Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 18:31
Offline Myrtila
Avatar
2983 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 19:04

Dneska si vazne potrebuju postezovat, protoze jsem uplne nebetycne vytocena. Nechce se mi to tu cely vypisovat, protoze je to dost dlouhej příběh, kazdopadne serii dezinterpretaci vzniklo z toho, ze jsem nekoho v jeho slabé chvilce vyslechla, to, ze pry o nekom dalsim vykladam, ze nekoho pomlouva. Snahy uvest to na pravou miru to vsechno jeste zhorsily, protoze kdo by mi ted veril, ze jo? Ale v realu jsem ted ja ta pomluvena a vubec nevim, co s tim.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 19:08

Myrtila dej si vino

Offline Myrtila
Avatar
2983 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 19:13

Lama_z_Lana Tohle by nespravila ani flaska vodky. Ale na vino vecer jdu :-D

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 19:14

Myrtila 

Ber to z tý lepší stránky - už se nemusíš s nikým bavit...

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 19:28

Myrtila 

Hele,nedêlej nic. Prostě nic s tím nedělej, nech to vyšumět. Jak se do toho začne hňápat, je to jen horší. Holt to rozšlapaný hovno víc smrdí.  Vydrž, ono to dopadne dobře.

Offline Myrtila
Avatar
2983 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 19:48

dynda Blby je, ze se s tema lidma casto vídám...

kocoureksuggy No, akorat ja mam tak nejak potřebu to uvest na pravou miru, protoze si tim připadám strasne pospinena. A nastvana tim vic, ze to na mne zustalo takhle lezet. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 20:00

Myrtila 

To je blbý no. Tak nějak začít u toho, kdo to odstartoval?

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 20:42

Myrtila 

Nech to nějakou dobu být, vysvětlování ničemu nepomůže. Ono se to vysvětlí časem. Nemá žádnou cenu se nějak obhajovat, vysvětlovat, upřesňovat...

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 21. zaří 2019 20:43

Myrtila vysvětlování a rozmazávání fakt nepomáhá. pokud tě ti lidé znají a ví, že taková nejsi, tak jim to za chvíli dojde. pokud ne, žádná škoda

Offline Myrtila
Avatar
2983 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 00:28

dynda To jsme zkusili a vubec to nevyslo, ta “poskozena” osoba si to vylozila jako potvrzeni toho, ze ja jsem puvodcem vseho toho zla. Proste mnoho dezinterpretaci v rade, no. 

kocoureksuggy viktorka_od splavu No, to nevim, jestli zrovna tenhle clovek nekdy v dohledne dobe pochopí, ze to asi bylo jinak. A hlavne nevim, pred kolika lidma jeste budu diky tomu za tu pomlouvacnou potvoru. 

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 11:05

dynda @Karja Já doufám, že to půjde z povinného ručení a naše z havarijního. Naštěstí prý má bmw jen odřenou kliku a zrcátko, snad na prasátko nedojde.

A stěžuju si na muže, přinesl domů zbytky pro slepice (suchý chleba). Ptala jsem se proč to dává za okno a nepošle s tím dítko k sousedům. Prý je tam spousta molů, ale utekl z toho jenom jeden

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 11:09

brrr 

Slepice si pochutnaj, ale v zájmu všech by sebou měly hodit.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 14:23

dynda

Cha, o pojistce taky premyslim. Dite sice hlidam jako ostriz,pac se bojim hlavne o nej, ale nejaka ta skoda je hned - nekomu se primota na odrazedle pod nohy a platit pak dotycnemu zubni implantaty nebo tak neco...Ale jsem dost skepticka, pojistovny jsou hadi a urcite maj mraky vyluk, takze kdyz to neuhlidas, stejne nic nedostanes...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 15:49

Gatita My máme pojistku na škodu a na zdaví (pro sebe i děti) v pojištění domácností. Využili jsme ji už ve třech letech, kdy mladej na návštěvě porazítkoval kamarádce nový žlutý koberec. Potom ještě jednou v obcodě, kdy najel vozíkem do regálu. Hlídat člověk může jak chce, jsou to kolikrát vteřiny. Žádný problém s plněním jsme neměli. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 16:05

Gatita My máme pojistku na škodu a na zdaví (pro sebe i děti) v pojištění domácností. Využili jsme ji už ve třech letech, kdy mladej na návštěvě porazítkoval kamarádce nový žlutý koberec. Potom ještě jednou v obchodě, kdy najel vozíkem do regálu. Hlídat člověk může jak chce, jsou to kolikrát vteřiny. Žádný problém s plněním jsme neměli. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 17:31

Renusatko ja si asi nejaky pruzkum trhu udelam. Rikam si to teda uz nekolik let prave kvuli pojisteni majetku, ktere mame prehistoricke a neodpovida realite. Ale to jsou presne ty ukoly, na ktere je furt dost casu, ze.

Offline MP Marge
Avatar
5775 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 19:52

Stezuju si, ze uz jsem tyden nemocna. Puvodne jsem si myslela, ze to je bezna viroza, ale zacinam se obavat, jestli to nebude zanet prudusek

Do toho venku porad prsi, ba primo, s odpustenim, chcije, takze pes nemuze poradne ven a uz s nim fakt neni k vydrzeni

Online continuity
Avatar
33711 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 21:10

mam za sebou vikend... muz vcera odpoledne odletel, v patek vecer zaclo starsi ditko pichat v uchu, uz to vypadalo dobre, ted vecer tam ma zas zalehlo. 

mladsi zlobila od rana, fakt to zkousela a ruzne provokovala. ve tri jsem prisla na to, ze spolykala pul pixle vitaminovych Martanku. davno vi, ze je to lek a smi se to jist, jenom kdyz ji to dovolim.  kdy to zvladla netusim, nebylo mi dobre, cely vikend jsem se prakticky nehla z obyvaku a na tu pixlu jsem videla. hodinu jsem cetla internety, snad ty davky nejsou nijak extremni. je mi z toho spatne.

a jeste ji pali pri curani. 

dale dva rozbite talire a vysypala jsem plech upeceneho kvetaku, nastesti na dvirka trouby do trouby. kdyz jsem si otevirala novou plechovku s kafem, byl tam nejaky pretlak a jemny poprasek kafe mam po cele kuchyni. jsem vyrizena a doufam, ze noc bude v klidu.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 22. zaří 2019 21:20

continuity No potlapkávám, na to se nic jiného nedá říct, snad s novým týdnem nový začátek!!