jak píše Husa, mám dojem že štěňata stejně jako malý děcka nedokážou nevyužít jakoukoliv příležitost, jak se zrakvit

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:30

Dneska byla kost

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:32

Co dělat na psím hřišti....sedět na lavičce a štěkat

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:34

Potrefenáhusa By si se Zizou mohli podat tlapky...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:35
Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:36

Potrefenáhusa ja chcem psie ihrisko, buuuuu

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:40

Janulik03 rufik to má fakt za trest 

Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:48

Potrefenáhusa elzicka by to milovala ale u nas nic take nie je. Toto vam fakt zavidim

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:51

Potrefenáhusa No... Mozna by mi u toho spis sedela na kline, nez sporadane vedle, jako Rufik

Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:54

Rufik je jedinecny a neopakovatelny a osobnost. Nejake blbiny ho predsa nemozu lakat

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 30. května 2019 21:55

Janulik03 jako kdyby ten malej čokl zavřel na chvili hubu, tak je to báječný :-)

akorat Trnka tam teď dostala malinko dva dny za sebou trochu na budku od jedny velký chrtice a začala se trochu bát. Ale dobry, ona to potřebuje, ke kazdymu se hrne jako velká voda

A byl tam dneska takovej malej konflikt, kdy si tam někdo trochu zašikanoval štěně buldočka a on fakt kvičel jak malý prasatko 

Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 30. května 2019 22:01

Potrefenáhusa ja som dnes v bare videla tak vypaseneho buldocka ze mi chvilu trvalo urcit rasu. Nieco mi chrcalo a sipalo za chrbtom, otocim sa a nikto za mnou nestal. Zas to zachrochtalo a tam za mno na zemi to sedelo, gulalo ocami .... hrozne hrozne tlste prasiatko. Potom to prasa urobilo nieco ako hav-hav. Takze pes. Chudak. Nas mlady mi potom vysvetlil ze je tam casto aj s panickom na kave

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 31. května 2019 08:34

Chtěla jsem si postezovat, jak moc strašný je venceni dvou psu, ale cestou do práce jsem potkala pana, kterej je na tom ještě hůř než já...ještě to melo docela vydatnej zvukovej doprovod (já bych to snad zaprahla za sebe :-)

 

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:05

Potrefenáhusa jezis to je ale desne roztomily

Online Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 31. května 2019 11:17

Potrefenáhusa Třeba to má pán jen dočasně, mě teda taky jako první napadlo, že je to strašný. A propos - včera měl muž volno, takže vezme psy na hlavní procházku on, abych mohla pracovat a trochu si odpočinul od venčení. Asi za hodinu přišel domů celej od bahna, psi byli sice vykoupaný, ale nějaký zdrblý, ani nechtěli z terasy domů a od dveří se ozývalo něco o dvou dementech.

Že prý je vzal na cestu kolem rybníka a Terk že teda taky půjde do vody (už blbě vylejzá a plavání mu taky moc nejde, tak si to většinou rozmyslí), tentokrát tam teda vlez', ale nepodařilo se mu na první pokus vylézt. No a místo toho, aby poslechnul mužovo volání a přiblížil se ke břehu, kde by ho mohl vytáhnout, odplaval dál odbřehu a tam začal zběsila plavat kolečka. Cid teda dostal odložení a muž si lehnul na břicho, že se pro Terk natáhne a vytáhne ho, akorát že v tu chvíli Cid zaregistroval nějakej chleba, co tam lidi hodili kachnám, u toho motajícícho druhýho psa plus prostě voda, takže to nevydržel a vzal to s rozběhem a skokem přes muže přímo na Terka, kterej se už šel pomalu ke dnu.

Dopadlo to dobře, ale příště s nima asi půjdu radši zase já :-D.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 31. května 2019 11:37

Zina

pán měl podle mě štěňata těsně před vypuštěním do světa, protože o něco před nima běžela dospělá fena na volno s šíleným výrazem směrem k hlavní silnici a pán se tvářil, že už mu je všechno jedno ...

jako moje koordinace se dvěma čoklama na vodítku je pořád naprosto tragická, Trnka všechny úplně strašně miluje, lidi, děti, psy, malý děti (a úplně ze všeho nejvíc na světě malý pejsky, který o ni vůbec nestojej ), furt by se na někoho vrhala, takže člověk musí bejt furt ve střehu, k tomu pes bez oka, kterej se na vodítku chová trochu nestandardně (vyhybá se předmětům podle toho, jak vidí), kolikrát úplně cejtim, jak ho na tom vodítku tlačim do nějaký situace, která mu je hodně nepříjemná, ale s tim dvojspřežím se prostě nedá nic dělat - k tomu jeden rychlej velkej pes a druhej malej pomalej ,takže malej pomalej je občas vláčenej....