Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. června 2020 23:06

Lama_z_Lana mně se líbí všude. jela bych vlakem, jezdím vlakem ráda. mám ráda industriální památky, takže ostrava (tam tě určitě nikdo nepošle:-))

Offline Makara
Avatar
2273 příspěvků moje polička 27. června 2020 00:01

Lama_z_Lana Olomouc je taky dobře dostupná vlakem  a v místě  zvládneš všechno pěšky. Nekde tu padly i tipy na dobre ubytování

edit- dodatek: Cesky raj: Hruba Skala, Turnov, Malá Skala

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 27. června 2020 08:28

Lama_z_Lana Třeboň muzes jet lodi po Světě, je tam krasny zamek, v laznich by slo urcite domluvit nejake prijemne procedury, uz se tady nekde zminovaly kavarny, rybi restaurace...

Kdybys chtela byt akcni, pujcis si kolo, je tam spousta hezkych cyklostezek, treba k rybniku Rozmberk

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 27. června 2020 10:01

Kokoskavidis Trebon, tam jsem myslim nikdy nebyla

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 27. června 2020 15:23

Lama_z_Lana Já jsem teď ve Znojmě, tady by se ti libilo. Večer jdem do Znojemský enotéky, maj tam 70 vzorků.  Ale to už je z Hradce asi docela daleko no..

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 27. června 2020 15:39

Lama_z_Lana Z Třeboně to pak vezmi do Budějc, na víno do Nevinného baru a na večeři do Hotelu u Solné brány :) 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 27. června 2020 16:06

nellielovett jo, Znojmo me taky napadlo, tam jsem byla asi 4 roky zpet a dobry vzdalenost neresim, kdyz tam pojede vlak/bus tak cajk! 

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 27. června 2020 16:52

Lama_z_Lana Znojmo je fajn a den dva se v Ostravě taky dají vydržet.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 27. června 2020 16:56

Lama_z_Lana Kutná Hora, Olomouc, Třebíč, Telč, Znojmo, Český Krumlov, pak nějaká lázeňská města-Františkovy, Mariánky, Luhačovice....vycházím z městské turistiky. :-)

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 27. června 2020 18:27

Lama_z_Lana My sem původně jeli, protože jsme měli ubytování v Althanským paláci. Ten ale během korony zavřeli a už neotevřeli.

Ale máme krásný ubytko ve starým městě, s terasou s výhledem na Znojmo a domácíma marmeládama k snídani, kdyby ses pro Znojmo rozhodla, můžu dát tip.

A teda spoustu tipů na výlet (vinice Šobes, lom v Mašovicích,...) plus tu teď nejsou lidi.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 27. června 2020 19:02

Lama_z_Lana Mikulov jen je z ruky a pekny by mohl byt Tabor, ale tam jsem delsi dobu nebyla. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 27. června 2020 19:20

Lamicka Do Mikulova se chystám už dlouho! Vždycky jen projíždím a říkám si, že se tam musím někdy zdržet...ale včera jsme s kamarádkou naplánovaly na srpen Český Krumlov a právě Tábor, tak už se těším. Já teda chtěla vlakem do Bosny a Hercegoviny, ale to mi neprošlo, prý zakázala dceři vyjet za kamarádkou do Německa, tak teď nemůže se mnou do Sarajeva

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 27. června 2020 19:37

nellielovettsobes, tu miluju! Mam odsud skvely vzpominky z jednoho silenyho cyklovyletu, kdyz jsme kempovali na Vranovsky prehrade.

LamickaMikulov byla prvni volba, tam to mam moc rada. Pak jsem prave zacla premyslet, kde jsem jeste nebyla stalo by to tam za to. 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 27. června 2020 20:55

nellielovett Můžu poprosit o tip na Znojmo? Právě přemýšlíme, že bychom tam s manželem tak na 3 noci zajeli, Znojmo je úžasné.

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 27. června 2020 21:27

Lamicka Tábor je teď super, byla jsem vloni a na víkend určitě fajn. Dají se tam udělat procházky i kolem města a doporučuji podzemí, pokud uz bude otevrene. 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 27. června 2020 21:29

Lama_z_Lana já bych tento čas využíla ty turisticky proflakle destinace. Teď je napriklad Krumlov úplně super, sehnala jsem lístky i do barokniho divadla, zkoušela jsem to bezuspesne mnoho let. 

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 27. června 2020 21:58

Garfie Mikulov je nadherny, navic je tam plno novych peknych podniku, do toho Palavske vrchy, vinohrady, vino... ja to tam miluju. Sarajevo mam taky v planu, predloni tam byla kamaradka a rikala, ze to bylo uzasny.

continuity to rada slysim, jezdila jsem tam tak do 30 pravidelne, mela jsem tam pribuzne, ale roky jsem tam nebyla. Tak si rikam, ze bych tam vzala deti. 

Offline Len
Avatar
2242 příspěvků moje polička 27. června 2020 22:09

Lama_z_Lana 

Jindřichův Hradec, Tábor, Kutná Hora

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 27. června 2020 22:16

Len no asi to vidim ty jizni cechy, tam znam jen Krumlov, Lipno a Budejice. 

Hora je skvela, tam jsem byla 4 roky na gymplu, tu znam jak svy boty. Horu a Podebrady si dam v zari, az budu hlidat nasim psa, oboji mam kousek autem. 

Offline Len
Avatar
2242 příspěvků moje polička 27. června 2020 22:20

Lama_z_Lana 

Studovat v Kutný Hoře, to musely bejt skvělý roky! Celý jižní Čechy jsou skvělý, na každým rohu je krásně.