databáze 143790 vůní od 9527 značek a 1814 parfumérů

Amora Hendley Perfumes

Amora
značka: Hendley Perfumes
parfumér: Hendley, Hans
rok: 2016
určení: unisex
složení: ovocné tóny, bobulové ovoce, růže, bílý tabák, pryskyřice, pižmo, pravá ambra
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Martula (07.8.2022 )

Amora je měkce hřejivá, přítulná vůně. Nasládlé ovocné tóny v kombinaci s jemně nařezaným světlým tabákem a tělovým pižmem jsou jako ochranná náruč, do které se schováte před všemi útrapami světa. Uklidnění a pohoda.

Avatar
andry (06.8.2022 )

Krásná růžová ovocná růže se sladkými šťavnatými mandarinkami, brusinkami, lesními jahodami a nektarinkami. Nic nepůdobí uměle či sirupovitě, každý jeden kousek přirozeně dozrál na sluníčku. Vůni prohřívá sladkoslaná ambra s měkkým pižmem a světlý suchý až prachový tabák trošku drhne, aby vůně nebyla příliš rozjásaná. Voní jako mladší a zářivější verze Tauerovy Une Rose de Kandahar a jde hodně do prostoru. Tou ovocně sladkou zářivostí v kombinaci s mladou růžičkou připomíná vůně typu Mon Precieux Nectar (Guerlain), Rose Alexandrie (Armani) nebo Secrets du Paradis Rouge (Jul et Mad). Velmi pěkné a určitě se bude líbit i okolí.

Avatar
euridike (26.6.2022 )

V téhle vůni, ve vzpomínce, navždy schovaní, navždy ukrytí, Ty a já, Lido, Rochelle ve zlatavě ligotavých minišatech, u mikrofonu, přítmí v odstínu aubergine, sladké, mámivé a omamně syté, ovoce rajských stromů tam ve tmách, to medové, to pryskyřičné, co se nepřejí, Tvoje vonné cigaretky a sloupy dýmu, můj Rose Jam & jako by se to vlastně nikdy nestalo, tak navždycky to je.

... vůně, kterou nevyčteš z knih, tak opravdová, plná kouřových, stínových valérů boysenberry, honey gold i cantaloupe, jako život po setmění, ticho a klid a hluk a vřava někde daleko, ovoce a růže a med a kouř, something beautiful, something stupid, spleen a nálada madisonských mostů, co už nikam nevedou. Vše hmatatelné. V nás i kolem nás.

Avatar
prďola (05.9.2019 )

Hned od prvního navonění mi připomíná Sadanne (Slumberhouse), stejně jako Sadanne je vyvážená, nepřeslazená, uhlazená a stejně jako Sadanne si se mnou občas zahraje na schovku.

Krásná kombinace jahoda-růže-ambra v případě Amora začne při rozehřívání trochu ztrácet na průzračnosti - to jak se přidá vůně suchého tabáku, spíš jen tabákového poprašku, a nasládlé pryskyřice, v drydownu lehká stopa pižma, které mi kupodivu nevadí...
Nádherná vůně, velmi ženská, neagresivní; výdrž cca 7h