Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:25

jo a ještě dobrý, včera v tomhle humbuku v tý čekárně s asi 6 psama seděly dvě venkovní kočky, co se tam přišly ohřát. Evidentně zvyklý, že pohoda klídek, nic se neděje, čoklové pruděj, ale jsou neškodný

Online Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:26

nolita rufátko děkuje

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:27

Potrefenáhusa Ten zrzoun je kvělej. Vážně se nechal vystěhovat? Na jak dlouho? 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:30

Zina Další choroby, které jsem měla výhradně za lidské záležitosti ... Hlavně, že celkové zhodnocení vyznívá pozitivně .

Online Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:32

whiskas dalšího fakt nechceme (ale byl krásnej, velikej, hodně huňatej a hodně tmavej, tmavší než Goliáš)

Jinak jak se tady mluví o těch nemocech, tak já se samozřejmě o Goliáše strašně bojim, že se nakazí těma hnusnejma kočičíma nemocema, ale jediný, co s tim můžu udělat, je očkování a ošetřování jeho a koček, co mám v dosahu. Jak chodí ven, tak se s tim stejně kdyžtak potká.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:32

Sweet Potato  a řešení, myslím, nějaká podpůrná terapie, existuje? 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:35

Potrefenáhusa Je mi to jasné. Poslední dobou se nemohu dopočítat, kolik těch zlatíček u vás vlastně bydlí, včetně těch, kteří u vás mají jen přechodné bydliště, nebo potkávací klub s občerstvením .

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:37

Potrefenáhusa to je presné. Ja sa snažím, aby práve čakala sposobne pri mne, ked je tam vela, tak počkám vonku a len sa nahlásime. Ale táto pani teda bola vážne divná. Psík bol evidentne šéf a machroval tam na ostatných . Elzička bola v ordinácii a ja som na chodbe platila ukon. Preto aj sestrička upozornila pani nech si ho chytí, že to fakt nie je ostatným asi príjemné a hodila to akoby na mna, že pojde von velký pes.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:38

whiskas Ulevili už mu několikrát, až zázračně, ale proti věku není léku.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:38

whiskas ty dvě zas na jaře odejdou, přes léto se chodily jen večer krmit

ale tý černý je prej už asi 13 let, tak ta možná by na starý kolena uvítala trochu toho luxusu a pohodlí :-)

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:40

Sweet Potato  to se vždy tak špatně čte. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:40

Janulik03 Ach jo, držte se, holky zlatý

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 12:03
Reakce na Samantha:

barbucha 

Uff... ještě, žes mi to připomněla. Musím zase koupit pro sichr další internetový kabely.

Můj malej hajzlík během svého půlročního pobytu zlikvidoval už tři.

​COŽE?!  Taky netuším, kudy mám ten kabel táhnout. Asi to dám taky designově! 

Ale myslím že by nezaškodilo jí ten kabel poněkud zošklivit... třeba dobrým, výchovným výpraskem!

whiskas 

Ani ne jako protest, ale prostě se snaží urvat ze řetězu 

viktorka_od splavu 

Ano, poprvé. Chceš tím něco naznačit snad?! Dyk oba Otíci bejvali doma sami v pohodě, když jsme chodili do práce oba dva...

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 12:07

Potrefenáhusa  K rodičům (potažmo k Piškvorce) se před lety takto nastěhoval černý kocour. Nejdříve se jen tak nenápadně ochomýtal kolem domu, sem tam okusil z její mističky , postupně se propašoval až domů, což se tedy Piškvorce moc nelíbilo, ale časem se skamarádili a sdíleli dokonce i křeslo. Původně vypadal jako bezdomovec, byl vyhublý, kožíšek jsme museli poněkud "vyčistit", vyřešili jsme ušní infekci, jen ocásek už nešel zachránit. Bylo mu také kolem 12, 13 let a myslím, že na stará kolena si užil pohodlí, opečovávání a teplo domova.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 12:11

Janulik03  dá se dopátrat, na co konkrétně má ELzička alergii, nebo se jede stylem pokus-omyl?

A děkuji za podporu. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 12:14

barbucha nechci tě teda uplně odrazovat od pokusu, ale ty výchovný výprasky fakt nefungujou, ona tím řeší nějakou frustraci tady a teď, že za to za několik hodin dostane na budku, jí je šumák, ani jí to nesepne, že je to za to.

Trnka taky žere a ta teda žere z nudy, pomáhá jedině jí to odstraňovat zpod držky, aby neměla příležitost, ale ona je ještě mladá, u Poppy je možný, že jí ta samota působí nějakej diskomfort, kterej se snaží zahnat.

Teď naposledy sežrala Rufíkovi pelíšek a roztahala ho po celý zahradě, a to na něj předtim čuměla půl roku a ani jsme nebyli nejak jinak dlouho než normálně pryč.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 12:18

barbucha tak vona asi fakt neni zvyklá bejt sama: předtim s tou nemocnou paní (předpokládám teda, že byla doma), pak s tvym marodem... takže fakt poprvý delší dobu sama doma - asi budeš muset krom krotitelství zahájit i výcvik odloučení

já to nacvičovala tak, že jsem chodila třeba do sklepa, s odpadkama.... chvilku číhat za dveřma a když nic, tak vrazit domu a chválit - když něco, tak taky vrazit domu, ale se zlou a jsou fikaný: musela jsem se vždycky řádně oblíknout vč. kabelky

jo a kabely buď do toho husího krku, nebo natřít nějakou vydatnou pastou z chilli-papriček

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 12:24

Potrefenáhusa 

No ale kdyby dostala tím kabelem...  Nevim co má co kde lozit a něco žrát - když jsem doma, imrvére leží a poklidně spí. Tak kurnik proč nechrápe když je sama!

RoSa 

Pastu nějakou bych měla (na rozdíl od těch husích krků doprdele!), ale co když jí to nakonec eště zachutná?! Dyk vona je fakt divná 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 12:42

RoSa 

Jo, hned jak se někam dostanu, tak nakoupím... v IKEA to maj, že jo?

A neví někdo, jestli třeba i v Hornbachu? Tam totiž směj psi  (ale nevim nevim - když rozkouše kost a kuřecí krky, proč by si neporadila s tímhle )