Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:03

Janulik03 Jsi mi úplně připomněla, že se tu potřebuju poradit! Zítra sambo přinese živej kvásek a hodláme konečně dělat kvasovej chleba. Já jsem byla kdysi na kurzu, základy myslím chápu, ale nevím, čím zpracovat těsto, protože ručně je to pro mě fakt dost velká dřina. A robota nemáme. Myslíš, ty nebo  Ounz  a Potrefenáhusa  jestli se na přípravu těsta dá použít domácí pekárna? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:07

Ava jo, dá, ale jenom na to hnětení, pak to vyndej, popřekládej a dej kynout do ošatky, prostě místo robota ti to uhňoucá pekárna

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:15

Ava Potrefenáhusa ma predbehla.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:16

rasaNori Já jsem dnes potřebovala vyřešit problém na kožním. Je mi jasné, že jsou termíny, ale šlo o akutní záležitost. Dostala jsem termín na únor. Trošku mě překvapila rada sestry ať jdu večer na pohotovost. Takže dopoledne je tady 10 lékařů, ale není čas, tak přijďte večer, až tady bude jeden.Tak jsem se uchýlila k protekci, protože čekat večer mezi nachlazenýma na pohotovosti, aby mě poslali na kožní se mi nechce. Po naprostém zděšení jsem okamžitě dostala ATB lokální i celková, takže do únorového termínu by to asi fakt nevydrželo. 

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:19

Potrefenáhusa Janulik03 díky!!! snad do toho nějak proniknem a hlavně se nám to podaří zapracovat do normálního denního režimu.

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:21

Renusatko babicka meho muze ma problemy s ocima a dostala termin na srpen. Kdyby byla diabetik tak na cerven. takze hledaji doktora, ktery by ji vzal driv. Pry si ma taky dojit n pohotovost.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:30

Ava drzim palce

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:56

Lamicka Ty termíny jsou strašné. Já i ten termín na únor dostala z "protekce", že jsem zdravotník, ale i tak mi to přišlo úplně mimo. Nakonec jsme řešili všechno přes příbuzné a známé naší paní doktorky a bylo mi řečeno, že bych přes víkend na té pohotovosti stejně skončila i bez rady. 

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:59

Renusatko a muj tata si usmyslel, ze chce na kozni do nemocnice v Praze, ne u nich. A fakt si mysli, ze mu to obratem zaridime.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:03

Ja ale hlavne nechapala, proc ma reci, kdyz jsem dosla v rozmezi jimi uvedenem k osetreni neobjednanych pacientupak jsem dostala sprdunk za to ze sebou taham mimino. Tak do mrazaku si ho doma nedam, ze.... A nebylo kdo by pohlidal dneska:(

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:09

rasaNori vzali te nakonec? Moje doktorka bere už jenom objednané, i když je to akutní, je potřeba ráno zavolat. ( A sestra řekne, že tam na stejne narvano, ať někdy přijdeš a budeš čekat). 

Je to šílený s těmi termíny, ale na Slovensku ještě horší. Máma čekala s tinitem na ušní přes půl roku

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:18

continuity 

A udělali s tím něco?

Já to mám už léta... a vyléčit se to nedá Asi teda záleží na příčině...

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:19

Kokoska continuity Ale nejhorší potom je, že když je to něco vážného, tak ještě řeknou, že jdeš pozdě. To slyším v práci celkem často. My jsme jako denzitometrie úplně neaktutní vyšetření, ani k akutnímu vlastně nikdy není důvod (jen transplantace) a nějaké takové termíny na akutní stejně máme. 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:24

barbucha ono ji to naštěstí přešlo než tam stihla dojít. Docela jsem zuřila, protože tinitus rychlo prejde do chronického a pak se to řeší blbě. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:26

continuity 

Tak aspoň že to přešlo. Je to votravná záležitost.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:26

continuity jj, ale sla jsem posledni na radu asi ve ctvrt na 10. Ale ja byla rozhodla na tu pohotovost klidne jet, akorat tim jak jsem ssebou mela to dite tak jsem z toho byla takova rozkopla:(

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:29

Stezuju si, ze jsem ospala a protivna. Vcera v noci jsme byli s Chicem na nocnim venceni za barakem, kde jsme se honili ve snehu a hazeli snehove koule (tedy ja ), nacez jsme prisli domu a do deseti minut venku na tom samem miste byla prestrelka. Zatim to vypada, ze bez ztraty na zivotech; postreleny je v nemocnici s kulkou v brise.

Zajimave na tom je, ze jsem chtela venku zustat mnohem dele a nechapala jsem, proc psisko, prestoze si hratky ve snehu vylozene uzivalo, porad odbiha k vchodovym dverim a knuci, ze chce dovnitr. Normalne to nedela. Ted jsem samozrejme velice rada, ze jsem nakonec podlehla a odesla domu vcas!

Nacez jsme byli celou noc vzhuru, protoze pod okny se prochazelo snad cele policejni oddeleni DeKalbu se zlutou paskou a baterkami, kterymi nam svitili do oken, s cimz Chico nesouhlasil, takze na ne zurive stekal

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:31

MP Marge no fuj, jeste ze mas tak chytreho pejska, ze te zahnal vcas.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:32

MP Marge Chytry Chico! Hlavne, ze jjsi v poradku!

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 16:35

Kokoska Solathis Dekuju Ja tomu fakt verim, ze ten pes mel nejake tuseni. Normalne kdyz si hrajeme ve snehu, tak by vydrzel litat klidne hodiny, pokud neni nejaky extremni mraz, coz vcera nebyl.