Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 27. května 2019 21:26

Potrefenáhusa střešní terasa, tak to bude super! Tu bych brala hned.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 27. května 2019 21:31
Reakce na jinx:

Potrefenáhusa a ma oblibena ...

​není tahle přímo naproti foru romanu? Na něco podobnyho jsem tam velmi zalibne pohlizela

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 27. května 2019 21:31

Jiná Realita Kapénkové zavlažování. To mají všichni v Izraeli a nám díky tomu při výměně domů s Izrealcema pozdechaly všechny muškáty, protože je jaksi nenapadlo je zalít a mě zase nenapadlo je na to upozornit

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 27. května 2019 21:40

Potrefenáhusa my na nu nemame barak. Jedine ze by som zacala zazelenavat terasu deckam na byte

ale uprimne, mam plne kecky zahrady, terasy a zimnej zahrady. Este ze ma nezaujima uzitkova cast, ta ma svojho pana.

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 27. května 2019 21:43

Některá zeleň umí být dost drzá až vlezlá :)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 27. května 2019 21:58

Janulik03 já bych taky nezazelenovala, maximálně zapichnu slunečník do terovyho papiru a dam

si tam stolecek na kafe, jinak jedinej benefit je fakt krasnej výhled 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:18
Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:30
Reakce na Potrefenáhusa:

Janulik03 já bych taky nezazelenovala, maximálně zapichnu slunečník do terovyho papiru a dam

si tam stolecek na kafe, jinak jedinej benefit je fakt krasnej výhled 

​aspoň malou extenzivní střešní zahrádku na tu strechu vedle stolecku na kafe. Max 10 cm substratu, netresky a rozchodník a není třeba ani zalévat ani hnojit ani řešit plevel. Vyzkouseno, muzu dodat fotodokumentaci jak jo a jak ne.

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:35

Potrefenáhusa My mame terasi fakt velkou tak 4x8metru, ale ja si tam pripadam tak neutulne a hrozne vysoko a divne. Mozna by s tim slo nejak postelovat a zutulnit to, ale vubec nevim, za jakej konec bych to mela vzit.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:41

Karja zidlicky, stolek na kafe, slunecnik a něco v květináči, zarovkovou girlandu....

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:42

Karja po žarovkovy girlande totiž touzim já, jenze vhodnej strom je přes půlku zahrady, takže by to u nás bylo jak v lunaparku

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:47

jinx ach... to je taková krása... jako člověk to viděl milionkrát, ale stejně ...

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:50

Potrefenáhusa žárovková girlanda by se určitě líbila Goliáškovi!!

Offline andulka01
Avatar
10670 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:55

Kokoska Ha, vistárie, ta umí rozebrat ledasjakou podporu, stavbu. A když vydržíš pár prvních let kdy nevíš jestli ti chcípá, tak pak je to docela mazec. Ale pro ty květy.. ach.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 27. května 2019 23:41
Reakce na barbucha:

​Přesně.

Pokud je to aspoň trochu výtvarně zajímavý, tak třeba na sloupech (novýho, jinak hnusnýho) mostu dejme tomu... nebo na nějaký jinak naprosto nezajímavý hlukový stěně... tak cajk. Někdy to může bejt i vylepšení.

Na druhou stranu, zeď u soukromýho baráku nebo nedejbože přímo na baráku - to bych jim zpřerážela pazoury. Tady u motolskýho krematoria je takovej pěknej starej baráček nad rybníčkem, a chudák majitel aby co půl roku dával novej nátěr. Děs běs. Divím se, že si nepořídil aspoň pořádnýho rotvajlera zatím.

​Ja docitam zas desne pozadu, jen jsem chtela napsat, ze lze i legalne. Chodila jsem s jednim grafitti umelcem co mel normalne zakazky od mesta nebo komercnich subjektu a businessu, delal na street festivalech. Vydelaval tim vic nez slusne a ty veci mel dobry. Tak fakt zalezi...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. května 2019 05:21

Potrefenáhusa jestli to v pozadi je Vatikan, tak se mi to zda moc blizko na to, aby to bylo forum romanum, ale nevim, kde to je. Navic, tam takovych krasnych teras bude. A to nemluvim o tech, co jsou otocene do zahrad a vnitrobloku, ach 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. května 2019 05:22

nolita krasne veci se neomrzi :)

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 28. května 2019 06:41

Ginger ja bych prosila tu fotodokumentaci co ano a co ne! Mam tak stredne velkou stresni (proste takovej vykus do baraku) terasu. Mam to uz konecne pomerne vyladeny. Mam tam stromy a keriky. Z jedny strany mi to tedy vubec nejde, je tam v zime dost mrazivej vitr a nevim co tam. Letos zkousim travy, rakos neco takovyho. Ale chtela bych jeste necim vsechno doplnit abych nemusela plejt. 

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 28. května 2019 07:47
Reakce na Ginger:

​aspoň malou extenzivní střešní zahrádku na tu strechu vedle stolecku na kafe. Max 10 cm substratu, netresky a rozchodník a není třeba ani zalévat ani hnojit ani řešit plevel. Vyzkouseno, muzu dodat fotodokumentaci jak jo a jak ne.

​Máme terasu v patře, takový obrovský balkon. Tam nejde pěstovat nic. Když prsi, shnije tam vsechno a kdyz sviti, co neshnilo, uschne. Dlazba se rozpali tak, ze na ni nejde stoupnout, vyhriva to sousedni mistnost, v lete bylo v tom pokoji 35. Prvni rok jsem tam mela spoustu kytek a nezbylo z nich nic. Manzel si maloval, jak tam bude popijet kafe a sedel tam presne 2x.

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 28. května 2019 07:51

ice jo, na mrazivej vítr jsem zapomněla. Je to otočené přesně na tu stranu, odkud se na nás valí všechny živelné pohromy.