Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 16:07

Mutziputzi  haha, to je king!

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 16:09

Mutziputzi jestli von to nebude /krom dogy/ taky tak trochu ridgeback - ani jeden mi neaportoval

Online MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 16:28
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge  šikovnej kluk!!!

​Jo, fakt sikovnej  Kdyz zjistil, ze ponozky i rukavice me nechavaji chladnou, tak shodil vanocni stromecek!!!

Online MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 16:32
Reakce na Magráta:

MP Marge on je fakt boží, takovej cumacek 

​Zadnej cumacek - zlotrilec a kriminalnik to je!!! Kdybys videla ten binec vcera vecer   On nejen ze ten stromecek shodil, ale jal se nadsene krast vsechny spadle ozdoby, lital po celem byte, ja za nim (bala jsem se tech kovovych hacku, ze nejakej spolkne), a kdyz se mi s vypetim vsech sil podarilo zabavit a schovat vsechny ozdoby, tak zral aspon hlinu a rozmetal ji po celem byte...

Online MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 16:46

Ovsem dnes rano je jako milius:

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 17:30

Mutziputzi 

Oblíkání je to jediný, na co si (zatim!) nemůžu stěžovat. No, Poppy by taky jinak dočista zmrzla... sice venku rejdí jak sodík na vodě, ale je tak hubená (asi z toho lítání?) že nemá žádnou izolaci.

Jinak se z ní už asi pominu. Doma nezlobí, nic neničí... ale ječí jak viktorka, jakmile někdo přejde kolem dveří. Venku dneska lovila holuba a jen taktak že mu neutrhla křídlo. O kolemjdoucích psech darmo mluvit. Ale sec mazec, sirotek ne-sirotek, dostala už na prdel. Nemam zapotřebí, aby si na mě tady ukazovali prstem 

Offline Magráta
Avatar
7769 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 17:43

Mutziputzi sluší mu to :-)

Offline Magráta
Avatar
7769 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 17:44

MP Marge to není možný, co píšeš... nevinnost sama

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 18:06
Online MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 18:10
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Oblíkání je to jediný, na co si (zatim!) nemůžu stěžovat. No, Poppy by taky jinak dočista zmrzla... sice venku rejdí jak sodík na vodě, ale je tak hubená (asi z toho lítání?) že nemá žádnou izolaci.

Jinak se z ní už asi pominu. Doma nezlobí, nic neničí... ale ječí jak viktorka, jakmile někdo přejde kolem dveří. Venku dneska lovila holuba a jen taktak že mu neutrhla křídlo. O kolemjdoucích psech darmo mluvit. Ale sec mazec, sirotek ne-sirotek, dostala už na prdel. Nemam zapotřebí, aby si na mě tady ukazovali prstem 

​Hele, tenhle nesvar ma Chico s Poppy spolecnej -  Chico doma predstira, ze je hrozne hlidaci, a spusti kraval, jakmile nekdo projde kolem dveri (nebo nedejboze promluvi ). Nevim, v jakem dome bydlite vy, ale ja v takovem velkem a rozlehlem, kde je v patre asi deset bytu, a byt mam naproti vchodovym dverim, takze kolem mych dveri se chodi v podstate porad - no jak na fyzicke tresty normalne neverim, tak se priznam, ze jednou, kdyz zase Chico v noci desne "hlidal" mi ruply nervy a hodila jsem po nem polstar (ale netrefila jsem se). 

Online MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 18:16
Reakce na Magráta:

MP Marge to není možný, co píšeš... nevinnost sama

​Prosim te, jeste rekni, ze veris, ze jsem si ten stromecek shodila sama!!! 

Hele, on by to podle te posledni fotky do andilka nikdo nerekl, ale on je tak vychcanej, ze uz zjistil, ze jsem hrozne paranoidni, ze neco spatneho sezere a ublizi si (na svoji obranu musim ale rict, ze on se OPRAVDU pokousi vsechno sezrat!), takze kdyz se doma nudi, tak se ke me priblizi s takovym tim priblblym vyrazem a mele hubou, jakoze tam neco ma, ackoliv tam vubec nic nema - je to jen trik, aby me dostal z gauce a zacala jsem ho honit  

Taky je zajimave, ze tohle se naucil sam od sebe a rychle, ale na obycejne "k noze" se tvari, ze snad mluvim tatarsky 

Online MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 18:16
Reakce na nellielovett:

MP Marge 

​Dekujeme 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 18:23

MP Marge 

No, kolem nás až tolik lidi nechoděj, většina jezdí výtahem. Ale vono stačí že se jí zdá, že by někdo moh jít 

Nebo venku pod balkónem zaštěká pes, a už ječí taky 

Online MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 19:21

barbucha Jo jo, to taky znam  A ze se jich tady u baraku venci hodne...

Na Chicovi me fascinuje, jak se tady presentuje jako ostrej a prisnej hlidac, ale kdyz pak venku nekoho potkame, tak ze se vsema kamaradi a muze se pominout blahem  Kdyby nedejboze prisli zlodeji, tak jim jeste pomuze nase kramy vynosit 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 19:37

MP Marge 

Jo, Poppy má lidi taky ráda, dělá hrdinku jen za zavřenejma dveřma. Jen ty psy nesnese ani doma, ani venku 

Online MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 19:44

barbucha Tak to musim zaklepat na drevo, to u nas neni. Chico je velice pratelsky i ke psum. A z velkych ma respekt a neprovokuje je, coz beru jako uzasnou vyhodu

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 19:50

 Vse ma pod dozorem

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 19:50

barbucha tak vona možná byla předtim šikanovaná, ne? jakožto "služebně" poslední ... ale nemám pochyb, že ty jí srovnáš!

Online MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 19:52

jinx Ja myslim, ze ta fotka jasne dokazuje, kdo je OPRAVDOVOU majitelkou bytu 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:29
Reakce na jinx:

 Vse ma pod dozorem

​a tak to má byt!