Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. července 2020 16:23

Lama_z_Lana tohle je vyborny instantni kafe, ale s kofeinem.(nevim ted jestli chces bez)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 29. července 2020 16:27

Lama_z_Lana Jo je, teda neznám tohle instantní, ale jejich kafe mi chutná 

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 29. července 2020 16:40

Mně chutnalo i nescafe gold decaf, ale já zas nejsem takový kafešmekr. A z kapslí je bez kofeinu výborný, tam rozdíl ani nepozoruju.

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 29. července 2020 16:57

Ja bych jen rada podotkla, k diskuzi o omezeni správnosti, ani cloveka s omezenim proti jeho vuli nikam neumistite. Sluzba ktera dodrzuje zakon takoveho cloveka neprijme. Opravdu to neni o tom, ze clovek omezeny ve správnosti o nicem nerozhoduje. Nehledě na to, ze omezit takoveho cloveka, opet zrejme proti jeho vuli, bude velmi komplikovane.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. července 2020 17:26

Monulinecenka jako je to strašný, ale mně z toho vychází ponaučení, že si případného maroda domů vůbec nebrat

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 29. července 2020 17:37

viktorka_od splavu se obávám, ze na to se tě nikdo ptat nebude. Manželův tatínek byl v nemocnici, zjistili mu rakovinu v pokročilém stádiu a odlifrovali ho domů, ze už mu nepomůžou. Vlivem nemoci byl agresivní a mimo sebe, pro pecujici nebezpecny. Do žádného ústavu ho nechtěli. Nakonec bylo štěstí, ze zemřel brzy, přestože nám moc chyběl, byl to před nemoci moc hodný, zlaty chlap.

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 29. července 2020 17:48

Lama_z_Lana Mně přijde fakt dobrý, i ty jejich kofeinový mi chutnaly. Dekaf má rohlík, ostatní jsem myslím objednávala ze světa bedýnek, ale určitě se najdou i jinde.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 29. července 2020 18:01

Dik za tipy

Ja tu mam Davidoff kdyz nekdo vyzaduje instant nebo si chci udelat fakt veljej kybl kafe. Rada zkusim neco novyho, pac uz to mam za ty roky prepity. A co jsem zkusila bylo zatim vzdycky horsi. 

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 29. července 2020 18:44

Monulinecenka jako je to strašný, ale mně z toho vychází ponaučení, že si případného maroda domů vůbec nebrat

​Dej si studenej obklad a vrať se do reality. Ale možná je to v Brně jinak než ve zbytku republiky a s radostí ti nechají maroda v nemocnici, jak dlouho chceš.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 29. července 2020 18:51

Pavlena Jenom jedno kafe denne?  Ja mam po snidani, po obede i po veceri. A zeleny caj 2x denne. Hmm, ale je fakt, ze moji vrazednou unavu to nepremuze. Kdyz jsem byla "zdrava", tak jsem toho tolik nepila...

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 29. července 2020 19:03

Luna noo, ja to nechci tak uplne na plnou hubu, ale u me je to s vekem.. Driv to slo a ted uz nee. Tak si toho uzij, dokud muzes..!

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 29. července 2020 19:18

Luna Tak u mě to věkem není. I po škole jsem si mohla dát kafe a věděla jsem, že noční zvládnu úplně v pohodě. Celý život mximálně jedno denně, protože jinak bych byla moc hyperaktivní .  Teď je můj poslední čas  kolem 15, chodím spát kolem půlnoci. Později ani omylem. Zelený čaj je trochu jiný. Ty kvalitní, co mám váženě nebo Harneys, si odpoledne dát nemůžu. Sáčkový z obchodu úplně klidně. 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 29. července 2020 19:21

Pavlena Vekem??? Jsem videla fotky, to neuhrajes.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 29. července 2020 19:23
Reakce na Kokoska:

​Dej si studenej obklad a vrať se do reality. Ale možná je to v Brně jinak než ve zbytku republiky a s radostí ti nechají maroda v nemocnici, jak dlouho chceš.

​No ale přece ti ho nemůžou přivézt před dveře a tady máš a starej se! Ještě jsou tu LDN (ne že bych je chválila) pro ty stavy, který jsou sice už jakože v nemocnici neřešitelný, ale samostatnej život nehrozí...

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 29. července 2020 19:25

Renusatko No tak ja jsem si prave dala vecerni kafe. A jinak s tim cajem mas recht, ja piju sackovy a ten mi nic nedela, ale kdyz manzel dovezl z Ciny, to byla jina liga. Uplne se mi po nem zastesklo...A ja teda hyperaktivni nejsem nikdy, vzdycky jsem byla typ spici panna.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 29. července 2020 19:29

Luna diik , ale je to tam, jen klamu telem..

Offline Len
Avatar
2242 příspěvků moje polička 29. července 2020 19:37

Nedávno jsem objevila skvělý kafe bez kofeinu - Kolumbie excelso od pražírny Coffeespot, to je skvělý! Nespresso decaf. mi moc nechutná, navíc neeko kapsle a ještě ani nemůžu zjistit, jakou metodou se kofein odstraňuje, takže si nedělám iluze o kvalitě. Vyzkoušela jsem už x bezkofeinových kafí a to od Coffeespot je jednoznačně nejlepší! Na mě bohužel taky kofein nepůsobí, mám to jako Lama_z_Lana

Pavlena jo a používám nejčastějc moka konvičku, fakt ručím za to, že je dobrý:)

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 29. července 2020 19:50

Len uz na Coffeespot koukam! jsem si nejdriv rekla, no joo, zas nejaka prazska hipsterska zalezitost, budou mit drahy postovny a tak a oni kousek od Hradiste..! Asi objednam a vyzkousim, dekuji za tip.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 29. července 2020 20:04

Hlavně si nekupujte bezkofeinovy kafe ve starbucksu, to je takovej hnus chemickej, ze se to nedá ani v největší nouzi 

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 29. července 2020 20:04

barbucha jo, ale obcas to muze chvilku trvat, pokud to neni uplny lezak, treba se i postara o svou hygienu, ale proste ma potreby, kvuli kterym na nej musi nekdo dohlizet, nebo uz dotycnemu obcas unika realita... meli jsme sousedku, ktera se celkem dokazala zaopatrit, jen za ni denne musel aspon 3x nekdo prijit, dohlidnout, aby se najedla, vzala si leky. Pak se postupne zhorsovala a do nejakeho ustavu ji dali, ale trvalo to tak 2 roky, nez vubec o tom mohli zacit jednat a dalsi dobu, nez se misto naslo. 

Kolegyne to resila s tatinkem, nasli taky neco az za dost dlouho, dost daleko od Prahy a jeste tam byl ve hre nejaky sponzorsky dar, na coz taky kazdy nema.