Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 09:32

Tabea Ano, vlevo je největší hamoun, jinak šéf výpravy. Ten si pořídil i veliké losí. Přitom tam byl už mnohokrát.  Co s tím dělá, nevím. 

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 17:51
Reakce na Sweet Potato:

​HO HO HO!

Santa is coming to town!

a tá fotka !!!

Online continuity
Avatar
33608 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 18:14

Jak to bylo? Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně že je silný?

Ale dobrý to bylo, hlavně je pořád dost teplo, kdyby bylo 5C a vichr, bylo by to výživnější. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 18:32

Pridám niečo zo Sardínie

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 18:48
Reakce na Sweet Potato:

Tabea Ano, vlevo je největší hamoun, jinak šéf výpravy. Ten si pořídil i veliké losí. Přitom tam byl už mnohokrát.  Co s tím dělá, nevím. 

​namele je a prodává jako nosorožčí roh

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. srpna 2022 20:46

continuity no fotky mají atmosféru! Ale zážitek to byl asi horší. Víš co, o tom, jak jste šli za krásného počasí na výlet vnoučatům vyprávět nebudeš:)

Online continuity
Avatar
33608 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 21:28

Evaeva mlha je hodně fotogenicka, já to mám i celkem ráda. jedine, že jsem se těšila na sněžné jámy.

Ale na historku pro vnoučata to zas není. To máme s mužem z hor lepší zážitky.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 02:18

continuity Ty kráso, vypadá to úžasně, ale asi to bylo docela vydatné! 

milacka  nádhera!

Sweet Potato Já o to přišla, vůbec nestíhám teď, prosím prosím smutně koukám, hoď to sem ještě na chvíli, taky se chci pobavit!

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 06:27

continuity krásný fotky. Já tohle počasí na horách miluju.

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 06:30

My večer vyrážíme vlakem do Chorvatska. Snad dojedem, snad pojede klima a budou funkční záchody a snad bude děcka bavit koukat zítra celej den z okýnka . Máme dvě lůžkové kupé,na to se moc těším, miluju spát ve vlaku.

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 07:00

continuity pripomnelas mi nasi cestu ze Skalnateho na Zelene pleso pres Svistovku. 1.zari, pod Lomnickym stitem snezilo, ke Svistovce mlha, na druhe strane klouzalo, nejaky retezy skoro namrzly tam byly, no zazitek to teda byl. Vylepseny hned na zacatku pokutou za spatne parkovani v Lomnici, kdyz si muz sel koupit plastenku.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 07:37

Mulen Jéé, to bude super! Nám se zatím dovolená navzdory předpovědi počasí docela daří, zatím jsme zmokli jen jednou, jinak se nám daří dobře střídat muzea za deště, zahrady v parnu a zbytek pod mrakem. Jen dnes neklapla pláž (leje) a místo toho doháníme matiku

Online continuity
Avatar
33608 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 08:24

Mulen vlak závidím, jako dítě jsem takto jela do Rumunska dvě noci a doteď na to vzpomínám. 

Chtěla bych něco podobného dopřát dětem a nějak to furt můžu vymyslet.

Vem dost her a dost jídla. 

Online continuity
Avatar
33608 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 08:34

Kokoska to mám z Tater týden v srpnu, kdy fakt vkuse chcalo (pardon, to se nedá slušně napsat) a na Priečnom sedle bylo 10 cm sněhu. Navíc jsme šli s kamarádem na těžko, spali jsme různě po půdách, takže co nám ve středu zmoklo, už do neděle neuschlo.

Včera to oproti tomu byla sranda. Navíc s vířivkou v dosahu. Dnes zatím neprsi, ale hrozně fouká. 

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 08:46

Mulen Máte můj obdiv, naši kluci by asi za tu cestu rozložili vlak.

Jako dítě jsem nikdy takhle dlouho vlakem nejela, ale moc si nejsem jistá, jestli by mě to bavilo. V dospělosti jsem absolvovala takhle jednu cestu do Rumunska a druhou do Turecka a to bylo super. Ale jelo nás vždycky víc a byli jsme dobře zásobeni

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 08:48

continuity Naši vzali letos kluky do Tater, teda nakonec se z toho vyklubaly jen dva dny, ale stejně si to chtějí zopakovat. To čumím, protože před odjezdem brblali.

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 08:58

brrr continuity Garfie neteř a syn, ti už se zabaví sami. Ale dcera a synovec, (mají oba sedm let), tam mám větší obavy, spolu jsou dost divoci. Hry bereme určitě Jidlo nějaký budeme muset, ale to se mi vůbec nechce řešit.

My jednou jeli s manželem lůžkovým vlakem do Tater. Přes Košice

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 08:59

continuity to pocasi v horach je zradne, nam se to tak nejak stridalo. Ale stejne to bylo tenkrat hezke.

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 09:06

Mulen My se na lůžkový vlak chystáme v září, tak doufám, že se nám tam taky bude dobře spát. Ale teda bude to poprvé, tak jsem trochu nervózní a na nefunkční záchodky mě ještě ani nenapadlo myslet! ;)

Online continuity
Avatar
33608 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 09:08

Kokoska já mám ty hora ráda, tak jako tak. Hlavně, když nejde moc o život.