Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 15:11
Reakce na Pinot Noir:

Ounz svůj tep slyším, kdykoliv si lehnu. Myslela jsem, že je to normální.

continuity Ounz 

Ježiš to se mi ulevilo! Já už myslela že se mnou něco vopravdu moc špatnýho je, všimla jsem si toho tepu (jo, taky v posteli) až někdy loni a hrozně mě to děsilo!

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 15:11

Manuka To mi říkala i kamarádka nemocniční kaplanka, že u některých (ona tedy tehdy mluvila výslovně o matkách) se ani nediví, že rodina přijde jednou za týden mezi dveře...

Offline continuity
Avatar
33663 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 15:18

Kan je ještě rozdíl mezi hospodou a kavárnou a "když se motam v končinách" a 3-4x týdně. 

Až jim budeš pod oknama bez domluvy zvonit v pondělí, úterý, v čtvrtek, tak nám napiš, jak tě uvítali v pátek.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 15:49

Tak Betty No, moje tchýně má spíš jen známé a lidi jí tak nějak všeobecně lezou na nervy. Mně by zase tak nevadilo, že se u ní muž jednou za čas staví a na to pivo si zajdou, ale jí pak úplně nedochází, že by opravdu měli jít na to jedno, dvě piva a nesedět tam celej večer. No a můj muž je v tomhle tak trochu truhlík a dělá mu problémy to včas utnout a pak chodí domů neplánovaně v deset.

Offline Samantha
Avatar
1751 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 16:44
Reakce na Myrtila:

continuity To je teď takový nový český film, jak k mladým v noci přijde tchýně, že u nich bude bydlet

continuity

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 16:56

Mulen

ČB. Ale trvale, ne na výletě

U vody bude zima, brr, ale strejně tam bude krásně! 

Offline Samantha
Avatar
1751 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 17:10
Reakce na Tak Betty:

DruI continuity Vaše tchyně, matky nemají kamarády? Nenapadlo by mě tahat syna do hospody. Jo a taky si vino dám každý večer.

​Mě by nenapadlo, že se dají "tahat" synové do hospody.

Já myslela, že svéprávní jedinci by se měli umět nějak vymezit... 

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 17:47
Reakce na continuity:

Kan je ještě rozdíl mezi hospodou a kavárnou a "když se motam v končinách" a 3-4x týdně. 

Až jim budeš pod oknama bez domluvy zvonit v pondělí, úterý, v čtvrtek, tak nám napiš, jak tě uvítali v pátek.

​A proč to té panímatce narovinu neřeknete, že vám to vadí.

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 18:21

barbucha je to hrozně otravný a asi se s tim nedá nic..

Offline continuity
Avatar
33663 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 18:26
Reakce na Kan:

​A proč to té panímatce narovinu neřeknete, že vám to vadí.

​To je nápad! To nás fakt zatím nenapadlo.

Samantha

Zcela vážně, pokud jste nikdy neměli v blízkém okolí konfliktního manipulátora, tak si pogratulujte. 

Offline Samantha
Avatar
1751 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 19:23

continuity Jako zřejmě jsi tím chtěla říct, že nevím, o čem mluvíš. Vím.

Ale nejsi jediná, kdo tady psal, že někdo někoho někam vytáhne.

Můj názor je, že čím dřív člověk nadefinuje svůj postoj k situaci, tím dřív to má za sebou.

Ale nechci přilévat olej do tvého ohýnku, tak to neber.

Bude líp ... viz : ale to vy, maminko, tady už nebudete ... (pro vysvětlení = to je z reklamy)

Tys vážně ani neslyšela o filmu "Přišla v noci"? Tak si to pusť, uleví se ti.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 19:49

Samantha haha film jsem nevidela, ale ted jsem si vzpomnela jak k dcerinym pratelum pred covidem prijela na navstevu maminka jednoho z nich.. prisel lockdown a ona se zdrzela pul roku

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:10

viktorka_od splavu tak to je taky jak z filmu

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:11

Kan tak někomu to řekneš a vyvolá to půlroční konflikt a ty řeči typu, jak psala c., o domácnosti nepříznivé pro staré psi a lidi. Není to s každým tak jednoduché :(

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:23

Evaeva 

Půlroční konflikt je blbej jen v případě, pokud s tebou ten dotyčnej bydlí Jinak takovýho půl roku uraženýho ticha bych brala jako benefit

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:30

continuity ja s tebou s tim nazorem na stare "opustene" lidi uplne souhlasim, casto je pravda uplne jinde. rodicovstvi nezaklada narok na automaticke obetovani se rozmarum druhych, hlavne pokud ma druha strana roky nulovou sebereflexi.

mam v rodine jeste vyhrocenejsi situaci, nez popisujes ty. vyresila jsem to radikalne, ale na to kazdy neni, navic ty okolnosti jsou vzdycky individualni. ja si za svym rozhodnutim v nasi konkretni situaci z 95% stojim, uz jsem myslim udelala vic, nez dost.

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:32

Evaeva Já jsem zastánce jednat narovinu, slušně a fér. Osobně bych teda chtěla, aby mi děti řekly, že obtěžuju a neurazila bych se. 

Offline Peetra1
Avatar
231 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:33

Film Přišla v noci je dobrej, byla jsem na tom s kamarádkou v kině a mně už se ten název ustálil jako taková nějaká obecná hláška jak třeba z filmu  a chce se mi běžně používat, ale zatím to zas tak koc lidí nevidělo, taknae většina nechytá. Některé ty historky s maminkama či tchýněma by do toho filmu úplně pasovaly, bohužel některé s mojí maminko taky

Offline Peetra1
Avatar
231 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:35

Kan no ale to jsi spíš výjimka, moje maminka by se třeba urazila okamžitě a když si vzpomenu na babičky, tak ty by se určitě urazily taky

Offline continuity
Avatar
33663 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 20:38

Lilly_Ku tak špatný, abych tchýni zítra odvezla do nějakého ústavu, to zas není. 

Občas se to takto vyhrotí, ona se zas srovná a chvíli to celkem jde. Ona už má ten konec spíš blíž než dal, tak to zas nechci hrozit a jsou i horší věci, nakonec pořád je víceméně soběstačná.