Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline Malvin
Avatar
1033 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 05:12

razorblade a nebyl v tom salámu ukryt obraz Padlá Madonna s velkými balónky od von Klompa

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 07:48
Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 07:57

razorblade jezismarja?!

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 08:02

razorblade a ten pas ti teda nevratili? no prinejhorsim, pokud mas sebou obcanku, odletet na ni

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 08:31

Malvinbyl to proste salam. Vyrobenej ve spanelsku. ALE! Gibraltar neni v eu a ja porusila evropske narizeni zakazujici dovoz masa a mlecnych vyrobku ze zemi mimo eu. Ja jsem se ty absurdite desne smala - spanelskej obchodak asi 200 metru od hranic prodava spanelsky zbozi... ale proste ten salam dovazis ze zeme mimo eu, takze tim muzes sirit chorobya ja si ty cedule nevsimla (kamosky co mely tu sunku v batozicj, ji propasovaly). A byla jsem upozornena, ze jsem spachala kriminalni cin za ktery hrozi pokuta nebo stihani. Tak doufam, ze mi domu poslou jen nejakej orazitkovanej dokument o likvidaci toho velice nebezpecneho kontrabandu

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 08:33

SunEclipse vratiliten mladej celnik mi ho pak prines. Ty desny baby ho tam pasovaly na osobu poverenou komunikaci se mnou, protoze mluvil trochu anglicky a na rozdil od nich jsme se na sebe s panem usmivali

nejvic se usmival, kdyz jsem mu rekla, ze v sobotu odletam zpet do ceska

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 09:35

razorblade My jeden rok normalne privezli do CR syry z Gruzie a za rok uz nas taky vzali stranou, ze se to jako nesmi. Asi se behem roku vsechno zmenilo...Ale bylo

to nastesti az na Ruzyni, vsechno se vyhodilo (fnuk) a to bylo vse. My si to vubec neuvedomili, driv se i ze zemi mimo EU mohlo dovezt leccos. Snad z toho nic nebude, vzdyt je to salam. A neni to Australie. 

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:01

razorblade dobrej absurdistán... ale co, zážitky se počítaj

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 10:03

Jos a hlavně tam ten salám z toho Španělska do obchodu někdo dodal. To je jak kdyby tě pokutovali, že si z Gruzie dovezeš taveňák vyrobený v česku. Ven to jde, zpátky ne.

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 14:42

razorblade budes predvolana k soudu na Gibraltar My tam kdysi nebyli vpusteni, protoze jsme si neuvedomili, ze to neni Spanelsko, a nechali jsme doklady v hotelu, ze je nepotrebujem. Ona je teda celkove blbost nemit u sebe doklady, nevim, co nas to tenkrat napadlo. Tak jsme tam jeli az dalsi den.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 15:43

Jos jj, moje story taky zacala mym usmevem "jezis sorry, ja si toho nevsimla, urcite to vyhodte, chapu!"... no a baba ne, zacala resit lejstra

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2024 16:57

razorblade Tak snad z toho nic nebude, kdyby to bylo na pokutu, tak asi platis neco hned. A ted uz jsi zpet v EU . Kazdopadne urednice pekna megera, si potrebovala na nekoho zasednout. 

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 17:15

continuity neplanovala jsi nejakou cestu do USA?

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 17:45

Candance to byla taková teorie, nakonec by to asi i klaplo, ale mezitím jsem tam nacpala tu oslavu. Je toho teď hodně, no.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 20:08

razorblade Ble, to je pěkně nepříjemná historka. Já bych jim taky rekla, ať to teda vyhodí a pak bych se divila.

Mimochodem, vyšel Tvůj článek o Monike. To píšeš i ze Španělska nebo je to něco připraveného předem?

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 07:26

brrr neeee, jen vykostili muj stary text z predvolebniho obdobi o tom, kdo jsou dve potencialni prvni damy :)))

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 12:03
Reakce na Garfie:

Je tu někdo přes pobaltské republiky? Riga nebo Vilnius na prodloužený víkend? 

​Jak už bylo řečeno, Riga je fajn. Za mě jeden z nejpříjemnějších výletů. Secesní čtvrť zajímavá (tak dvě tři ulice), starý centrum malý a pěkný, pobřeží super a kousíček za městem. Prodlouženej víkend tak akorát.

Ubytování (airbnb) v centru za hubičku.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 13:06
Reakce na barbucha:

​Jak už bylo řečeno, Riga je fajn. Za mě jeden z nejpříjemnějších výletů. Secesní čtvrť zajímavá (tak dvě tři ulice), starý centrum malý a pěkný, pobřeží super a kousíček za městem. Prodlouženej víkend tak akorát.

Ubytování (airbnb) v centru za hubičku.

​ja jeste doplnim, ze me nadchla jurmala (cca pul hodky vlakem) a hlavne muzeum okupace.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 13:35

barbucha razorblade Já věřím, že je Riga fajn, věřím, že je i Vilnius fajn, spíš mě zajímalo, co je lepší, když mám jen tři dny a oboje nedám. :-) 

Ale už mám letenky do Rigy, tak mi teď nikdo nepište, že byste raději do Vilniusu!!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 13:50

razorblade 

Já vystoupila o stanici dřív a na pláž šla tím lesním parkem, kolem nebylo moc historickejch domů jak v Jurmale, zato teda spousta hypermoderních staveb, krásnejch.

Garfie 

Já bych raději do Vilniusu, protože tam jsem ještě nebyla!