Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline Tabea
Avatar
4711 příspěvků moje polička 28. května 2022 16:44

Kam byste jely v červnu samy na víkend? Barcelona, Edinburgh, Napoli?

Offline 711990
Avatar
17167 příspěvků moje polička 28. května 2022 17:32

Tabea Barcelona!

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 28. května 2022 17:48

Tabea Edinburgh se mi líbil moc. Ale Skotsko na víkend je škoda, tak asi Barcelona. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 28. května 2022 20:20

Tabea barcelona (byla jsem vicekrat a perfektni) nebo neapol (mam v planu).

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2022 20:21

Tabea taky hlasuju pro Barcelonu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 28. května 2022 20:23

Tabea taky jsem chtěla do Barcelony, ale dcera mě přesvědčila že Lisabon je lepší:-) (zatím jsem teda nebyla nikde, tak nemůžu říct:-P

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 28. května 2022 20:23

Tabea já tam, kam mi to dobře letí. Blbý čas letu se často ukáže jako showstopper.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2022 20:45

continuity to souhlasím

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 28. května 2022 21:06

Tabea Vim, kam bych urcite sama jako zenska neletela - do Neapole.

Offline Tabea
Avatar
4711 příspěvků moje polička 28. května 2022 21:29

Emerald Jo, Neapol jsem manželovi taky zamítla. Kdysi jsem byla jako aupair v Itálii s dětma u jejich prarodičů na letním bytě mezi Římem a Neapolí. Oni byli z Neapole a řekli, ať do Říma jedu, kolikrát chci, do Neapole mě ale nepustí. 

Edinburgh už je taky mimo, kvůli spojení. Takže Barca nebo Londýn. Jestli to nezaříznu úplně, kvůli vracející se covidový únavě.

Diky všem za doporučení.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2022 21:36

Tabea Londýn v červnu taky nebude marný

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 28. května 2022 21:50

viktorka_od splavu lisabon je taky super, ale ve srovnani s barcelonoi bych si vybrala barcelonu

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 28. května 2022 21:52
Reakce na Emerald:

Tabea Vim, kam bych urcite sama jako zenska neletela - do Neapole.

​asi chapu, jak to myslis, ale ja ziju v neuköllnu, me nejaka neapol fakt nerozhazi

Offline Karja
Avatar
35947 příspěvků moje polička 28. května 2022 22:37

Tabea viktorka_od splavu Tak to jsem zvědavá co vyberete! Já vůbec nevím kam bych takhle na vikend sama jela, bylo by to hrozně těžké rozhodování, myslím totiž, že by se mi líbilo úplně všude nebo že všude bych si dokázala najít nějaký super program. No hlavně pak napište, jaký to bylo a co jste tam dělaly! 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 29. května 2022 12:41

Karja no že? Sama by som išla hocikam!

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 29. května 2022 20:34

Tabea práve to riešim a idem sa zahrabať.....Thajsko Thai perfumers showcase, alebo Paríž, alebo severné Nemecko, alebo Izrael, alebo Lichtenštajnsko, alebo....??? Nakoniec to dopadne tak, že si nevyberiem, v lete nikam nebudem môcť a na jeseň príde ďalšia vlna covidu...

Offline Tabea
Avatar
4711 příspěvků moje polička 29. května 2022 22:23

betsey já bych teoreticky sama jela taky kamkoliv. Ale prakticky jsem neustále buď v práci, nebo mám na krku děti. Teď je budu po skoro roce moct odložit, ale znamená to, že je jeden víkend povezu k našim (5h bez přestávky jedna cesta), jeden víkend budu mít pro sebe, další víkend pro ně zas jedu. Takže se potácím mezi "pořádně si to užít" (jeden víkend nemuset vůbec nic) a "pořádně si to užít" (někam vypadnout a snažit se všechno vidět).

Offline Karja
Avatar
35947 příspěvků moje polička 29. května 2022 22:35

Tabea No to je dilema jako blázen! Asi bych si koupila tu nejlevnější letenku abych si to mohla rozmyslet i na poslední chvíli. Ale já myslím, že si to ,,pořádně užiješ,, i ten pracovní týden vždycky večer po práci, i si odpočineš, a pak budeš na víkend ready. Ale jo, zas na druhou stranu  vy jste dost cestovali i tak....no na tvém místě bych fakt nevěděla!:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 29. května 2022 22:46

Tabea v době, kdy jsem měla malé děti, byl pro mě nejlepší odpočinek a po nějaké době vždycky i nutná podmínka k dalšímu přežití čas strávený úplně o samotě - víkend nebo i jen jeden den jednou za čas, kdy jsem fakt nemusela nic, ani vstát z postele. jenže to je čistě individuální, já k restartu potřebuju samotu a jiný člověk zas jít ven mezi lidi. podle toho co je ti blízký bych se zařídila. užij si to!

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 29. května 2022 22:46

Tabea já bych jela. Máme to stejně a vždy to využijeme na cestování. On když člověk zpětně vzpomíná, málokdy si po pěti letech řekne, to byl super víkend: uklidila jsem a přečetla dvě knížky. Ale Tenkrát v Aténách se pamatuje o chlup líp.