Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. března 2020 22:40

continuity a namísto aby to vrchnost podpořila, tak žufánka za katr a nakoupit vod číňana

Offline continuity
Avatar
33836 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:04

Není to stížnost, ale tady se masivně řeší ten koronavirus 

https://finmag.penize.cz/ekonomika/414142-ridit-epidemii-podle-horoskopu

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:16

Tady, že advokáti se mají držet zpět při kritice a výkladu opatření. Vzpomenu si na to, až se začnou řešit odškodnění, jak se bude slovíčkařit a vykládat a zkoumat.

advokáti

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:16

continuity Velmi dobře popsané, čím dál víc lidí si začíná toto uvědomavat. A co s tím a jak to řešit? (akademická otázka)

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:25

Renusatko Pinot Noir vcera v Albertu prodavacka markovala nakup, kdyz cekala, az pani zaplati kartou, tak si  si stahla rousku, vzala do ruky rozdrobene kinder vajičko, ktere ji letelo vedle pokladny, nasypala si ho do pusy, rousku si zase nanadala a pokracovala v praci. Nekterym lidem chybi zakladni hygienicke navyky. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:28
Reakce na continuity:

Není to stížnost, ale tady se masivně řeší ten koronavirus 

https://finmag.penize.cz/ekonomika/414142-ridit-epidemii-podle-horoskopu

​hodně dobré. první co mě napadlo že dnes zajdu k bankomatu a udělám si doma nějakou zálohu hotovosti. zbytek nemám jak ovlivnit, jen o tom přemýšlet.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:30

Mirka předseda?

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:46

Chci vám všem poděkovat - za milá slova i za pochopení... Včera jsem sama vůči sobě trochu přitvrdila, sledovala jsem jen CT24, před spaním jsem si naordinovala Otise Reddinga - a bylo mi o něco lehčeji //což je stav, který já nemívám ani za naprosto standardních dob, vlastně jsem nikdy neznala bezstarostnost, ani v dětství ne, takže se to všechno v té mé mlčenlivosti a uzavřenosti nějak načetlo - jsem ráda, že jsem se včera odhodlala se tady trochu otevřít//.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:47
Offline continuity
Avatar
33836 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:50

Mirka já občas přemýšlím, jestli to takto nějak bylo u nás i po válce, kdy se ty srouby postupně utahovaly.

Proti opatřením samotným nic zas tak extra nemám, ale pořád jsme demokracie a diskuze o jejich přiměřenosti, hlavně do budoucna je nejenom vhodna, ale i nutná, řekla bych až povinná, klidne expost. A hlavně se potřebujeme dostat do stavu, kdy bude čas na analýzu a trochu to probrat s chladnější hlavou. A to odbobí hájení čehokoliv narychlo vymyšleného by  nemuselo trvat měsíce. 

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 26. března 2020 09:51
Online Korsičanka
Avatar
12855 příspěvků moje polička 26. března 2020 10:04

mnum To je dobře, že vám vyhovuje, já to mám spíš v hlavě Možná přijde taky čas, kdy to budu muset překonat Každopádně to kámoškám šijícím roušky (alespoň pro rodinu) doporučím.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 26. března 2020 10:07

Lamicka ježiš

Já zas nejsem nijak cimrlich, street food mi nedělá problém, když je to v nějakém papíru nebo je to čím napíchnout, nepotřebuju mít čerstvě umyté ruce, čistící ubrousky ani gel s sebou nenosím, ale teď je situace, kdy se člověk nad některými věcmi zamyslí a něco si i rozmyslí . No ale asi ne každý, jak vidím. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 26. března 2020 10:10

Renusatko Takových venkovních pojídačů holou rukou jsem od vyhlášení viděla bohužel více než dost. Naposled včera asi dvanáctiletý kluk, držel kyblík z mekáče a rval do sebe jeho obsah. Kolem prošla hlídka dvou měšťáků, vesele se bavili mezi sebou a nezaznamenali. To nebylo na pokutu, to bylo na pár facek.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 26. března 2020 10:11

Lamicka to už je na zbavení svéprávnosti!

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 26. března 2020 10:17

Lamicka Hanka H Pinot Noir

Když jsem něco jedla na ulici nebo cestou z obchodu, tak ne rukou, minimálně nějaký papír to mít muselo. Pracuju kde pracuju a o hygině lidí si nedělám žádné iluze. Já třeba nejsem schopná sníst něco v ambulanci a musím jít do kuchyňky. A to nám tam nechodí vyloženě nemocní lidé. Když ale vidím kolegyni, která má na stole rozbalenou svačinu a mezi lidma si ukousne, tak to nedávám. Teď s těma rouškama už vůbec ne. 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 26. března 2020 11:24

Korsičanka jasne, to subjektivni vnimani je silne individualni. Jen jsem chtela napsat ze to fakt nemusi byt zadna prisernost, tato vrstva navic ????

Online Korsičanka
Avatar
12855 příspěvků moje polička 26. března 2020 11:30

mnum Můžeš používat prosím smajlíky odsud = z horní lišty? Zobrazují se jen otazníky

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 26. března 2020 11:32

Korsičanka Jo, diky, jak pisu z mobilu, davam automaticky smajliky jak kdyz pisu na mobilu, dam si namto pozor

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 26. března 2020 11:35

No jo, Kašpárek je dobrej, ráda ho čtu. A reptiliánští overlordi pobavili.