Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. srpna 2022 22:35

continuity moc hezká krajina!

Edit: tak si to googlím, a v Terchové jsem se pořádně rozjezdila na lyžích, do dnes si to pamatuju jako včera.

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 00:09

Sweet Potato Kokoska tak teraz som esteeste zmatenejsia ako som bola...ak to teda este ide...

mate teda to, co ma Santa, alebo to druhé?

Offline andulka01
Avatar
10749 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 20:42

Všem co mi dali tipy na Vysočinu stíháme jen zlomek, ale je to tu naprosto boží! Teď v kempu jsme u pivka potkali patriota cyklistu, který nám dal další podněty. Takže 2023 asi znovu, je tady toho tolik! Ostatně jako v každém koutu naší krásné země.

Offline JankaM
Avatar
2398 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 22:45

Jeden sambův strejda myslivec má v domě na zdech spoustu parohů, ale u každých má i nábojnici na provázku, to jsem nikde jinde neviděla

Offline Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 23:13

JankaM Asi aby bylo jasný, že si to střelil on? Je to uejty. Ty parohy má i ten můj gynekolog veterinář....já si původně myslela, že holt si pronajímá ordinaci v hodně ulitlym baráku, ale tak začíná to všechno pasovat dohromady. 

andulka01 Tak to pak napiš, kde jsi byla. Ovšem já jsem teď v nějake dětské skupině, s tipama na výlety s dětmi a jako na té echt Vysočině to fakt žije, co 5 km tak tam něco na podniknutí výletu. To jen já snad žiju v oblasti kde nic není:-D 

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 07:36

Karja tam kam jezdim ja taky nic moc , musi se vzdycky nekam vyjet. Aspon ze to koupani letos vyslo.

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 08:19
Reakce na slniecko:

Sweet Potato Kokoska tak teraz som esteeste zmatenejsia ako som bola...ak to teda este ide...

mate teda to, co ma Santa, alebo to druhé?

​HO HO HO!

Santa is coming to town!

Offline Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 09:04

Kokoska Ono je to možná tím, že když tam bydlíš, tak je pro tebe ,,daleko,, třeba všechno nad 10 km. A jak tam nebydlis a ty atrakce jsou rozeseté od 15km v okruhu, tak najednou ti to přijde nahecmane, že si říkáš že fakt všude něco je. Snad to je tím:-D:-D. Ale máš pravdu, ten tvůj úsek se mi moc na tom Facebooku taky nereklamuje:-D

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 09:13

Karja nekdy budeme muset vyrazit tvym smerem :)

Offline Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 09:23

Kokoska No hele, ale cestou k nám od vás mi to přijde vůbec úplně nejztracenejsi:-D. Ale jestli máte v dosahu Novou Ves u Leštiny, tak tam je na podzim otevřený dýňový svět, na jednom statku, to je hrozně příjemna zábava pro deti, ale nevím jak to tam vypadá o víkendu. My jezdíme jen všední dny, děti si tam pohrajou celé odpoledne, je tam hodně takové easy milé zábavy, chutné tematické obcertsveni, je to tam fakt příjemny. 

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 09:34

Karja dík za tip, větší vnuk už bude sice ve škole, ale dcera s malýma se mnou určitě zas někdy vyjede a mohly bychom i ve všední den, jestli se budu moct hnout od mámy.

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 10:50

Při dovolené v Jeseníkách bychom chtěli udělat výlet do Polska do Zlotého Stoku do dolu. Nebyly by prosím nějaké tipy, s čím to ještě spojit v Polsku v nějaké dojezdové vzdálenosti, případně nějaké zajímavé místo nan jídlo, kávu...? Výlet s jedenáctiletým dítětem.

Offline Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 11:18

Kokoska Jo, tam určitě jedte, je to taková dětská atrakce, která je ale velmi příjemná pro dospělé. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 11:25

tarra Gory stolove (Velká Hejšovina), hezké lázeňské městečko Kudova Zdroj. Ale ty doly jsou pro kluka určitě nej.

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 12:17

Sweet Potato Díky, znamenám si a prozkoumám.

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 12:41

tarra my v tom Zlatém stoku byli skoro celý den. Dovre je i to hornické městečko. Je ram i lanové centrum. 

Jestli kluk vydrží prohlídku zámku, tak ve vedlejší vsi Kamieniec Zabkowicki je palác Marianny Oranžske. Za komunistů chátrá a dávají ho do kupy, ale prohlídka je o to dobrodruznejsi. 

V Klodzku je možno navštívit elkou vojenskou pevnost.

Z Jeseníků je kousek zoo Opole, která je skvělá.

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 13:05

Malvin Moc díky, určitě něco vybereme.

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 13:13

continuity nam zatim tasky a batohy vzdy dorazily, nicmene ted do dubaje jsme hostitelce prevazeli zmrzlou kachnu, protoze tam se koupit da jen za hrisne penize:D taky jsme cekali ze zrovna tahle taska nedoleti...Dokonce nam stihli prelozit i veci v Istanbulu do Antalye, tam jsme taky byli v ocekavani:D

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 13:17

tarra ve zlatych horach zkus postovni stolu, jen je nutne volat predem, obcas tam provazi muj tata:D

Pak obcas jezdi parni vlak na uzkokolejce do Osoblahy, na netu jsou jizdni rady.

Pevnost Klodzko je skvela:)

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 13:31

Prosim, byl by nejaky tip na neco zajimaveho kolem Chomutova nebo Kadane tak na pul dne? Primo v Kadani ne, spis to okoli. Nejaky vylet, zajimavost? Koupani pry taky ne :(