Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Gatita
Avatar
7130 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 21:04
Reakce na Evaeva:

Kdo sem přitáhl ty střevní potíže?! Starší dítě zvrací

Ja. Nejdriv jedno dite, ale jen tak decentne. Zato ja dnes v noci. Do toho teplota. Ale uz to vypada dobre. Akorat sotva lezu... Takze dnesek byl u nas jako u sousedu od Renusatko , obe deti byly otravene, dost se brecelo a v mezicase se litalo a hucelo. Jeden jezdil na odrazedle a druhy za nim behal s nakupnim vozikem. Ten vozik ma jeste ke vsemu takovy drncici mechanizmus. A aby toho nebylo malo, v tom voziku meli toho mluviciho krecka od Pinot Noir , ktery to jeste cele duplikoval... Muz je dnes cely den hlidal, ale jak se sam pro me davive projevy nevyspal, tak za nima jen tak povlaval a bylo to fakt divoky. Minimalne pulka deti zustane jeste doma, tak se na lepsi zitrky uplne neblyska. A je to fakt desne, takova banalita, a jak nas to doma uplne rozvratilo. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2022 21:10

Gatita no já čekám, kdy odpadne i ten druhý:( A v úterý máme jet na hory. Horečku má samozřejmě taky, vylítla mu hrozně rychle, domácí antigen negativní. Taky měli jít zítra oba do školky, starší má navíc sportovní den. Je mi ho líto, zdravý vydržel jeden týden. Mladšího do školky určitě nedostanu, když bude doma brácha:(

Offline Gatita
Avatar
7130 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 21:13

Evaeva my meli antigeny taky negativni, u nas to vypada na bleskovou akci. Dite to zvladlo skvele, prijde mi, ze ty deti se z toho oklepou rychle. V nejhorsim muzete odjezd o den odlozit? To byste uz mohli vedet, na cem jste.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2022 21:20

Gatita já jsem rozhodnutá jet, pokud budou relativně v pořádku, akorát bych pak asi chtěla mít pcr. Jedeme teda do apartmánu, budeme mít pro sebe celý domek, ale chtěli jsme lyžovat, zajet na nějaký výlet,... tak nechci zbytečně někoho ohrozit. Ukazuje se, že zaplatit si pojištění storna, bylo prozíravé:)

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 21:27

Renusatko Jej tak já myslím, že my bychom jeden rok taky vybydleli celej panelák. Vůbec nevím, co by si o nás sousedi mysleli... Ale třeba maji nějaký důvod proč nechodí ven nebo i důvod proč on tak furt rve. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 21:55

Karja Jako já to mám každý den, většinou to ignoruju, ale když už to takhle trvá pět let, tak toho máš fakt dost. A s tím vztekáním si myslím, že dítě potřebuje mantinely, klidně milé, pěkně vysvětlené, ale pokud si může dělat co chce a rodiče skáčou, což vidíš a slyšíš, tak to dobrý pro to dítě není. Vyjdou ven a děcko řve, že chce motorku, tak paní běží pro motorku, přinese ji a dítě začne, že motorku nechce, tak ona zase souhlasí a odnese ji. Vrátí se a on chce koloběžku, tak ona zase jde pro koloběžku, když ji tam má, tak řve, že ji nechce. Dá ji pod kočár a on řve, že nechce, aby tam byla. Tenhle cirkus se většinou opakuje třeba půl hodiny a často končí tak, že jdou se řevem domů, případně někam vyjdou a vrací se za chvíli. Tak možná je to důvod, proč nechodí ven. Jenže doma pak co? Jen lítá po bytě a řve celý den stejně. Tím řve myslím neustále vztekání a brečení, třeba 30x za den. A já opravdu nijak a nikoho neodsuzuju, protože sama mám dítě s ADHD a to dětství bylo strašné, ale právě kvůli tomu jsem s ním naopak byla neustále venku, aby mě nebo sousedy nehráblo. 

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 22:07

Renusatko Nevím, tohle nedokážu posoudit, protože jak píšeš je spousta moznych ,,poruch, diagnóz,, a člověk když to nežije, tak neví. Spíš se divím, že z toho nehrablo těm rodičům. Ty na ně nekricej nebo nějaky jiný ventilace zoufalství?:-D nechápu. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 22:17

Karja Pán jo. Jen ten už to asi vidí, že není dobrý se s ním moc zdržovat, protože dobře nebude nic Vezme motorku, děcko a jdou se řevem, rozhodně se nikam nevrací. Jen u nich to bude spíš tou výchovou, protože druhý, malý dítě už si třeba v klidu umane, že bude v kočáru stát, tak stojí. Ona se u toho otáčí na kluka, co dělá a čekám, kdy to mladší někde vypadne. Tak v roce a půl už diktovat, že nechce připoutat do kočáru, do autosedačky. To nebude o problémovém dítěti nebo mu minimálně takhle nepomáhá.  

Offline Pinot Noir
Avatar
24416 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 23:01

Gatita promiň, ale rozesmálo mě to

U nás je taky strašlivý rachot, ještě že nemáme sousedy blízko. Není to řev-pláč, ale radostný a bojový řev, ale ve výsledku je to jedno, prostě děsný kravál. A často podporovaný zmíněným křečkem. Plus si syn neustále zpívá Sleeping Sun od Nightwish, třeba stokrát za den, dokáže to zpívat hodinu v kuse, to je fakt něco! Vůbec nevím, jak bych to řešila v bytě!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2022 23:05

Pinot Noir já ti nevím, podle mě ten běžný křik dětí moc slyšet není. Aktuálně v našem vchodě bydlí asi pět dětí do čtyř let. Předpokládám, že to nejsou nějaké extra tiché děti a slyšet není nic, akorát tu občas někdo trénuje operu a na akordeon a jedni sousedi si pouští hodně nahlas TV. Nejvíc je podle mě slyšet dupot a skákání.

Offline Pinot Noir
Avatar
24416 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 23:12

Evaeva no ten dupot, skákání a narážení do zdi (plus ta opera) je samozřejmě podstata, jekot je doprovodný jev

Offline 711990
Avatar
17107 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 23:15

Pinot Noir ja jsem dlouho nechapala, proc deti sousedu pod nama furt tak dupou a jecej (maj 3 deti!). Dokud u nas taky nenastalo obdobi dupani a silenyho jekotu jen tak. Ted uz mlcim a nic nekomentuju

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2022 23:26

Pinot Noir tohle je opravdu opera nebo nějaký zpěv, ne od dětí. Moje děti samozřejmě taky dupou, to naštěstí neruší celý dům, ale jen ty pod náma. Snažíme se to trochu korigovat, ale jsou to děti, že jo.

Offline Kan
Avatar
6937 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 06:33

RenusatkoTý jo a jak to děláš po noční? Já potřebuju ticho a klid a vůbec si nedokážu takovou sousedskou bezohlednost představit. 

Offline Gatita
Avatar
7130 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 08:39

Kan no ale co s tema detma mas delat, hodit je do popelnice? To je proste neco jinyho nez nahlas pusteny radio, to jde vypnout. U nas to teda bylo asi trochu podobne jako u Renusatcinych sousedu, starsi syn byl strasne urvany, brecel furt a do toho se neustale vztekal, a my se jakoby snazili tomu predchazet, ze jsme radsi kolikrat neco vzdali a vyhoveli, ale nikam to moc nevedlo. Nastesti z toho, zda se, vyrostl, a mladsi dite se jevi trochu poddajnejsi. No proste jsem chtela rict, ze i kdyz ty vychovny chyby jako rodic vidis, nejde s tim leckdy nic moc delat.  Ale Renusatko lituju moc, stvalo by me to taky. 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 09:21

711990 moji kamaradce se 3 detmi vyhrozovala zcela vazne sousedka, ze na ne zavola socialku. Pak ta sousedka mela dvojcata a prisla se ji omluvit, ze nevedela, co to znamena mit deti.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 09:24

Nase deti umi udelat taky slusny bugr, ale zase si rikam od 8 hodin vecer je klid a ticho. Znama ma souseda, ktery noci propari a prosoulozi (velmi hlasite) a to musi byt peklo. 

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 09:35

Lamicka Hm,ale jemu to docela závidím! 

Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 09:43

Z twitteru:

Naši sousedi mají hodnou maminku. 

Ale když přes zeď zařve ať si děcka začnou uklízet hračky, tak začínám pro jistotu uklízet taky.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 09:47