Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 02. června 2022 10:44

Tabea Na mě by v Barceloně bylo už moc horko, ale jela bych do Porta nebo do Lublaně!

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 02. června 2022 11:53

Aranel Barcelona padla, je tam asi hudební festival a ceny hotelu jsou výživný. (Postel v osmiluzkovym pokoji v hostelu za 300€/noc. )

Ve hře zůstává Londýn a nově Istanbul. Nejspíš nakonec zůstanu doma a budu omejvat z oken písek ze Sahary.
V Lublani i Portu už jsem byla.... 

Online continuity
Avatar
33601 příspěvků moje polička 02. června 2022 12:21

Tabea a nechceš nějaký sever, třeba Kodaň nebo Stockholm? To mi přijdou obě místa na sólo turistiku úplně parádní. 

Po Barceloně bych sama chodit asi nechtěla, jak je to takové družné město, tak jsem si přišla osamělá i ve dvojici.

Online continuity
Avatar
33601 příspěvků moje polička 02. června 2022 12:37

Potřebovala bych tip ideálně na lázně někde na horách nebo alespoň v podhůří, kam by mohly i děti. Potřebuji tam nějaké procedury a zároveň chodit na výlety, případně koupačka. 

Ideálně ČR nebo opravdu blízké zahraničí na dojezd autem pár hodin. Klidně i Morava, Jeseníky, Beskydy a tak. to by mě vlastně lákalo nejvíc. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. června 2022 12:43

Tabea Já bych teda jela do té Neapole, ale to proto, že já už tam chcu jet hrozně dlouho a pořád mi to nějak nevychází. Jela bych na výlet trajektem na Capri nebo na Ischii, vyjela na kopec lanovkou, jedla pizzu od rána do večera, bookla si něco s teráskou, kde bych si mohla vypít kafe s výhledem na Vesuv... achjo!

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 02. června 2022 12:48

continuity tam už jsem taky byla.  Do Stockholmu plánuju jet příště s dětma, hlavně na Vasu. Pořád u nás jedou potopeny lodě. 

Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 02. června 2022 13:26

Tabea doporučuji Istanbul. Je tam teď levno. Hezké památky, dobré kafe a cítila jsem se tam vloni na podzim naprosto bezpečně.

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 02. června 2022 13:57

continuity Několik let jsem jezdila s dcerou do lázní v Jeseníku. Bylo to tam skvělé. Ale dcera byla menší. Tak nevím, co na to puberťačky. Bazén tam byl jen krytý a menší. Ale daly se půjčit koloběžky, výchozí místo pro výlety, balneopark, hřiště na discgolf.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. června 2022 14:39

continuity co Janské Lázně nebo Jáchymov? Obojí je podle mě i na pohybové problémy, hory blízko.

Online Kan
Avatar
6950 příspěvků moje polička 02. června 2022 14:48

continuity Priessnitz, tam je všechno. A otepluje se, takže ta stezka přírodní lázní bude super.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 02. června 2022 15:06
Reakce na Lilly_Ku:

je tu nekdo z decina? kam se mam jit v centru najist? :)

MP Meri ?

​Jee, promiň! Já mám cestovací absťák, tak tohle vlákno úspěšně ignoruju  Snad se ti v DC líbilo, jako nedávno Sweet Potato  

Jinak Karls grill Bar potvrzuju, Arrigo je spis navoněná bída, ceny že se i pražákům protočej panenky a vyslednej efekt nic moc.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 02. června 2022 15:47

MP Meri nakonec jsem byla v burger bergu, panc jsem mela hroznej hlad a nebyl cas neco hledat, a chutnalo mi moc. prosla jsem si i decin, ale tu stranu bez zamku, na tu druhou se vydam priste :)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 02. června 2022 17:57

Lilly_Ku Ta strana bez zámku je ... no řekneme ze příště to snad budeš mít hezčí zážitek  Burger berg je uplne v cajku, solidní podnik, na ferratu kousek ...

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 02. června 2022 18:10

MP Meri Líbilo, líbilo moc. Ale naše jediné setkání s místní gastronomií byl aperol a zákusek v infocentru.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 02. června 2022 18:35

MP Meri mi se tam libilo, ja takovou tu lehkou zaslost muzu, navic mam permanentni ostalgii :) prekvapilo me, kolik tam bylo krasnych (prvorepublikovych?) cinzovnich domu. vetsinou ve spatnem stavu, ale byl to takovy zavan zasle slavy. a jeste jsem potkala takovou fakt peknou hipsterskou kavarnu, myslim cafe prostor se jmenovala.

Online carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 02. června 2022 18:47

Keď sa tu spomína tá Barcelona, my letíme zajtra na 3 dni. Ešte som v Barcelone nebola a berieme s nami mojich rodičov. Odporučili by ste mi nejaké dobré miesta, čo vidieť, okrem tých typicky turistických? A pripadne aj nejaké osvedčené reštaurácie? My sme nejako zanedbali prípravu a nemáme žiaden plán... 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 02. června 2022 18:57

carries mi se hodne libila nemocnice st pau a pavillon od mies van der rohe, pokud vas zajima architektura. na drink a taps jsme chodivali do carrer de blai (ale to bylo pred sesti lety, takze nevim, jak to tam vypada aktualne :)

Online carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 02. června 2022 19:05

Lilly_Ku To vyzerá dobre, vďaka! Určite budeme v okolí tej nemocnice aj pavillionu, podla toho, čo sme tak veľmi letmo naplánovali :) 

Online continuity
Avatar
33601 příspěvků moje polička 02. června 2022 19:47

carries ta nemocnice je opravdu super. 

Určitě doporučuji ty tržnice na jídlo, snad v COVID nezanikly. 

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 02. června 2022 20:06

carries u ty nemocnice St.Pau je super pizza.