Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline barbucha blogger
Avatar
30485 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:46

RoSa 

Hele nevim. Možná dostávala sodu... Ale už je mi jasný, proč ji ta chovka nechtěla nazpátek (jednu z tý smečky si vzali)! 

Jinak je fakt milá, ale jen na lidi. A docela šikovná, nejen že se vyčůrá na povel eště jako naposledy... ale myslim že by už trefila i domů, zaparkuje před správnejma dveřma... Ovšem navolno to v nejbližších měsících zkoušet nebudu samozřejmě  

Čoveče já budu mít na jaře kondičku jak brus! Za půl hoďky tady uběhnu tolik, co jsem s Otíčkem procourala za celej měsíc... super to je!  Poppy se nezastaví, je to tryskomyš!

Offline dzizisketa
Avatar
7408 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:46

Park u nás na sídlišti je kilometr dlouhý, proto dneska musel tatík se dvěma dětmi odpalovat rachejtle asi tak 25 m od místa, kde jsem si hrála se psem.

Offline barbucha blogger
Avatar
30485 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 21:00

dzizisketa 

Jo, u nás už taky začali. Nikdy jsme s tím předtím neměli problém, Otíci byli naprosto rachejtlevzdorný, ale tahleta naše hysterka se může proskočit - a já tudíž stejně tak. Bodejť by to těm hovadům pazoury utrhalo.

Online Zina
Avatar
5833 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 21:23

MP Marge Hele, a jak jste na tom s čtením těch doporučených knih? Bo jak to tu popisuješ, tak vám to tam Chico za chvíli doma rozebere na součástky. Zase bych se nebála mu ty pravidla doma už začíta nastavovat, bo zatím to vypadá, že vám je tam nastavuje hlavně on, a oni to většinou psi nenastavují tak, že by s tím člověk mohl být úplně v souladu :-D

jinx + Potrefenáhusa Áách.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33574 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 21:52

Piškotka!!!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33574 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 21:54

nemate někdo zkušenost s cervenanim srsti po některých složkách stravy (mrkev, lososovej olej?)-buď to, nebo Trnka rezne vlivem dalších zrzavých členů domácnosti :-)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 22:07

jinx okrem maciek sa mi neskutocne paci aj tvoja kniznica, vzdy mi udrie do oci ked pridas daku fotku so Su a Bu :)

Offline MP Marge
Avatar
5691 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 02:48
Reakce na Zina:

MP Marge Hele, a jak jste na tom s čtením těch doporučených knih? Bo jak to tu popisuješ, tak vám to tam Chico za chvíli doma rozebere na součástky. Zase bych se nebála mu ty pravidla doma už začíta nastavovat, bo zatím to vypadá, že vám je tam nastavuje hlavně on, a oni to většinou psi nenastavují tak, že by s tím člověk mohl být úplně v souladu :-D

jinx + Potrefenáhusa Áách.

​No nebudu lhat - mam naobjednano, dve dorazily, ale prokrastinuju 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 05:38
Reakce na MP Marge:

jinx Ja myslim, ze ta fotka jasne dokazuje, kdo je OPRAVDOVOU majitelkou bytu 

​jo, tvarit se, to ona umi 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 05:38

DrowRanger dekuji 

Offline MP Marge
Avatar
5691 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 06:24

Jeste jsem zapomnela napsat - abych se take jednou podelila o neco pozitivniho a nejen o same prusery - ze jsem dnes vzala Chica na psi hriste, abych mu zpestrila vikendovy program. Protoze byla nedele a slunecne pocasi, bylo tam pomerne hodne lidi. V casti pro male psy se jich prohanelo asi pet. Hned bylo jasne, ze Chico tam bude ze vsech nejmensi. A on se chudacek tak bal! Vsichni se k nemu hned vrhli, ne agresivne, ale proste hrozna presila, a on mel ouska uplne vzadu a knucel a snazil se za me schovat. No malem jsem vymekla a vzala ho do naruce a odnesla pryc! Ale vydrzela jsem. A dobre jsem udelala; trvalo to tak deset minut, ale najednou mu otrnulo a zacal se s ostatnimi spokojene prohanet a honit micek. Vsichni ho chvalili, jak nejen ze je roztomilej, ale i jak si na psa, kterej vlastne v podstate neni vubec socializovanej, hezky a nekonfliktne hraje . Tak jsme tam vydrzeli az do setmeni a Chico potom doma uplne odpadl, usnul na gauci mezi polstarema na zadickach a pacicky mu trcely do vzduchu, bylo to hrozne legracni, ale bohuzel jsem mela zrovna vybitej mobil. Ted uz vedle me spokojene odfukuje v posteli. Bylo to bezva, to hriste, a uz se moc tesim, az pujdeme zas 

Offline Magráta
Avatar
7761 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 08:00

MP Marge to je hezký :-)

jinx prostě Bu

Offline Lamicka
Avatar
13322 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 08:24

jinx Bu do te knihovny zapadne, jak kdybys ji designovala pro ni :) 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 08:28

Myslíte že ocenia v útulku bundy pre psov? Mám len 2 ks ale sú v podstate ako nové.

Edit. Tak som sa prebrala a je mi jasné že ocenia. Blbé otazky po ránu. 

Online Zina
Avatar
5833 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 09:14

Potrefenáhusa Máme :-). Dva pravděpodobný viníky jsi označila, pak to prý ještě u světlých psů může způsobovat krmení převážně hovězím. 
To žrádlo dělá hodně, když jsem hledala pro Terka kdysi vhodný granule, tak dvoje jsem vyřadila kvůli tomu, že bysme se pak museli zapisovat do hnědejch psů. U barfu mi to dělala mrkev, losovej olej nevím, protože ten u nás funguej tak, že ho koupím a zapomenu dávat :-).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33574 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 09:23

Zina já si právě vybavila, že kdysi dávno jsem to četla v nějaký diskuzi ke granulím o Eukanubě. Trnka má ty záda teď rezavý dost výrazně (což mi fakt neva) a musim se ale pochlubit, že po mým zásahu do jejích stravovacích zvyklostí se jí ta srst ohromně zlepšila, sice zrz, ale hustá a lesklá.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33574 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 09:25
Reakce na paktofonika:

Edit. Tak som sa prebrala a je mi jasné že ocenia. Blbé otazky po ránu. 

a nejsou to ty santovský převlečky, že ne!

(V rebelldogu na Radlický mívali před vánocema i sbírky vybavení pro útulky, dávali na to i nějakou malou slevu k nákupu, ale jestli letos, netuším)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33574 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 09:26

MP Marge když byl muj předchozí pes štěně, největší štěstí bylo potkat venku jiný spřátelený štěně, se kterým se hodinu honili a váleli po zemi, pak ho člověk jenom dotáhnul domu a čokl několik hodin prospal

Online Zina
Avatar
5833 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 09:31

Potrefenáhusa No pro vystavující je to pochopitelně silný téma, jinak to vidím stejně, rozhodující je kvalita. Jsi šikovná, prostě, a Trnka se za tu změnu jídleníčku určitě taky nezlobí :-D.

Online Zina
Avatar
5833 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 09:35

Mně můj návrh krmit syrovým i Belisu neprošel, že prý chovatelka doporučila tyhle granule, no trvalo to přesně do prvního krmení, kdy uviděla u Terka maso a dala jasně najevo, co si o tomhle rozdělení myslí :-).
(Mimochodem po těch doporučených granulích, údajně těch nejlepších pro vlkodavy, docela dost plynovala, to v podstatě pak přešlo ze dne na den, co jsme najeli na barf.)