Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. března 2020 21:58

Jiná Realita smrdí? ten správný parfém by měl na tvé kůži vonět každopádně aspoň na těch silnějších látkách může pomoct vonět zevnitř (třeba u košile, navoním ji ještě na ramínku z rubu)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:00

viktorka_od splavu na mně nevoní nic.

ani parfémy typu jo malone. ty ne že smrdí, jen nějak úplně změní vůni (ale já si je kupuju pro to, jak voní originálně), u chemických parfémů se vytáhne jen nějaká jedna složka, nebo opravdu smrdí.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:04

Ty poslední dny jsou fakt blbákov.

Napřed mi spadl telefon (moje současná kancelář), samozřejmě úplně nejhůř jak mohl. Originál displeje nebyl v celé ČR, naštěstí pán ze servisu mi ho seznal přes svoje známé.

Pod rouškou se mi dělá ekzém a krásně se mi to rozlezlo po celém obličeji a krku. Už ani konopí nezabírá, kortikoidová mast došla a moje kožní neordinuje.

V pátek nízký tlak jak prase, pod rouškou nemůžu pořádně dýchat, omdlela jsem na ulici. Lidi mě prý obcházeli velkým obloukem, asi měli strach, že mě zkosila korona. Naštěstí prodavačka z vietnamského obchůdku na mě napřed vychrstla hrnek vody a pak mi udělala kafe. Takže ta část obličeje, která ještě jakžtakž vypadala normálně, je teď podřená a červeno-fialovo-modře-žlutá.

Odmítli mě obsloužit v okýnku jedné restaurace, asi kvůli tomu ksichtu. 

Doštěkala jsem se se šéfem tak, že ani nevím, jestli mám ještě práci. A nemůžu to na nikoho svádět, zachovala jsem se nefér, vytáhla jsem na něj všechny domnělé křivdy za posledních sto let. Takže se ještě stydím za ty podpásovky.

A oodešla mi asi grafická karta v pracovním PD, takže zítra musím do kanceláře.

Na po...raného i hajzl spadne, je toho nějak moc. Díky za odložení.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:11

Alena_In tlapkam hodne moc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:14

Alena_In peklo. snad už to máš všechno vybrané a bude jen líp

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:16

Alena_In No teda, to je masakr  tak snad už máte vybráno a bude dobře. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:17

Alena_In jestli chceš, poslu ti do sz kontakt na moji kožní, ordinuje pres mail i pro neregistrované pacienty. 

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:17

Alena_In

Fakt na posraneho ...  Drž se, bude líp.  

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:17

viktorka_od splavu Fakt jsem to psala, než jsem to vaše četla

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:18

Jennyfor to totiž musí napadnout každýho

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:20

viktorka_od splavu Hlavně pozor na další parfémy. Co mi začalo jako alergie na jeden parfém se značně během roku rozrostlo. Na kůži už jen zkouším a značím si co nesmí na kůži. I na tričko musím stříkat, kyž ho nemám ještě na sobě. 

Alena_In Někdy je den a pos....zítra bude líp.

Kolegyně zase špatně vidí. Kombinace nevidím na jedno oko a nevidím přes roušku dolů se jí stala osudnou. Spadla ve městě, potloukla si ruku a rozrazila bradu. Strašně krvácela a nikdo jí taky nepomohl. Jela potom s tou rouškou a bundou od krve domů, všichni si odsedali. Volala, že vlastně neví ani kam může jít nebo co má dělat, když je to na šití. Naštěstí jí pomohla sousedka zdravotní sestra a zalepila jí to mašličkama a ještě jí večer zkontrolovala, tak nikam nemusela. 

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:21

viktorka_od splavu No, on je fakt, že letos jsou ty alergeny nějaké razantnější, možná jak v podstatě nebyla zima? Můj obvyklý únorový smrkací týden se taky protáhl na měsíc a prsty olezlé ekzemem se mi teprve v posledním týdnu podařilo zpacifikovat do stavu, kdy mi nepraskají do krve. Ono jedno k druhému a je to na pytel :o(

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:22

viktorka_od splavu Mně se k tobě SO nehodí:) Tak držím pěsti, ať ti lékyi mast pomohou. Loratadin neznám

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:27

Jinak já jsem taky sběratel podobných kumulativních katastrof, Kalamity Jane hadr. A furt se snažím se s tý země sbírat a vidět světlo na konci tunelu. Jakože "až bude tohle ..... (doplň libovolně) za námi, tak už bude konečně líp".

Chvili je líp a pak vždycky příjde nějaká další facka a válím se na tý zemi zas. A když jsem se teď vrátila ze špitálu po operaci, že už tedy bude konečně snad líp a vše se v dobré obrací, tak pandémie. Synek mi tuhle říkal: Jako já vím, že ty nic nemůžeš mít jednoduchý, ale s tím Kovidem už jsi to mami trochu přehnala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:31

Jennyfor  pardon.  a co tatínek, dobrý?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:32

Alena_In Už máš vybráno! Teď bude aspoň u tebe určitě líp

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:36

Jiná Realita to mam s nejakejma parfemama. Krasne voni a jakmile nastrikam na kuzi, smrdej jak cistic  na zachod

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:39

711990 no a kde jinde ten parfém zkoušíš, že "krásně voní"? mně voní jen ten co mi zůstane vonět na kůži celou dobu..

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:40

Jennyfor Být čerstvě po operaci je v současný době strašná komplikace, jak jsi tady psala, na druhý straně jsi aspoň tu operaci stihla. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:48

viktorka_od splavu No tatínek je ještě v tom domově právě, protože já jsem už téměř tři neděle v posteli. Nejen, že dávku hormonů mám nastřelenou pouze po telefonické konzultaci, ale v mezidobí jsem měla cca týden horečky, kašel mám doteď, bolest v krku, svalů, klouby, oči: něco jako chřipku (koronu ?), + zánět močáku - ATB taktéž po telefonu ordinované, k tomu ty závratě, co jsme si tu popisovaly ráno a furt to není úplně ok, sotva se tu motám.

A táta chce samozřejmě domů, to se mu nedivím, sama dost trnu, ať to tam nechytí. A dnes mi odtamtud volali, že mají nařízeno vracet co nejvíc seniorů zpět do domácí péče. 
Ale mám problém (Kalamity Jane), syn čeká na výsledek testu, byl v kontaktu s pozitivní kamarádkou, pak byl také nemocný a v té době mne vezl na vyndání stehů. Sice jsme oba měli roušku, ale nikdy nevíš. A pak jsem začala mít ty horečky.

Takže jestli je pozitivní, musím se dát otestovat taky a nevím, jak to v případě, že ještě budu trousit bacil, s tím tátou udělám. Musím říct, že už mě to fakt celý se*e, ale co už.....