Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline notna
Avatar
6513 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 10:26

Zpětně se člověk zasměje, ale když ten dotaz přijde, je to wtf?! Nejlepší byly dotazy typu "Myslíte, že ta kombinéza pro dite bude ladit s naším kočárkem?"  a "Budou se ty boty dceři líbit?" To js m fakt měla chuť napsat "A jak to mám, ku..a, vědět?!!!"  Po pár těchto zkušenostech jsem prodej přes inzerát vzdala.

Offline Pinot Noir
Avatar
24413 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 10:29

notna Taky na to kašlu. Mám padesát bílých čtvercových plen + plus nějaké barevné, svrchní kalhotky všech velikostí, asi by se to dalo zpeněžit, ale nemám na to nervy.

Offline RoSa
Avatar
8170 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 10:35

Mamka jednou prodala přes bazoš pravý kožíšek (panenka, jestli si někdo pamatuje), téměř nenošený, za symbolickou cenu (100-200,-?). Ženská zaplatila, kožich v pořádku dorazil, jenže pak asi dorazil manžel a pravděpodobně dostala pani vynadáno a nebo zjistila, že nemá za co nakoupit dětem jídlo...  tak psala mamce, že chce transakci zrušit a vrátit peníze... blázinec, no... na tom webu se pohybujou fakt nesvéprávný jedinci

Offline notna
Avatar
6513 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 10:35

Pinot Noir Prodala jsem pak už jen kočárek a odrážedlo, to byly větší sumy. A teď nosím na charitu. 

Zkusila jsem teda předtím i azylový dům, ale tam se několikrát tvářili, že je to obtěžuje, tak jsem se na to taky vykašlala.

Online žluťásek
Avatar
7595 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 10:36

Pinot Noir já právě s prodejem plen jsem měla dosud jen pozitivní zkušenosti, na fb je bazarova skupina, ženy co tam nakupují už vesměs ví co chtějí a nemají tisíc otázek. Ale pravda, doteď jsem prodávala jen hodně levně co jsem koupila z druhé ruky a nesedělo.

Teď se snažím udat celou sadu, co jsem koupila novou a používala max půl roku. Ty se mi po padesáti korunách moc prodavat nechce, když nová stojí přes tři stovky. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24413 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 10:40

žluťásek Prodala bych to jedině všechno naráz, což by nikdo nechtěl, a prodávat to po částech, na to už nemám nervy vůbec. 

notna Kočárek asi nabídnu ségře do Klokánku, ale myslím, že toho mají hodně. A úplně jiné požadavky. Jinak ho asi taky prodáme, ale už teď se mi do toho nechce

Online žluťásek
Avatar
7595 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 11:18

Pinot Noir já právě chci taky celou sadu naráz, to je zřejmě ten kámen úrazu. Každou chvíli mi přijde zpráva, koupila bych jen tu jednu s ježečky, no to se mi moc nechce, běhat s každou zvlášť na poštu

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 12:29
Reakce na Setare:

Mrakoplas Me prekvapilo, ze se me lidi ptaji na cenu, kdyz tam byla uvedena...a pak jsem byla poucena, ze lidi tam davaji "zdarma" nebo schvalne nizkou cenu, aby se na to klikalo a kolik za to opravdu chteji sdeli az potom ve zprave uz mi ujizdi ten vlak zrejme

​To úplně nechápu, k čemu je dobrý. Když se někdo nechá nachytat na kočárek za stovku, tak ho pak koupí i za 3000? Takových bude podle mě minimum.

Offline Aranel
Avatar
4492 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 13:52

Ignis No, podle mě to je spíš taková rozšířená praxe, jak neupoutat pozornost berňáku. Někdy to dělají jako vedlejšák i bazary, antíky apod., když je tam zdarma nebo dohodou, samozřejmě nikdo nespočítá, na kolik si za ten rok přišli a jestli už má berňák upřít bystré oko, nebo to je "příležitostný příjem" či jak se to jmenuje.

Offline Aranel
Avatar
4492 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 13:53
Reakce na Potrefenáhusa:

​tchyně maminčiny švagrové:

Maminka si vzala tatínka, tatínek má sestru, ta má manžela a ten měl maminku -> tu paní učitelku ze školky.

Mám to dobře, ne? (nerozlišuju švagrovou od sourozence a od partnera)

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 14:22

rasaNori  Můj postesk padl na úrodnou půdu, už se mi tu dostalo nabídky. Přesto děkuji.

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 17:30
Reakce na Aranel:

​tchyně maminčiny švagrové:

Maminka si vzala tatínka, tatínek má sestru, ta má manžela a ten měl maminku -> tu paní učitelku ze školky.

Mám to dobře, ne? (nerozlišuju švagrovou od sourozence a od partnera)

​To by byla spíš tchyně tatínkovy sestry, ne? Já si představila, že maminka má sestru, ta má muže a je to tchyně jeho sestry. Ale nevím...

Offline Kokoska
Avatar
28221 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 18:21

quebrada ale tatinkova sestra je mamincina svagrova, ne?

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 19:06

Kokoska No je, ale proč tedy to brát přes maminku a dělat to složitější. Stačilo by napsat tchyně tatínkovy sestry nebo tetina tchyně.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 21:34

quebrada 

Protože ten původní příběh byl o mamince a cizí paní, které se pak staly příbuznými, tudíž pisatelka vysvětlila příbuzenský vztah maminky a té paní. Nešlo tam o příbuzenský vztah pisatelky nebo tatínka.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 22:17

Stezuju si, ze jsem mela pracovni schuzku v dobe obeda v restauraci kde delaji snidani celej den a ted mi smrdi oblibenej svetr jak friteza!!! Musim prat nebo staci vyvetrat, hnus jako!!!! Jeste me napada jen do susicky. Ale je to vlna a angora s primesi

Online razorblade
Avatar
8167 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 22:22

0zero7 vyprat, tyhle smrady z obleceni a vlasu nevyvetras (aspon teda ja to z nich cejtim, i kdybych to povesila na celou noc do radiciho orkanu)

Online continuity
Avatar
33542 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 22:26

0zero7 vlnu vyvetras, ja bych to dala někam na vzduch.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 22:27

continuity Zkusim napred pres noc na balkon teda, vyperu ho tak jako tak, akorat byl prave cerstve cistej! dik

razorblade to bude postup c. 2

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 22:34

0zero7 
Také myslím, že noc na balkoně pomůže, v nejhorším i celý další den.