Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline clothilde
Avatar
1778 příspěvků moje polička 30. července 2020 17:00

barbucha i já jím /myslím kozorohem/ chci zůstat, jakože já jsem já

Online Kokoska
Avatar
28178 příspěvků moje polička 30. července 2020 17:49

Jennyfor smal by se,  kdybys mu rekla, ze ho to nechas uzivat po libosti a nasledne at si uzije ve spitale, ze to vzdavas? Ale hlavne ze zacne fungovat ta agentura, to je dobra zprava.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 30. července 2020 18:04

Jennyfor no uff . S tátou radu nemám. Mám dojem, že to snad ani nedělá naschvál, prostě nedohlédne na ty následky, jak malé děcko. Ať je těch dobrých dnů víc a víc. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. července 2020 18:05

Kokoska Tak asi už mu je všechno fuk, když jsem mu říkala, že mu po tom preparátu stoupne tlak a zase mu něco praskne, tak prej je jedno, jestli teď nebo za rok.
Na otázku, proč potřebuje tak rychle zhubnout, neodpovídá. Asi zas kvůli nějaký  Jelizavetě, co čeká na ubytovně.
Takže jsem se rozhodla, že bude mít, co chce. Dostane zeleninu a maso, žádný omáčky, jak chtěl doteď, (i když jsem se teda snažila spíš s rýží a těstovinama) a brambory. Pěkně nasadím dietu. A poloviční porce. 

A zabavila jsem toto:

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 30. července 2020 18:37

Jennyfor no já bych si to zbytečně nekomplikovala. přece ta péče stojí nějaký peníze a pokud mu i pak zbude na vyhazování, tak ať si koupí co chce, ne? a jí taky co chce..

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 30. července 2020 18:56

kdysi se tu resila spankova paralyza. tak si stezuji, ze sjem dnes zazila asi 5 takovych stavu za sebou - vzdycky, kdyz jsem si ymslela, ze to skoncilo a ja jsem konecne vzhuru nastoupila dalsi. zajimave bylo, ze v mezicase jsem si byla schopna uvedomit, ze jde o tohle, ale to opakovano ztuhavani a neschopnost mluvit bylo hrozne, stejne jako pocit, ze nsjem v byte sami a ze se mnou nekdo manipuluje. A vzhledem k tomu, jak jsem byla rano totalne rozlamana se endivim, ze nekdo takovehle prihody je schopny povazovat za uneseni mimozemstany......

Offline Mulen
Avatar
4221 příspěvků moje polička 30. července 2020 19:59

A666 to.je.noční.můra.teda..Děsím.se.toho,že.se.mi.něco.podobného.stane.Už.jsem.dlouho.nic.takového.nezažila..Nefunguje.mi.mezerník,sakra!

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 30. července 2020 20:24

Jak tu čtu Jennyfor a další,připadá mi dnešní zlomenina zápěstí jako neškodná rýma. Držte se všechny

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. července 2020 21:30

Lama_z_Lana No jestli te to tak moc mrzi, ze podle NASA nejses beran, tak ja ti toho svyho prenecham, mne je to uplne u pr..., co su za znameni, pac ja mam dusevni poruchy, ktery se neslucujou s zadnym znamenim...

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. července 2020 21:31

Teď jsme si s tátou promluvili. Ta objednávka byla podle všech indicií ten telefonát z minulého pátku, který jsem tu popisovala, jak měl telefon nahlas a ozvalo se "Zmáčkněte jedničku" a potom "děkujeme za objednávku". Čas telefonátu a čas potvrzujícího emailu je stejný. Táta nevěděl, že něco objednává, já byla u toho. A když pak z pošty napíšou, že přijde dobírka, tak si připravil peníze a nevěděl, co to bude. Někde jednou poskytl adresu k telefonnímu číslu a teď mu budou posílat kraviny a čekat, jestli to zaplatí.

Jsou to hrozní šmejdi, mají to propracovaný, ze stejné adresy byl ten vydírací email, že se mu potíže zhorší, když nekoupí něco dalšího.

Já nechápu, proč se tomu nedá nějak zabránit, nějak to postihovat, nejvíc to postihuje ty nejbezbrannější.

No ale teď slíbil, že nebude brát neznámá čísla, případně hned zavěsí a každou předem ohlášenou zásilku na dobírku probereme spolu.

Tak se třeba poučil, že vyhodil peníze z okna.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 30. července 2020 21:34

Luna ale!

Nezacnem se tady trumfovat, ze ne

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 30. července 2020 21:36

Jennyfor a co nastavit telefon, aby přijímal jen hovory ze známých čísel

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. července 2020 21:44

viktorka_od splavu No já úplně nevím, nás rodinu tam má uloženou, ale rozdala jsem jeho číslo i těm novým sestrám, má ho jeho doktor diabetolog, co kdybych někdy musela volat z cizího mobilu? Ani nevim, že jde zablokovat všechna čísla, která nemá člověk v kontaktech.

Můžu zablokovat takový ty devítkový na placený esemesky třeba, ale tohle se vždycky tváří jako normální číslo a pak tam je automat, který odříkává nabídku a vyzve k zmáčknutí jedničky pro objednávku, dvojka pro další informace no a pak to zas mele a zas jednička pro objednávku...úplně vidím ty osamělý důchodce, který jsou rádi, že jim někdo zavolal.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 30. července 2020 21:47

Jennyfor nevím jaký má telefon, ale koukala jsem že jsou na to různé aplikace, tak to určitě stojí za vyzkoušení/prozkoumání https://www.muzutozvednout.cz/post/aplikace-muzu-to-zvednout

Offline Mrakoplas
Avatar
8769 příspěvků moje polička 30. července 2020 21:59

Oproti ostatným naozajstnym trapeniam je to kravina, tak aspon pre pobavenie. Ale fakt ma dnes nasrala osa, ktora mi vletela pod suknu (do pol lytok!) a stipla ma do zadku!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. července 2020 22:01

viktorka_od splavu To je zajímavý! Má andrioda, tak ok. Já ty čísla vždycky hledám na webu, takový to Kdo vám volal apod., ale jestli tohle je rovnou provázaný, tak tím líp, zítra to u něj vyzkouším. Pro iOS je to teda bohužel placená aplikace

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. července 2020 22:06

Jennyfor muž to nebo něco podobného jednu dobu dost využíval, funguje to dobře. Akorát aby to tatínek využíval. Ale myslím, že se dá nastavit, že to ta blbá čísla rovnou položí.

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 30. července 2020 22:07

Mimo téma a není to stížnost, ale já jsem tak strašně ráda za to aktuální počasí, to je taková slast ty poslední teplé dny

Online brrr
Avatar
9964 příspěvků moje polička 30. července 2020 22:11

Lama_z_Lana I kdybych náááhodou nebyla beran (jakože jsem docela jasný), tak ryba nejsem určitě. Vždyť to jsou tak rozdílná znamení.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 30. července 2020 22:19

brrr noooo