Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 20:25

711990 se sluchatkama Sony mam stejnou zkusenost. Noise cancellation jsem pouzivat nemohla. Navic se porouchaly jeste v zarucni dobe a vymenene nevydrzely ani pul roku. Ted mam Technics a u nich zadny tlak necitim.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 20:42

Tabeaobyč Jabra sluchátka je snad protimluv

Jsou to skvělý sluchátka pro call centra a cena odpovídá. Máme v práci opravdu iednoduchej model, drátovej a stojí dva litry. 

Offline Tabea
Avatar
4671 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 21:05

continuity já vím, chtěla jsem to obyčejný jako protiklad k těmhle. Koukám, že amazon je má za 153-159€. 
Ty "obyčejný" (bez ANC) jsem měla bezdrátový a byla jsem moc spokojená. Akorát se uzrhlo jedno to sluchátko, když jsem je sundavala z krku. Už se mi to stalo podruhý. Za 4 roky teda. A jedny mi syn na začátku covidu zničil, když mi ocucal mikrofon.
Urcite jsou ty moje nový sluchátka super a jsou fakt kvalitně udělaný. Jen nejsou kompatibilní s mýma ušima.
My v práci vůbec nemáme telefony. Všechno jede přes managed telephony přes PC.  Já dost telefonuji interně i externě. Ale vlastně jsem telefonní sluchátko nepoužívala nikdy, vždycky headset. 

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 10:43

Pinot Noir no, asi to nemaj vsichni. Já to mam hodně a ke všemu sem citlivá na hluky, takže tep, tinnitus do toho a problémy se spaním sou na světě..

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 13:52

bose quiet comfort 45 forever, bez nich bych v praci neprezila ani den

Offline letfenixa
Avatar
7956 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 15:47

Keď mám dozor na chodbe, také odhlučňovacie sluchatka by sa mi zišli. 

Offline Mulen
Avatar
4242 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 06:06

Jedeme dnes na prodloužený víkend do jižních čech. Takže má být v pátek a sobotu 5-7°C a pršet Koukám na předpověď a jsou to ty dva nejhorší dny ze všech.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 06:56

Mulenmuž jede s dětma do Krkonoš.

Ale všichni se už hrozně těšíme 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 07:09

continuity berou běžky?

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 07:38

Evaevaprávě se zmínil, že je rád, že ještě nemáme přezuto a hodí radši do auta řetězy.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 07:40

Mulen máme tu takhle ošklivě celý týden. Prší, i když to předpověď nehlásí, takže mikiny a bundy a stejně se tu budete mít fajn :) Kam jedete?

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 07:41

Rozbila se nám pračka:-/. Pere asi trojnásobnou časovou dobu, měl jste to někdo, je to nějaká easy oprava? Nevíte někdo? 

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 07:59

Karja no zní mi to bohužel jako programátor. Jak je stará?

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 08:07

Když jsem už v těch stížnostech. Včera byl strašný den, špatně jsem spala, hlava mi trestila už od oběda, čtvrtý a poslední prijimackovy den za sebou, v práci jsem řešila od pondělí hodně nepříjemnou a stresující věc, muž taky řeší od pondělí nějaké komplikace.

A do tohoto rozpoložení se k nám ve čtvrt na sedm večer pozvala tchýně, muž jí udělal kafe, sehnal psovi misku a ona si začla stěžovat, že je u nás hluk a že ji muž už několik týdnů opravuje vypínač na zdi. Při odchodu o hodinu a půl později ještě nakoukla k mladšímu dítěti, které si v klidu psalo domaci úkol a zeptala se ho, proč se učí, že už může mít přece trojky od shora a až dolů. Padly nám brady, nacož vysvětlila čoklovi, že tato domacnost je nepřátelská k starým lidem a starým psům a konečně vysmahla. 

Offline Garfie
Avatar
23915 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 08:10

continuity Když se sere, tak se sere....ale tchýně mě rozesmála, úplně to vidím, to je jak z nějakýho špatnýho filmu!!! 

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 08:21

Garfie my jsme byli připraveni, že to bude těžké, ale musíme to přežít.

Tchyne už prostě byla navíc, něco jako když ti někdo 100 m před cílem maratonu řekne, že ten transparent je omyl a ještě máš 2km. 

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 08:31

continuity 6 let, ale nejsem s ní spokojená a už jsem do ní i něco dala. Asi provedu čistění filtru a pak zavolám opraváři, ten mi potvrdí, že to bude aspon za trojku a jdu vybírat novou:-/. Naštěstí mužu prát u rodičů a o víkendu u souseda....

Nejvíc spokojená jsme byla s malou Indesitkou, nejlevnější pračkou, dali jsme jí do nájemního bytu, protože jsem chtěla na více prádla.... a mají ji tam furt, pračka za 4.5 tisíce a frčí 10 let. 

Offline Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 08:33

Karja taky to vidim na programator a to je pak skoro lepsi koupit novou pracku. Teda v nasem pripade bylo, protoze ta vec stala cca 5 tisic, prace a cesta opravare k tomu, a nova pracka byla tehdy za nejakych 9, 10.

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 08:34

Kokoska Jo, to víš že jo. Jdu už vybírat:-/ Bleh, bleh, rovnou nějakou, že si k ní dokoupim sušičku. Ty jo, to bude sambo skákat radostí do stropu:-D:-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2024 08:34

Karja taky nám Indesit vydržela deset let a to jsem jí tak pět z toho poněkud přetěžovala