Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 08:35

Karjajá mám LG 14 let. Pravidelné ji chodím hladit a mile k ní promlouvám. 

Offline Mulen
Avatar
4242 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:34

continuityk Krkonoše taky dobrý, bude sněžit ne?

Zu beru zimní věci Jedeme k Frahelži na Třeboňsko. Chtěla jsem číhat na vodní ptáky, budu se muset důkladně zateplit. Kde jste vy?

Offline Samantha
Avatar
1747 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:36

continuityPřišla v noci ?

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 09:43

continuity to je strasna osoba

Preji at je ti lip

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 10:10

Samantha kdy v noci? přijít navečer v pracovní den nezvaná k rodině, kde všichni chodíme do práce a máme dvě školní děti je škrt přes rozpočet, i když není k tomu další stres, o kterém věděla. Neuděláš večeři, nevyřešis proste nic a ta hodina a půl ti chybí. 

Několikrát týdně tam někdo z nás zajede, denně s ní někdo telefonuje. rozhodně není osamělá babička týdny čekající,až si na ni někdo vzpomene. 

To už nemluvím o tom, že jak bylo teď hezky, tak se prakticky denně ochomejtala kolem domu v čase když muž jezdí z práce, aby ho vytáhla do hospody. Minulý týden jsem už udělala scénu, tak uvidíme, jestli to pomůže.

Offline Myrtila
Avatar
2968 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 10:17

continuity To je teď takový nový český film, jak k mladým v noci přijde tchýně, že u nich bude bydlet

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 10:21

Myrtila

Nestraš 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 10:42

continuity boze ta baba je darecek, soucitim moc!

Offline Garfie
Avatar
23922 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 11:07

continuity Ona je slušnej dáreček, vždycky jsem myslela, že nejhorší tchýni má moje ségra, ale ty bys s ní mohla soutěžit! 

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 11:27

Díky všem za podporu, já si tady na ní nechci moc stěžovat, je to přeci jen matka mého muže a vlastně se nám nic neděje, ale je to občas teda hrozně vyčerpávající.

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 11:34
Reakce na continuity:

To už nemluvím o tom, že jak bylo teď hezky, tak se prakticky denně ochomejtala kolem domu v čase když muž jezdí z práce, aby ho vytáhla do hospody. 

​Promin, ale tohle když se mě to netýká, zní hrozně vtipně.( u nás moje máma ani tchýně, ani babičky nechodily do hospody, takže o to víc, je to pro mě normálně jak z Marsu, ještě ve všední den, uplná sodomagomora):-D

Lituju tě moc, ale jak jsi psala, je to ještě dobrý v podstatě dobrý no. U nás nebyli tchánovci od srpna, hodina cesty je pro ně nepřekonatelná vzdálenost.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 11:40

Karja

Osobně si myslím, že tchýně je taky alkoholička. Neopije se do němoty, ale něco si naleje každý den. Už se ji uchlastal manžel, tak pokračuje.

Offline DruI
Avatar
3248 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 12:13

continuity Teda mě irituje, když tchýně tahá muže do hospody párkrát do měsíce, kdyby to bylo pomalu denně, tak taky pěním. A ty nečekané podvečerní návštěvy taky nesnáším, dětem to vždycky hrozně rozhodí rutinu.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 12:19

DruI docela jsme se nehezky tehdy chytli, ještě na veřejnosti. i jsem se mu omlouvala, ale naštěstí mu to snad došlo. 

Offline Tak Betty
Avatar
4977 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 12:44

DruI continuity Vaše tchyně, matky nemají kamarády? Nenapadlo by mě tahat syna do hospody. Jo a taky si vino dám každý večer.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 13:07

Tak Betty

tchýně je se všema rozhádana, protože se s nikým pořádně neznese. Já mám na ty osamělé stařečky, kterým na konci nikdo života nezbyl, protože se všichni na ně vykašlali, už trochu poopravený pohled.  

Co se týče denního popíjení je asi důležité, co se děje, když si nemůžeš dat. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 13:09

Tak Betty tchyni nemam ale maminka kamaradky nastesti ma:-) na pivo teda obcas beru deti ja (nebo ony meale tak teba dvakrat do roka

Offline Manuka
Avatar
404 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 14:42
Reakce na continuity:

Tak Betty

tchýně je se všema rozhádana, protože se s nikým pořádně neznese. Já mám na ty osamělé stařečky, kterým na konci nikdo života nezbyl, protože se všichni na ně vykašlali, už trochu poopravený pohled.  

Co se týče denního popíjení je asi důležité, co se děje, když si nemůžeš dat. 

​10 let jsem pracovala jako koordinátorka dobrovolníků kteří docházeli za seniory v soc.zařízeních. A moc o tom nemluvím ale těch hodných, milých, zlou rodinou opuštěných,  jsem za tu dobu potkala jen pár. 

Offline Kan
Avatar
6970 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 14:53
Reakce na Tak Betty:

DruI continuity Vaše tchyně, matky nemají kamarády? Nenapadlo by mě tahat syna do hospody. Jo a taky si vino dám každý večer.

​Já bych teda jako tchyně vytáhla syna i nevěstu a když se motám u nich v končinách, tak se sejdeme někde v kavárně. Vynadáno jsem teda ještě nedostala.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 14:58

Kan no jo, jenže oni nemají rodinu. Když tuhle lákal tchán muže do hospody, řekl mu, že v devět přijde. Takže asi tak.