Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 14. dubna 2024 23:07

Pinot Noir jo, to je presny

Offline Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 06:04

Vcera som natrela drevenu podlahu terasy a mam pocit ze mi upadne ruka. To tiež nebyvalo.

Offline Catherinne
Avatar
9875 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 07:14

moora Pinot Noir Janulik03 

Chce se mi napsat vítejte v kadeřnickém světě (my to dobře známe)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46131 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 07:58

Pinot Noir ja si zahradnimi pracemi uhnala tenisovy loket a presne, sice jsem takovy chabrus ze me po namaze ledacos bolelo odjakziva, ale stacilo dat pauzu a zahojilo se to samo. ovsem po padesatce to stoji znacne usili a nemalo penez, aby se to napravilo-zatim. samozrejme prijde cas, kdy ani to nepomuze:-/ a i kdyz mam ted asi nejlepsi fyzicku za poslednich 20 let, je mi jasny, ze je to jen do casu, nez to pujde dolu Tak Betty

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 08:33

moora mám stejnou stížnost,  jak se blíží 60, tak pozoruju, že se moje kondice limitně blíží nuleo víkendu práce na zahradě,  nic moc těžkýho,  ale bolí mě celej člověk. Ach jo!

Offline Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 08:48

prave som si uvedomila, ze ako mladé sme nechápali, prečo tí starší stále spomínajú zdravie, ale skuhru že ich niečo bolí. No už som tam.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 09:01

Děvčata, hlavu vzhůru, až vam bude sedmdesát, bude hůř. A také budete chtít stihnout jarní práce .

Offline milacka
Avatar
5479 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 09:12

Janulik03 dodnes spomínam na upozornenia rodičov daj si čiapku, mrzne, zapni si bundu, máš holé kríže, prechladneš, neseď na studených schodoch....neposlúchla som ich dobre mienené rady. A to otcovo "no veď uvidíš neskôr" chápem až teraz, močáky, zápaly,choré obličky mi to dávajú "s radosťou" vyžrať. Mladosť pochabosť, staroba choroba. V niečom som mohla poslúchnuť, ale moje kamarátky boli také isté. 

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 10:30

černá káva Já zase říkám, zaplať bůh že mě něco bolí, hlavně po ránu, když vstanu, to vím, že jsem ještě živá.

Online Aranel
Avatar
4536 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 11:10

Pinot Noir moora Vilemina Taky jsem se o víkendu účastnila nějakých zahradnických prací a vyslechla si historku, jak minulý týden v neděli odpoledne rodiče radši sebezáchovně prchli k příbuzným na kafe

Ale shodli jsme se, že teď 1) člověk skáče "z mosta do prosta", není po zimě vytrénovanej a 2) ten začátek je blbej, jak je potřeba strašně moc věcí a hmot přesouvat a ohejbat se k nim. Všechno to sázení, setí, rytí, stříhání keřů... 

Tak snad bude líp.

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 11:27

Aranel snad jo

Offline Kokoska
Avatar
28392 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 13:47

černá káva Aranel na vertikutaci, sekani a ostrihani keru jsem letos pozvala zahradnika. Potrebovali jsme to dost zkrotit, to bych uz nezvladla a taky by byl problem odvezt odpad, bylo toho fakt hodne. 

Online Aranel
Avatar
4536 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 13:53

Kokoska Odpad je peklo, biopopelnice se zaplní mrknutím oka!

Online Pinot Noir
Avatar
24591 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 14:12

Aranel jo, naložila jsem si toho na zahradě letos hodně, a těch prací po zimě bývá dost. Však až budu jen ležet na houpačce se sklenkou rosé, ruce mě snad bolet nebudou! Akorát nevím, kdy takový stav nastane.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 16:35

Moc ti to přeju.

Offline Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:11
Reakce na Pinot Noir:

 Však až budu jen ležet na houpačce se sklenkou rosé, ruce mě snad bolet nebudou! Akorát nevím, kdy takový stav nastane.

Offline Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 18:13

Pinot Noir nesmí ta sklenka být moc velká, ať si nenamůžeš zápěstí/loket...

Offline brrr
Avatar
10054 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 19:19

Nemůžu najít velký techničák. Sakra!

Offline Samantha
Avatar
1801 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:02
Reakce na Poéma:

černá káva Já zase říkám, zaplať bůh že mě něco bolí, hlavně po ránu, když vstanu, to vím, že jsem ještě živá.

​A kdy přesně za to bude člověk děkovat?

Já jsem zatím už několit let z toho nas.....

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 15. dubna 2024 20:02
Reakce na milacka:

Janulik03 dodnes spomínam na upozornenia rodičov daj si čiapku, mrzne, zapni si bundu, máš holé kríže, prechladneš, neseď na studených schodoch....neposlúchla som ich dobre mienené rady. A to otcovo "no veď uvidíš neskôr" chápem až teraz, močáky, zápaly,choré obličky mi to dávajú "s radosťou" vyžrať. Mladosť pochabosť, staroba choroba. V niečom som mohla poslúchnuť, ale moje kamarátky boli také isté. 

​šiš, toto som si uvedomila minulý týždeň v meste, že starnem, keď som videla nejakú študentku sedieť na kamennom podstavci písať niečo na nb, tak len-len že som k nej neprišla s vetou "neseď na tom kameni, nech nenachladneš odspodu"....celá moja mama...zatiaľ som sa zarazila, ale raz, raz to príde