Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 28. května 2019 07:55

Kokoska a nedá se to nejsk zastinit? Kamaradka to měla podobně, pak nad tím postavili ještě jednu terasu pro patro nahore a hodne to tomu pomohlo 

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 28. května 2019 08:03

Potrefenáhusa nad tím už nic není, jen takový kousek převisu střechy, takže se tam nedá dát ani nějaká markýza nebo něco takového. Slunečník je na houby, z té dlažby to strašně sálá, není to příjemné. Navíc ani není na co koukat, leda sousedům do zahrady a do střechy. Ale máme terasu i dole, teď ji budem ještě rozšiřovat a dávat novou dlažbu, tak mě ta horní tak nemrzí. Spíš že je to nevyužitej prostor. Ta dolní je stiněná domem, tam se sedí dobře. A až ještě předěláme náš ubohý "trávnik" a křoví na něco normálního a koukatelnýho ,  to bude radosti!  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 28. května 2019 08:14

Kokoska jako je to blby ale skoro bych rekla ze to je pruser architekta, kdyz navrhne neco takhle neobyvatelnyho. mozna na suseni velkyho pradla?

Offline Janulik03
Avatar
16722 příspěvků moje polička 28. května 2019 08:26

Kokoska mame balkon (chachachaaaa). Nas dom je klasika dom s manzardou a ten balkon je hrozny. Momentalne je druhy krat zaizolovany lebo presakoval v rohu ked prsalo a zo spodu opadala omietka. Teraz to musime nechat tak a zistit ci uz je to dostatocne izolovane apotom mozme opravit omietku. Ja uz som ho chcela urezat a nechat len taky na slapu nohy a zabradlie. Az potom budeme riesit novu fasadu, teda len farbu. Cim som starsia tym menej asi riesim iste veci a mam trpezlivost. Ale ten balkon je fakt na nic. 

Offline EDITH4B
Avatar
1998 příspěvků moje polička 28. května 2019 08:49

Včera jsem se s kamarádkou bavila o tom, že bych jako jednu z variant střední školy pro dceru, viděla cestovní ruch a ona na to, že její dcera hodlá dělat příští rok přijímačky na VŠ cestovní ruch a dnes mám v telefonu reklamu na VŠ obchodní a cestovního ruchu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 28. května 2019 08:51

EDITH4B tak to bude asi jak tu nekdo psal, ze vase telefony se spolu “domlouvaji” docela drsny..

Offline EDITH4B
Avatar
1998 příspěvků moje polička 28. května 2019 08:53

viktorka_od splavu no je to fakt síla

Offline Garfie
Avatar
24017 příspěvků moje polička 28. května 2019 08:57

Ginger Já bych taky prosila o návod na střešní zahrádku bez údržby :-) Jednu mám, pere na ni slunko a dostanu se tam málokdy...

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 28. května 2019 08:58

viktorka_od splavu kdyby ten dům stál v jiné lokalitě,  určitě by se terasa využívat dala. Není to projekt nám na míru,  prostě typizovaný rodinný dům. Navíc jsme to koupili už rozestavěné, tak je tu pár věcí, které bychom asi řešili jinak. I když situování domu samozřejmě změnit nelze. Ale chtěli jsme něco v téhle lokalitě, cena tenkrát dost výhodná,  prostě důvodu pro bylo dost.

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 28. května 2019 09:04

Janulik03 pokud jen to takový ten visutý balkónek a nevyužívá se, asi bych ho taky zrušila. To naše je vlastně na střeše garáže, která je zčásti zanořená do domu a půlka vyčuhuje. Šikovnej architekt by možná vymyslel další místnost, ale jak jsem psala, přišli jsme ke skoro hotovému a pro nás je to prostorově postačující. I tak je toho na úklid až dost.

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 28. května 2019 10:37

Kokoska to si vymyslela puvodni pani domaci, udelali vykus do dvou pokoju (nyni i tenkrat loznice a detsky pokoj) a udelali tam balkon. Ze uz 2 roky spekulujeme nad slozenim podlahy, protoze ho vylili moc velkou vrstvou betonu a kdyby bylo slozeni normalni tak podlaha balkonu bude vys nez vstup do pokoje, je jedna vec. Ale ten balkon je uplne ale uplne na nic. Ale prosadila si ho ze tam bude pit kafe...k baraku je zahrada o 2000 m2 a balkon vede do uliceuz jsme taky premysleli nad variantou vratit zed zpatky, ale asi jsme na to zdechli. Jsou tu jine veci co krapet hori:D

Offline Janulik03
Avatar
16722 příspěvků moje polička 28. května 2019 11:34

rasaNori my aspon v lete davame na balkon hvezdarsky dalekohlad. Skusala som kvety ale su v zahrade tak som to prestala komplikovat. 

Offline stes
Avatar
7384 příspěvků moje polička 28. května 2019 11:56

jinx filmy odehravající se v takovýhle kulisách, resp. takovéhle domy, zahrady a prostředí, ve mně vzbuzují prachsprostou závist

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. května 2019 11:57

Janulik03 Mám takové balkony dva. Mám krásnou zahradu, takže když posedět, tak do zahrady. A ty balkony jsou jen pro zlost. 

Offline Janulik03
Avatar
16722 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:07

Mirka ze? Navyse ked este tacne zatekat na nom tak je to na bombu

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:24

Janulik03 No však, včetně zatékání, x-té nové podlahy, problémy s omítkou. Manžel naposledy položil toto a zdá se, je to konečně to pravé. Beton praskal.

kamínky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:36

zmet balkonu a balkonku na rodinnem dome se zahradou.. to me vzdycky fascinuje. si rikam jak to ty lidi napadne:-)

Kokoska jj chapu katalogovy domek, pak je to jasny

Offline rasaNori
Avatar
7742 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:47

viktorka_od splavu nahore mas ode me popis

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:49

rasaNori vsak jo, chapu jak jste k tomu prisli vy, ale pochody tech puvodnich/te madam

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 28. května 2019 12:57

viktorka_od splavu rasaNori a to víte, že to takhle bylo, nebo to jsou dohady?