Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. března 2024 10:05

Friga Renusatko Děkuji a Renusatko , je to tak. Při delším vztahu jistě funguje i ta síla zvyku, zaběhnuté rituály a najednou nic, prázdno. Navíc tedy to načasování . Ale tak co, zvládnout se to musí. Asi nemám kód pro skvělý vztah. Nebo jsem příliš náročná. 

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. března 2024 10:05

whiskas pocit z pohovoru mám dobrý, ale je to malá rodinná firma a není tam pevné daný plat, je to podle množství zakázek... To si úplně neumím představit. Byl tam rozptyl asi 8 tisíc.

Offline Samantha
Avatar
1727 příspěvků moje polička 29. března 2024 10:11
Reakce na whiskas:

Samantha ale chápu, že vzhledem k umístění to asi moc legrační není. Netušila jsem, že zasílání přes UPS by mělo být nějak problematické - nikdy jsem touto cestou nic neposílala.

 ​hele, proti tomu, co tady máte za problémy, je to legrace.

UPS má jedinou poobočku v Praze u letiště. Jinak ti nabídnou, že si balík vyzvednou v časovém okně od 9-18 hodin. Dopředu nevolají. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. března 2024 10:14

Fakirka Chápu, ale jako nějaký případný restart by to nestálo za to? Tedy, pokud by tě ta práce nějak zvlášť zaujala, naplňovala a finančně by to bylo únosné. Samozřejmě, pokud to není ono, nemá smysl brát cokoli. Máš v plánu nějaké další pohovory? 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. března 2024 10:16

Samantha Tak už chápu a zní to strašidelně, zvláště ten časový rozptyl pro případné vyzvednutí zásilky. V dnešní době moderních technologií mi to přijde exztra otřesné

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. března 2024 10:21

whiskas práce by to asi byla fajn, lidi asi taky... Uvidím. Nějaké pohovory ještě určitě budou, pořád posílám životopisy. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. března 2024 10:35

Fakirka Držím palce .

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. března 2024 10:59

whiskas děkuji.I já tobě. 

A dneska neuroním ani slzu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 29. března 2024 12:09
Reakce na Fakirka:

Onen chlap ví, že to nemám lehké, ale zdaleka netuší, jak zlé na tom jsem. Tak dlouho se neznáme. Navíc kdo by stál o zoufale.

​Držím palce. Jen bych ráda upozornila na smutnej fakt, že někdy to zalíbení v druhý osobě prostě může bejt jen jednostranný, tak to prostě v životě chodí a nikdo nemá povinnost to zalíbení opětovat, pokud nechce. Nemyslím to nijak zle, jen aby sis nedělala zbytečný naděje... Jako mnohem důležitější bych viděla tu práci (a přeju, aby to vyšlo).

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 29. března 2024 12:13

whiskas 

Zejména to načasování je pěkná sviňárna. Ale na druhou stranu se ta "opora" aspoň vybarvila včas! O takovejch deset let později by to prozření už bylo hodně horší, řekla bych. (tolik optimistické okénko )

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. března 2024 12:21

barbucha děkuji za drsnou upřímnost. Máš úplnou pravdu a já myslím, že tohle je asi ta situace. Jen teď ještě přemýšlím, jestli to nechat vyšumět nebo to prostě regulérně ukončit. Jo a práce je nejdůležitější.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 29. března 2024 12:25

Fakirka 

Já bych to asi neřešila. Nějaký zásadní prohlášení by mi za to asi nestálo, spousta situací se vyřeší prakticky sama, časem... V každým případě přeju klid a pěknou novou práci! 

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. března 2024 12:35

barbucha děkuji

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 29. března 2024 12:59

Jela jsem dnes na akci, která je až zítra . Ještě že jsem nepřemluvila i synka, to by zas bylo řečí, že blbej zámek, blbej park. Možná by to překonalo i blbý údolí báby z loňska, kam už nikdy nejde

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 29. března 2024 14:50

Fakirka Neznám podrobnosti, ale pokud je vztah v ranější fázi, partner nemá moc možností, jak poznat, že se v tobě děje něco neobvyklého. Neznáte se zkrátka tak dobře. Dala bych mu vědět - věcně, stručně. Je mi takhle a takhle, potěšilo by mě / pomohlo by mi od tebe tohle a tohle. Buď se chytne, nebo ne. Myslím, že s podobnými vyjádřeními lidi někdy čekají moc dlouho a pak už je z nich cítit i trpkost nebo výčitka. Možná jsem naivní, ale věřím, že lidi se navzájem potřebují a není na tom nic špatného, člověk není orel skalní. Nemyslím nějaké hry na pannu v nesnázích, ani se na druhého bezvládně pověsit, ale dát najevo, co se v tobě děje, je pro rozvíjení vztahu prostě důležité. A jestli to partner sám za sebe moc neumí, může to pro něj být nasměrování i v tomto ohledu.

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. března 2024 15:17

Jitka77 díky, já už mám v hlavě něco sesumírované, jen váhám z odesláním. Takže to asi zkusím. .

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 29. března 2024 16:10

Fakirka Dělej podle sebe Ale nesnažila bych se zamlčovat svoje prožitky jen proto, abych "nevypadala potřebná". Matně si vzpomínám, že jsi něco takového psala. Dokud druhému neukážeš, co se v tobě děje, nemůže to vědět. Kolikrát ani když spolu dva bydlí to není jednoduché poznat! 

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. března 2024 16:26

Tak jsem dostala kopačky.

Offline Samantha
Avatar
1727 příspěvků moje polička 29. března 2024 16:33

Fakirka

Já mám na to takovou jednu "mantru": Kdo mě nechce, ten si mě nezaslouží. 

Offline Fakirka
Avatar
2106 příspěvků moje polička 29. března 2024 16:53

Samantha kéž by to bylo tak jednoduché