Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Garfie
Avatar
24016 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 00:47

baltik Já teď vůbec nevím, jsou na těch "sleevech" naznačená místa, kde se to má strhnout? Vyjadřuju se jako tupec, ale víš co myslím, třeba na některých jogurtech to je, že strhneš ten papírový obal lehce, je tam naznačené "otvírání". Protože pokud to na obalu je, strhnu to úplně automaticky.  

Offline baltik
Avatar
4443 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 05:17

Garfie vetsinou uz jo, je tam takovy perforovany pasek na vysku

Offline Garfie
Avatar
24016 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 06:56

baltik Tak to je super, to spoustu lidí aspoň trkne. 

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 11:36

V půlce srpna jsem si zvrtla kotník a hrála si na hrdinku, že to nic není....no a v pondělí si jdu pro sádru

Offline Catherinne
Avatar
9869 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 11:46

LadyMary tak přeju brzké vylepšení, ale od půlky srpna je teda pěkně daleko! Kotník není sranda...

Offline Kan
Avatar
7055 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 12:23

LadyMary Uf teda, docela doba, tak ať se to hojí!

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 13:22

Catherine Kan Děkuju Já jsem si pořád říkala, vymknutý kotník....to není poprvé ani naposled, ale pořád to mám lehce oteklé a bolí to, tak jsem se konečně odhodlala a vystála si 3 hodinovou čekačku na chirurgii...za 3 minuty jsem byla z ordinace s papírem na sádru. Naštěstí mi asi dají nějakou lehkou plastovou, tak snad s tím budu moct řídit, protože vozím každý den syna do školy

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 14:34

LadyMary Tak ať se to dobře hojí a zase je vše brzy dobré.  

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 14:59

Jak jsem si tu stěžovala dlouho na práci (strašný zaměstnavatel, šéf co nemaká a nic nemumí, ale dokáže nás seřvat za malou chybu, hrozné prostředí...), tak jsem konečně dala v srpnu výpověď a hrozně se mi ulevilo. Šéf byl uražený, ale když viděl, že dál normálně pracuju, tak vychladnul. Kolegyně byly vždycky v pohodě. Teď mi jedna řekla, že jede na konci října na služebku a že za ni mám převzít organizaci 2 denního školení, že to je důležité a nemůže k tomu šéfa pustit, že by to všechno pokazil (a má pravdu). Já bych to i ráda udělala, ale jsem na stejný termín objednaná 3 měsíce k doktorovi a nechce se mi to rušit. Řešila jsem to včera s mužem a ségrou, oba mi řekli, že jsem blbá, že se na ně mám vykašlat, jak to všechno budou dělat, až tady nebudu, ať si prostě poradí. Ráda bych vyšla vstříc kolegyni, ale zároveň mě štve, že mě postavila před hotovou věc, naplánovala ty akce souběžně, i když nemusela... Já fakt nevím. Co myslíte?   

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 15:01

Lamicka slusne odmitnout, ze bohuzel v ten termin uz neco mas.

edit: nezachranuj je, nikdo neoceni, zes kvuli tomu musela prehazet vlastni program. driv jsem to delala, nez mi doslo, ze to je ztrata energie i casu. pomohl mi komentar moji mamky, ktera mi rekla: at si na to najdou jinyho idiota, kterej jim nad tim bude sedet do noci :))

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. zaří 2022 15:03

Lamicka já bych jí taky odmítla. Že je to to líto atd... Popravdě mi taky přijde, že to není tvoje starost.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 15:12

Lamicka Přesně tak. Slušně, ale jednoznačně odmítnout. Je na zvážení, zda říct i pravdivý důvod, já bych to asi klidně řekla, dlouhodobé objednání k lékaři je, myslím, pádný důvod.

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 15:15

Lamicka odmítla bych, měla ti to aspoň říct předem a dohodnout se na termínu školení, však to datum jistě nebylo předem vytesané do kamene. nebo ať posune služebku, však o dva tři dny by se to jistě taky nepo... A koncem října už ti to fakt může být jedno, ať si zvykají, že v listopadu už si budou muset poradit sami.

Offline Kan
Avatar
7055 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 15:32

Lamicka Souhlasím s Lilly_Ku

Offline Aranel
Avatar
4530 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 15:58

Pavlena Taky bych to řekla, že máš dobrou vůli, ale zásadní důvod. To je myslím pochopitelné.

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 16:23

Lilly_Ku Evaeva Pavlena Kokoska Kan Aranel díky moc, to mi pomohlo. Učím se pracovat s přehnaným smyslem pro zodpovědnost.

Služebku přehodit nemůže, jedná se o další školení mimo Prahu. Umíme za sebe zaskočit, ale moc to neděláme, hlavně koordinujeme naše akce, aby se nepřekrývaly. Že si tam najednou hodí 2 velké akce je takové zvláštní.

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 17:05

Lamicka ale to je jeji problem. Prece nemuze automaticky predpokladat, ze to hodi na nekoho jineho

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 17:08

Kokoska Jo, máš pravdu. 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 17:15

Lamicka omluv se. Nikdo by to neocenil, ani kdyby jsi tam pracovala dal, natoz kdyz odchazis.

Online Isca
Avatar
4470 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 17:41

Lamicka Omluv se, konec konců termíny k doktorovi taky nerostou na stromě, a zdraví máš jen jedno.