Cestování

09. srpna 2014 10:36
Online continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 02. května 2024 17:36

notna

Na dvojce je Paul jen stánek v hale. Nemá žádný extra prostor, možná pár židli. 

A je teda brutálně drahý, aby vás nevyšel líp ten hotel. 

Online continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 02. května 2024 17:48

tady jsem ti nasla nejake zkusnosti jinych cestovatelu, ja to v Praze neumim, uplne bych na tu relax zonu ale nespolehala, je mozne ze po pulnoci uz tam bude plno

https://www.sleepinginairports.net/sleep-guide/sleeping-in-prague-airport.htm

Prague Airport Guide (PRG) - Sleeping in Airports

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 02. května 2024 17:54

notnasuper,  i od Bari dolů....Matera, Alberobello, Monopoli...užij si to

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 02. května 2024 18:14

continuity Díky moc!

stes Díky! Jedeme tam na pozvání příbuzných, program nám vymýšlí oni, tak to bude určitě moc fajn, když to tam znají, protože tam žijí.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. května 2024 19:43

notna to bude určitě skvělé, s domorodci. My o Bari uvažovali loni a lákalo mně moc. Nakonec nám moře přišlo málo baby friendly a nechtělo se nám půjčovat auto (protože sedačky) a bez něj by to nebylo ono.

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 02. května 2024 20:06

Evaeva Je to teď hodně populární, mám pocit, nebo se mi to možná zdá, že o tom hodně lidí mluví, když se mě to týká. Ale jedeme v červnu, tak snad tam nebudou davy. Ale kupovali jsme letenky na ty Isole Tremiti už v březnu a na požadovaný termín už měli jen 6ks. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. května 2024 20:13

notna víš co, místní určitě budou mít i nějaké tajné tipy mimo ty profláklé cíle 

Offline Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 03. května 2024 00:47

notna Na terminálu 1 je knihovna jsou tam pěkná, velká křesla. Ale jestli je to otevřeno non-stop nevím.

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 03. května 2024 06:57

Tak už vím, odkud vyrážíme na La Grace. Porto di Baratti. Ještě teda nevím, jak se tam dostanu.

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 03. května 2024 07:25

Kan Dik za tip. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 07:59

Evaeva v Bari je právě moře hodně baby friendly, písčité pláže, velmi dlouho mělko. A nejlepší cestování po okolí je podle mě vlakem, levné a pohodlné 

notna je pravda, že Bari je v posledních letech hodně populární, za mě je to teda díky ceně letenek, že se tam člověk může dostat doslova za pár stovek, ta letenka od Ryanu je levnější než vlak Praha - Ostrava

Edit a ještě teda, já tam byla před dvěma lety začátkem června a davy tam byly neskutečný, tak jen abys s tím počítala (a obrovský vedro)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 08:08

Mermaid mně ty plážičky přišly takové menší, jinak skály. Nakonec zvítězila Kodaň z více důvodů. Teď zase dlouho nikam nepoletíme, uvidíme, co vyhraje příště

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 03. května 2024 10:05

Mermaid Je to čím dál lepší. Po blbě koupených letenkách nás čeká vedro a davy. Dovolená snů Naštěstí nikdo z účastníků našeho zájezdu nemá pnutí vidět všechno, priritou je v klidu si užívat volna,  takže program se bude vyvíjet dle počasí i objemu lidí. Klidně zapadneme někam mimo atraktivní místa.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 10:31
Offline Tabea
Avatar
4729 příspěvků moje polička 03. května 2024 10:42

notna

koukala jsem, jestli v Praze nejsou spací kabinky, našla jsem jen tohle. Škoda. 

Offline Tabea
Avatar
4729 příspěvků moje polička 03. května 2024 10:45

Prvomájový Neuschwanstein (zámky jsme vynechali )

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 03. května 2024 10:48

Mermaid To je super tip to Bari, mně se to líbí dlouho, ale právě mi to nepřišlo moc baby friendly takhle z těch popisů. Tak na to se podívám, že bychom nějakou sezonu (po vedrech) mohli vyrazit. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 03. května 2024 11:31

notna 

My jsme byli v Bari a okolí o jarních prázdninách vloni a bylo to skvělý, akorát všechny ty krásný místa jsou malinký, tak uvidíte. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 11:47

notna mně se tam líbilo moc, sice jsme měli jen 3 dny, tak jsme toho moc nestihli, ale bylo to super. Ono samotné Bari má hezký starý centrum, jinak tam toho moc není a právě se dělají výlety po okolí, Polignano, Matera, Monopoli atd. Místňáci vám určitě ukážou to nejlepší 

Karja já už jsem sem dávala fotku z pláže z Bari a vzbudila docela pozdvižení

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 03. května 2024 11:56

Mermaid myslim, že vloni v chorvastku ta pláž nevypadala lépe, ale přišlo mi, že v tom moři je méně lidí:-D. Jo, já bych to viděla spíš v nějaký podzimní termín, kdy se dá ale ještě koupat.