Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 28. března 2024 14:55
Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 28. března 2024 14:56
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. března 2024 14:58

Fakirka Držím palce . A nejsi žádná zoufalka, prostě máš období, kdy máš starosti, to může potkat každého, stejně jako dotyčného "chlapa". Třebe jen netuší, co se děje a kdyby věděl, tak by ti pomohl, minimálně slovní útěchou, nějakým rozptýlením.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 14:58

Karja přesně jsem si říkala, že Velikonoce bez sněhu takhle brzy, to snad ani není ono

Pamatuju si jedny, kdy bylo snad 25 stupňů, ale to bylo na konci dubna.

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 28. března 2024 15:05

whiskas myslim, že když se ženská trápí kvuli chlapovi na začátku nějakého vztahu nebo jakoby bez vztahu, tak jeho to, když to ví, absolutně nedojme ani to nezmění jeho chování nějak pozitivně. Maximálně pokud má dostatek sebereflexe, tak vyklidí pole uplně. Nebo myslíš, že ne?

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 28. března 2024 15:06

whiskas no nevím, mne hrozně deptá ta jeho uzavřenost a nekomunikativnost. Prostě se celé dny neozve a pro mne to znamená jasný nezájem.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. března 2024 15:22

Fakirka Naprosto ti rozumím. Takové to mlžení, hraní na čas, nebo nevím, co za tím je, také nesnáším. Co tím dotyční sledují? Rozhodně v takovém případě řeší jen sebe. Nevím, jak jste spolu dlouho a jak daleko :-), ale takové chování ti v aktuální situaci fakt nepřidá.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2024 15:24

Fakirka bič a pryč

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 28. března 2024 15:31
Reakce na Fakirka:

viktorka_od splavu za hodinu jedu na pohovor, tak možná potom. 

​Držím moc palce!!!

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 28. března 2024 15:34
Reakce na Karja:

whiskas myslim, že když se ženská trápí kvuli chlapovi na začátku nějakého vztahu nebo jakoby bez vztahu, tak jeho to, když to ví, absolutně nedojme ani to nezmění jeho chování nějak pozitivně. Maximálně pokud má dostatek sebereflexe, tak vyklidí pole uplně. Nebo myslíš, že ne?

​Podle mě jo a víceméně i naopak... ne?

Jinak souhlasím i s Evaeva , v pondělí čekám dva nad nulou a déšť se sněhem!  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 15:37

Aranel ale ne, letos bude určitě hezky, aspoň v pondělí do oběda. Taková výjimka potvrzující pravidlo

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. března 2024 15:40

Karja Já Ti nevím, asi záleží na jednotlivých "samcích"?

Offline Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 28. března 2024 16:16

Nase serie s panem domacim ma dalsi dil... Dneska volal, ze mame byt bud ja nebo muz pristi stredu v poledne v byte, ze tam prijde s bankerem, aby ten byt nafotil. A strasne se divil, ze zaprve ve stredu v poledne tam ani jeden z nas neni, protoze jsme v praci, ale hlavne, ze nesouhlasime s tim, aby tam nekdo buhvi proc chodil fotit nas nabytek a osobni veci. A ne, on nemuze pockat do pulky kvetna, kdy bude byt zcela prazdny, on ty fotky potrebuje hned ted

Hlavne se teda priznavam, ze v byte ted vladne chaos a neporadek, uz balime, jedna mistnost je zaskladana bednama na stehovani, vsude jsou roztahane veci... Takze posledni, o co ted stojim, je, aby tam pan domaci nakracel. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2024 16:18

whiskas většina chlapů nemá zájem si komplikovat život. my ženský se v tom kolikrát s neznámýho důvodu až vyžíváme

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 16:25

Zuzuli Tedy ten chlap je neskutečnej, ale třeba čeká, že zabydlené to tam bude vypadat lépe než vystěhované a holé. Nový level home stagingu

Offline Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 28. března 2024 16:30

Jimik to z toho pokojicku zaskladaneho papirovymi krabicemi a igelitovymi pytli s vytridenymi vecmi bude nadsen

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. března 2024 16:41

Zuzuli to bych řekla, že bude spíš k jeho škodě. S takovými fotkami se byt prodá sám

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 28. března 2024 17:07

Karja hele nech toho! Mám sbalený dvoje šaty a žádný rukavice. Ale je fakt, že loni jsme měli Bílou sobotu bílou.

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 28. března 2024 17:12

whiskas Fakirka dočítám a teda tlapkám moc a přeji brzké vylepšení a vyřešení

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 28. března 2024 17:16

Fakirka byla jsem v obdobně situaci, včetně ztráty zamestnání a zametlo to se mnou strašně. Brečela jsem snad furt asi čtvrt roku a pak začala chodit na terapii. Jako vyhrabala jsem se, ale trvalo to a bolelo to. Recept nemám.