Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline letfenixa
Avatar
8080 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 14:12

Kokoska mne to z mojej obľúbenej vinotéky presunuli do predajne Husqvarna vecne tam kutilovia nekonečne dlho vyberajú správny typ brúsky (alebo čo), preto tam nič neposielam.

A aby to nebolo málo, kuriér mi nedoviezol balík (nebola možnosť zasielkovne) do školy, lebo sa mu auto pokazilo a teraz sa budeme naháňať.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 14:14

barbucha no hlavne jsem chtela rict, ze mi predtim slusne volali a domluvili jsme se  jak dal. Kdyby mi to bez varovani hodili nekam pres pul Prahy, to bych se teda taky nastvala.

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 15:16

Mne dnes dobviezli bez predošlého upozornenie pol objednávky Next, a o dve hodiny mi priviezol iný kuriér druhú polovicu tej istej objednávky. Prestávam sa snažiť tomu rozumieť.

letfenixa súcitím, keď je moja obľúbená zásielkovňa (antikvariát otvorený v civilizovaných hodinách) preplnená, tak to presúvajú síce len o malý kúsok ďalej, čo je nejaká reštaurácia, ale jednak je za 6-prúdovou výpadovkou z mesta, kde sa sama bojím pešo a už vôbec nie tam pustiť deti, a hlavne vydávajú zásielky len do 15.00 čo je úplne na hlavu stíhať.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 17:20

continuity Starší má povolené opakování, ale já stejně nevím. On má prostě talent, ale ten mu nestačí, když neodmaturuje, tak nikam na další školu nepůjde, i když tam to místo má. Někdy si myslím, že nebýt tenhle čas, tak už tady dávno nebude, tu školu nedává a raději by cestoval a učil  se věci za pochodu. Občas mám doma výčet umělců bez vzdělání. Tam bych řekla, že ta škola nebyla úplně vhodně vybraná. Je to produktová fotka a jeho baví víc ta umělecká tvorba. Podle toho se odvijí jeho přístup ke škole a přístup školy k němu.

S mladším je to v pohodě, i když uměleckou školou nás dost překvapil. Začal s tím na schůzkách v září. Čekala jsem úplně jinou školu. Tohle je zaměřené na game art, počítače i deskovky, tak možná trochu spojení co ho baví a co mu jde. Druhou školu původně nechtěl a myslím, že to ani není obor pro něj, jenže nechce moc "sedět" v lavici, je to spíš nouzovka.  Moc bych mu přála, aby se dostal na tu svoji vysněnou, dělá pro to hodně, ale berou 13 dětí. 

Nikdy bych si nemyslela, že je možné mít doma dva umělce, ale můj brácha se tomu děsně smál, prej jsou celý já, tak neví, co jsem čekala. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 19:40
Reakce na Kokoska:

barbucha no hlavne jsem chtela rict, ze mi predtim slusne volali a domluvili jsme se  jak dal. Kdyby mi to bez varovani hodili nekam pres pul Prahy, to bych se teda taky nastvala.

​Zrovna jsem do mailu psala co si o nich myslim - ozvala se mi tetina že už to mam ve výdejně (čímž se nedá nic dělat)... a že příště až budu objednávat tak musím vyplnit i delivery address. Doprdele a co dělám pokaždý jinýho?! Eště mi to tam pokaždý sází jiný číslo baráku a musim to opravovat... Tak jsem jí sdělila že žádný příště nebude, anžto dělat ze mě eště navíc debila nepokládám za vstřícný jednání.

Kurnik systém objednávek maj stejný jak cosáci, arket, weekday... odkud mi to chodí do práce bez mrknutí voka, a předešlá objednávka od těchhle mi taky přišla bez problému. Ale mam pocit že tím šetřej náklady - že je pro ně dodání do nějaký hromadný výdejny levnější než když s tím honěj dpd po jednotlivejch adresách... 

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 19:53

Renusatko ajajaj, ta maturita je teda prekerka ve více ohledech. Ty pokračovací školy by asi bylo škoda, i kdyby ne hned teď, ale třeba časem. Budu mu dal držet palce,ať v sobě najde ještě sílu to nějak doklepnout.  

Jinak z jiného soudku, ale napadlo to teď u těch talentů a učení. Kdyz jsem byla v Amsterdamu na van Gogha, tak mě fakt vzalo za srdce, jak moc na sobě neustále pracoval. Svět ho má za takoveho podivína, ale on na to šel skoro až vědeckym přístupem a bez ustání. 

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 20:16

Renusatko To existuje škola zaměřená na game art? To kdyby náš slyšel. Výtvarny talent má a hry furt nějaké vymýšlí. No, má smůlu, že je to v Brně.

Tvojim klukům přeju, ať se dostanou, kam chtějí (mladší) a zmáknou maturu (starší).

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 20:20

continuity Já myslím, že umělci mají někde ubráno a někde přidáno. Málokterý je úplně normální, pro ostatní. Já si myslím, že pro nás je tohle zvláštní přístup, ale pro něj ne. Jenže potom napíše do maturitní práce, že mu škola moc nedává a raději studuje věci, které potřebuje. To bys ho pak roztrhla.

Taky mi přijde, že ta letošní maturitní práce není tak podařená, jak loňská. Ta měla nápad, který mu víceméně pomohl k tomu zájmu ze zahraničí. Letos ho učitelka natlačila do něčeho, co ho nebaví, je to vidět. Jako technicky dobré, ale takové nudné.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 20:23

brrr To je obor otevřený letos první rok. Tak předpokládám, že už bude na ten příští rok mnohem větší zájem. Něco podobného je i v Jihlavě, ale tam už je to trošku všeobecněji zaměřené. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:29

barbucha šikula galanterie?

Offline Janulik03
Avatar
16750 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 06:42

Zistila som, ze uz nevidim tak dobre ako po operacii pred 7 rokmi. Uz som objednana na zmeranie dioptrii. No vlastne som s tym ratala lebo do dialky, co bola vada ktoru mi odstranili, je to v pohode, ale tie male pismenka neprecitam. No ked som sa objednavala orave vybalovali aj nove ramy . Tak uvidime?

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 07:40
Reakce na Renusatko:

continuity Starší má povolené opakování, ale já stejně nevím. On má prostě talent, ale ten mu nestačí, když neodmaturuje, tak nikam na další školu nepůjde, i když tam to místo má. Někdy si myslím, že nebýt tenhle čas, tak už tady dávno nebude, tu školu nedává a raději by cestoval a učil  se věci za pochodu. Občas mám doma výčet umělců bez vzdělání. Tam bych řekla, že ta škola nebyla úplně vhodně vybraná. Je to produktová fotka a jeho baví víc ta umělecká tvorba. Podle toho se odvijí jeho přístup ke škole a přístup školy k němu.

S mladším je to v pohodě, i když uměleckou školou nás dost překvapil. Začal s tím na schůzkách v září. Čekala jsem úplně jinou školu. Tohle je zaměřené na game art, počítače i deskovky, tak možná trochu spojení co ho baví a co mu jde. Druhou školu původně nechtěl a myslím, že to ani není obor pro něj, jenže nechce moc "sedět" v lavici, je to spíš nouzovka.  Moc bych mu přála, aby se dostal na tu svoji vysněnou, dělá pro to hodně, ale berou 13 dětí. 

Nikdy bych si nemyslela, že je možné mít doma dva umělce, ale můj brácha se tomu děsně smál, prej jsou celý já, tak neví, co jsem čekala. 

​Ty jo, škola zaměřené na game art, počítače a deskovky zní jako splněný sem spousty kluků, včetně těch, co už jim je přes 40

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 08:29

Protoze pujde k zemi garaz, plna veci do prace, tak nam na zahrade vcera pristal stary hnusny kontejner. A protoze tady bude stat vice jak rok, musi se obrousit a natrit. A ve skladu mame jen zelenou syntetiku, a muz slibil holkam ze muzou malovat taky

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 08:34

rasaNori to budete zelená domacnost, doslova

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 08:41

Kokoska diky, nacelniku:D a starsi si vcera ze skolky prinesla ze panenky, co ma doma, jsou elza a anna, a to nemame televizi a podobne veci ji tajim, co to jde

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 08:45

rasaNori pousteji jim pohadky ve skolce? Nebo ma treba nekdo tricko nebo pyzamko s obrazkem. To neutajis, nejstarsi vnucka mela taky Frozen obdobi a mela to na vsem, od ponozek pres spodary po cepici.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 08:47

Kokoska my jsme v jeji skolce dost mimo mainstream, tak bylo jasne ze si neco takoveho dotahne... Zase se utesuju, ze to nejsou vsi nebo nestovice:) 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 08:47
Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 09:07
Reakce na Ounz:

barbucha šikula galanterie?

​Jo, to je vono!

Se tam zrovna chystám... doufám že mají (dle internetu jo) otevříno!

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 09:36

barbucha jj, mívaj. Tam se vyzvedává ve velkým (a berou i zpátky)