Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 17:45

Mojí velmi dobré kamarádce se znovu rozjela rakovina. Vloni obrovská operace, dlouhodobá terapie, poté velmi dobré výsledky. Teď najednou bolest v zádech... a je tam další ložisko. Zřejmě metastáza. Nechce o tom moc mluvit. Je mi to hrozně líto. Taková hodná ženská, nikomu nepřeložila stéblo... Bydlí od nás teď přes celou republiku, nemůžu tam ani zajít na odpolední kafe a pokec. To je taková nespravedlnost! Nevím, co dělat, abych jí nějak pomohla. Nabídla jsem jí, ať volá, když bude potřebovat jen tak pokecat, nebo kdyby potřebovala cokoli jiného, co pro ni můžu udělat. Blbá rakovina, blbá!

A samozřejmě, že za to může i ten covid blbej, měla vloni nějaké potíže už na konci zimy, ale kvůli první vlně vyšetření odložila a samozřejmě se to rozrostlo víc, než kdyby šla hned. Ach jo. Blbá doba. Blbý všechno. Krucinál.

Pardon.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 17:45

rasaNori jeste ze to dobre dopadlo

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 17:46
Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:11

rasaNori No potěš, ještě že to dobře dopadlo!

Torrah  To je smutný.

A já se jdu přiznat, že moje myška se chytila do pastičky a já se rozbrečela, ona byla tak malinká a roztomilá, ani mě moc neobtěžovala, bydlela prostě v jedné skřínce, ani potraviny tam nemám. :-( Muž mi řekl, že jsem prdlá. 

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:14

Garfie já se ti nedivím, já bych taky brečela, jsem hrozná. A díky.

Offline Tabea
Avatar
4724 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:14
Reakce na Kokoska:

Karja no to uz teda hezky dlouho presluhuju. A co kdyz jeden to bude chtit ukoncit a druhej prodlouzit? Vono je pohodlny byt ten opecovavanej.

​smlouva se prodlužuje samozřejmě jen tehdy, pokud souhlasí obě strany. Jako každá jiná smlouva. 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:16

Garfie já bych taky brečela, a navíc Julie..

Torrah to je mi moc líto

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:20

Garfie to znám, my jsme chytli doma myš dvkrát a pokaždé jsem to obrečela

Torrah achjo, pitomá doba, to je mi moc líto

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:21

Torrah

Je to celé blbě. Ach jo.

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:38

Garfie když jsme teď rovnali knihovnu tak jsem tam našla 6let staré přání od babičky, kde mi děkuje za likvidaci myší doma. Byla v té době v nemocnici, teta co s ní bydlela byla na dovolené a já s malou dcerkou jsem přijela na týden, hlídala dům, psy, chodila na koupaliště a lovila myši. Babička už není ale já na ten čas moc ráda vzpomínám

Ale myší mi tedy líto nebylo, představovala  jsem si jak v noci běhají dítěti po peřině

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:41

Garfie kdyby mi nekdo rekl, ze jeste dneska odjizdim nekam, kamkoliv, kde bude slunicko, teplo, nebudu se muset o nic dulezityho starat, byla bych sbalena za 5 minut. Karta, doklady a jedem.

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:42

rasaNori kristepane! A nestalo se ti nic? To teda byla dobra hra osudu, zes holky zahnala.

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:45

Torrah je mi to lito. Clovek je v tu chvili uplne bezmocnej, kdyz nemuze pomoct ani tim, ze si spolu sednete na kafe.

Tabea dekuji za upresneni, vlastne je to samozrejmy :)

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:47

Díky všem. Prostě držím palce a víc nemůžu, bezmoc je hrozná.

rasaNori úplně mě zamrazilo, fuj, ještě že jsi měla v nose a holky byly v té chvíli už pryč. Hrozná představa.

Online Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 18:51

JankaM Já byla taky pomstychtivá než sklapla past! :-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 19:20

Garfie my jsme v létě na chalupě taky chytaly myš, tři ženský (já, ségra a mamka), malou ségru nepočítám. No ségra se zdekovala hned, já pomohla mamce s instalací pastičky a odešly jsme vedle. Pastička sklapla za chvilku, seděly jsme vedle u televize. Odvážily jsme se tam až ráno, taky mi jí bylo trochu líto

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 19:22

Těch stížností se tu teda urojilo, pevné nervy všem (i ex post)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 19:26

crazydaisy maminka má super kondici. Připomíná mi babičku, letos zemřela v osmdesáti, ale skoro v plné kondici. To jsme se jí ani neodvážili navrhnout, že bysme jí umyli okna. A ona je určitě myla aspoň každý čtvrt rok. Když jí mamka chtěla uklidit, když byla babička po operaci, nešla to strašně těžce, máma jí musela poslat ven. Na jednu stranu je to skvělé, ale člověk trne, aby odněkud nespadla nebo nezvedala něco těžkého (ona nesměla).

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 19:26

vanilka To je. Každý den ujde plánovaný počet km (má krokoměr) a před covidem chodila 3x týdně plavat. Každý den ráno cvičí celý život. Loni objevila v jednom  parku posilovací stroje, tak si tam jednou týdně zajede. Jenže právě proto se bojím, aby se kvůli nějaké blbosti nezranila. V tomto věku pak jde kondice do háje raketovou rychlostí.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 19:30

Evaeva Právě. U tchýně jsem viděla, co udělá se seniorem úraz. Třeba jen když upadne doma, že zakopne o koberec. Oni už jsou křehcí. Máma to prostě nechápe nebo spíš pochopit nechce. Chová se jak šedesátka.