Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 08. října 2019 16:44

Bledule Babička sekala větve a jedna ji trefila do oka. Jako do oka oka. Nepamatuju se už přesně, co ji bylo, ale bylo to dost vážné, protože sama rozumně usoudila, že si zavolá sanitku. Ovšem nejdřív se osprchovala a převlíkla, aby nejela do špitálu špinavá.

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 08. října 2019 17:22

Potrefenáhusa tvoji matku plne chapu. ja kdybych nekdy mela nedej boze nejakou nehodu a nedej boze v blizkosti Pardubic nebo Nachoda a byla jsem pri vedomi, tak bych si hodlala vydupat odvoz do hradecky fakultky.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 08. října 2019 17:25

razorblade muhehe nachodska nemocnice a muj slepak to taky byla darda:D

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 08. října 2019 17:29

rasaNori vyoperovali ti misto nej ledvinu?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. října 2019 17:31

Hanka H Marbuša Moc děkuji. Pepík je v pořádku, ve čtvrtek ho pustí. Ale já nejsem v pořádku. Dostala jsem horečku, je mi strašně zle. Paralen už nezabírá. Trvá to třetí den. Mám pocit, že umírám. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 08. října 2019 17:33

razorblade ne, jsem byla v 7 mesici a tam mi rekli ze to vypada na brisni prihodu a at si vemu endiaron a zastelu se do postele. Tak jsme jeli do Motola kde me jeste ten den operovali

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 08. října 2019 17:52

Dalia ach jo, zavolala bych lekari, nebo bych i nekam zasla. Mas po tom vsem oslabenou imunitu a letos ty virozy sejmuly i nasi, jinak vcelku odolnou rodinu. 

Drzim palce

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 08. října 2019 21:46

No takže na tu nakazu tady jsem nevěřila... moly jsem měla v kuchyni tak nejak kontinualne, nájezd octomilek začátkem září jsem taky nějak zmakla předstírat, že je to normální .... ale dnes... dnes jsem si hodila (to se nedá říct jinak) poklici na plovoucku a vyrobila v ní fakt solidní díru. Takze ano, nákaza funguje. není možné to dal ignorovat, tak prosím opatrně s tím tady.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. října 2019 21:46

AprilTwelve hm, jdu zkontrolovat co by mi v koupelně mohlo spadnout do vany!

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 08. října 2019 21:48

viktorka_od splavu 

ne, koupelnu ne, prosím

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 09. října 2019 07:10

AprilTwelve Jo, je to nakažlivé, paktofonika mi předala štafetu, včera jsem vylila víno. Kopla jsem do lehce zašpuntovanè lahve na terase a ohodila dřevěnou podlahu. A kvůli úklidu té spouště jsme nestihli autobus.

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 09. října 2019 09:36

Pred nejakou dobou jsem se byla na pojistovne osobne zeptat, jak mam resit urcitou situaci..tam mi bylo sdeleno, at neresim, neni treba. Tak uz mam doma dopis, neevidujeme, dolozte..se na to fakt vykaslu.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 09. října 2019 12:58

tv Hele podobna zkusenost dnes!  Volam az dite usne, fakt dementi....

Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 09. října 2019 13:02

Niekto nam cita postu. Prvy krat sne mysleli ze nahoda ked v schranke bol roztrhany dopis z banky. Ale vcera zas otcov vypis roztrhany, evidentne citany. Dnes som nasla dopis z uradu na ceste.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 09. října 2019 15:20
Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 09. října 2019 15:22

Janulik03 uffff, to bys mela resit. je to poruseni listovniho tajemstvi...

Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 09. října 2019 15:38

razorblade to by som musela najprv prichytit uz som volala synovi ze potrebujeme kameru von

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 09. října 2019 16:19

uz podruhy za kratkou dobu se mi podarilo si totalne roz*ebat sluzebni notas je dva roky starej a posledni dobou pokazdy, kdyz zapnu strihaci program, tak se celej zasprajcne tak, ze ho musim natvrdo vypnout. a tim tvrdym vypnutim mi prestalo fungovat pripojovani na firemni server, na internet se pripojim jen kdyz si zaroven zapnu vpnku, ted si to jeste vybira, jaky stranky mi to otevre, treba facebook proste neotevre, i kdybych se na hlavu postavila. od jabka v nezakladni verzi bych cekala neco vic.  a jako bonus me cekaj otraveny xichty na it oddeleni, kam ho budu muset donest na zprovozneni...

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 09. října 2019 16:22

razorblade to muze byt zmenou politiky na PC, to omezeni pristupu na Internet jenom pres VPN je docela bezne. Nedelali spis neco timto smerem?

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 09. října 2019 16:29

continuity neeee, nedelali. uz se mi to stalo podruhe, ze mi to takhle zaclo blbnout po tvrdym vypnuti. minule se mi snazili tvrdit, ze mam asi nejakou blbou wifinu doma. kdyz jsem se ale po porade pro svuj komp vratila, tak uz to zase vse fungovalo. ja si vlastne stezuju na to, ze zas budu muset absolvovat to martyrium na it. a urcite jako na potvoru chytnu toho protivnyho ajtaka, kterej me nikdy neposloucha a kteryho chytnu pokazdy :D