Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. října 2019 10:19

Bledule to je drsny,tedy.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 08. října 2019 10:25

Bledule A z pohotovosti ji nechali řídit domů?

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 08. října 2019 10:27

Lama_z_Lana tyjtyjo , úplně to samý se stalo mojí mamince, sotva hodinu poté, co se koupala.

Čím jste tu vanu opravili? Ona tam má doteď rýhy, ale odmítla to reklamovat a nechat si zas rozbourat fakt krásnou koupelnu. Si tam nalepila samolepky, vnoučata maj radost

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 08. října 2019 10:31

žluťásek my prasklou vanu slepovali laminátem na opravu lodí. Prodává se na to i něco speciálního, ale nikde to neměli

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 08. října 2019 10:33

Bledule moje tehdy skoro stejně stará máma si na chatě 30 km od Prahy skoro uřízla prsty křovinořezem, taky to do něčeho zabalila a řídila až do Prahy, protože prej chtěla do Vinohradský na plastiku a ne na jakoukoliv chirurgii

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 08. října 2019 10:35

Potrefenáhusa ona to nemá naštěstí prasklý, jen kosmetický škrábance, ne moc hluboký rýhy. Nevím, jestli to jde vůbec nějak hezky zamaskovat. Děti už si zvykly na ty žabičky

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 08. října 2019 10:36

žluťásek ta vana šla taky něčim přesprejovat, ale nevim, jestli i ten laminát. měli jsme takhle opravovanou starou kovovou vanu, ale bylo to na prd, na barva se po čase začala loupat a zadírat se do zadku. Ale to už je přes 20 let.

Možná by to šlo něčim zatmelit

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 08. října 2019 10:53

černá káva Víš, že nevím. 

Zkouším si představit,  kdyby takhle jela  vlakem nebo autobusem s tou hlavou v ručníku.  Asi tak jela i zpátky. 

 Když si popálila oči nějakou šťávou z květin tak nejela nikam,  protože s těma rozedranýma očima fakt nemohla řídit.  Ona by si sanitku nikdy nezavolala. 

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 08. října 2019 10:59

Potrefenáhusa Myslím,  že kolem 70 začínají lidi kolektivně  blbnout,  ať už byli před tím jakkoli chytří a praktičtí.  A začnou být mnohdy velice umanutí.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 08. října 2019 11:02

Bledule Jojo to je fakt. Ale zase na druhou stranu jsme na sebe t( jsem skoro ve trvdveku Tvé tety) docela tvrdé.

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 08. října 2019 11:05

Bledule ...tak schválně, jestli se geny přenesly Tvým směrem

Oni sanitku nejčastěji volají lidi, kteří bydlí nejblíž nemocnici (v mým rodným městě jsme tomu říkali "syndrom Jiráskovy ulice"). Člověk na vesnici má rozdělanou práci a kvůli nějakýmu seku z cirkulárky / šťávě v očích / klíštěti apod. přece neztratí odpoledne!

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 08. října 2019 11:05

černá káva vcera nam psycholozka zrovna na skoleni rikala, ze je to hodne individualni. Nekdo v 70 blbne  nekdo je schopen ucit se nove veci az do 90.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 08. října 2019 11:14

Bledule mojí matku hnalo to, že nechtěla, aby jí to zašili někde v horní dolní, kam by ji vezla ta sanitka, chtěla do Prahy na tu plastiku - znamenalo to teda definitivní konec práce (zubařka), za což já osobně jsem nakonec byla celkem vdečná, protože mi už chvílema přišlo, že leze skoro po čtyřech a ani ji to netěší

Aranel hlavně my aktuálně máme v dojezdový vzdálenosti nemocnici s pověstí, že tam vražděj pacienty, takže taky buď rozchodit nebo do Prahy

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 08. října 2019 11:16

žluťásek opravoval mi to tady pan,

Za nejaky 2tis tenkrat. Drzi to dodnes a neni to ani poznat, ale ja v te vane mela diry cca jako korunu. 

Offline Kokoska
Avatar
28414 příspěvků moje polička 08. října 2019 11:17

Aranel jo, staříci mají spoustu práce! Už jsem myslím psala, jak rodina mé snachy hledala babičku po celém domě, byla chvíli po operaci kyčle a měli strach, co se jí kde stalo. Babička seděla na zahradě na stromě a česala švestky.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 08. října 2019 11:23

continuity to je pravda. Ale snad, když někdo je na sebe tvrdší  -  teda všeho s mírou - tak je to normální, když byl celý život takový.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 08. října 2019 11:24

Kokoska Tak to se také může přihodit. Jeden nebo jak dopadne.

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 08. října 2019 11:40

Kokoska ale já bych strašně moc chtěla bejt takováhle babička (geny na to mám tak napůl)

Potrefenáhusa Taky znám jednu takovou (bude to jiná než ta vaše), a pak ty historky, jak hlavně ne do nemocnice v sobotu... (prababička takhle umřela na slepý střevo, protože to sobotní služba vyhodnotila jako žlučníkovou koliku a poslali ji domů uvařit si čaj nebo co. )

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 08. října 2019 12:19

Bledule  Teta je teda dost ranařka!!!

My zase loni dělali nové velké prosklené dveře na terasu, manžel s kamarádem pak na terase svařovali zábradlí, takže pochopitelně polovina skla je ohozená, jsou v něm vypálené malé dírky a vypadá to, jako by se na ně čerstvě vy....lo hejno much. Dělat s tím nejde nic. 

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 08. října 2019 12:29

Garfie Byla docela ranařka. 

Aranel Nó,  moje máma říkala,  že jsem celá ona,  tak uvidíme.