Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 30. března 2019 11:38

RoSa Díky. Naše bytový družstvo je údajně pojištěný u Kooperativy...

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 30. března 2019 11:52

wendulka  U nás to dopadlo tak,  že ty škody na sebe vzalo družstvo , které je taky pojištěné u Kooperativy a pojišťovna s tím nedělala žádné potíže.  Už jsme tam pojištění taky. 

Online slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 30. března 2019 11:57

wendulka ten obraz to lízlo tesne....no zobudiť sa takto, to je teda pekný záhul...ale snáď to fakt uhradia a budeš mať vymaľované. Hlavne si to nechaj zaplatiť aj s prácou! Sú firmy, ktoré nabehnú do zariadeného bytu a vyriešia to aj s presunom a zakrytím všetkých vecí. Ako áno, tie parfémy by som im na starosť nenechala, ale zvyšok kľudne.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 30. března 2019 12:04

wendulka 

To je masakr 

Nás přesně takhle vytopili před pár lety... no nebyla jsem doma a vyřizoval to milostpán, pročež baba pravila že pojištění nemá, jsou chudý důchodci a hodila po něm dvě stovky 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 30. března 2019 12:20

slniecko Jj, tentokrát se hodlám poohlédnout po firmě, která to bude nabízet takhle komplet. 

Takhle mi kamarád po tátově smrti sice pomohl vymalovat obývák, ale samozřejmě jsem mu to musela pomoct vystěhovat a nastěhovat a celý jsem to musela uklidit já a už tehdy jsem toho měla plný brejle, takže znova už ne.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 30. března 2019 12:20

wendulka Soucítím a držím palce. Před X lety, v pronajatém bytě, mě brzo ráno vzbudil podivný zvuk "kapající" vody a vlhká peřina. Nejdříve jsem si myslela, že je to v rámci snění , leč nebylo. Vtipné na tom bylo, že jsem to samé ráno odlétala pryč, takže žádný čas nazbyt ... Vše dobře dopadlo, pojišťovna to tenkrát zaplatila a než jsem se vrátila z cest, byl byt opět suchý a vymalovaný. 

Držím palce .

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 30. března 2019 12:25

wendulka A s tím samo domo malováním souhlasím. Mám letos v plánu malování celého bytu a nevím, jak taktně odmítnout nabídku svého otce (je šikovný, ochotný, ale ... tak malování celého bytu je prostě náročné na čas a energii). Kdyby šlo o prázdný byt, tak to neřeším, ale představa přemisťování nábytku atp. . Takže aktuálně hledám na netu spolehlivou firmu, která vše zařídí od A do Z a ještě kvalitně. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 30. března 2019 12:55

whiskas Díky.

Uch, to musel být taky zážitek.

Offline andulka01
Avatar
10771 příspěvků moje polička 30. března 2019 15:31

wendulka No potěš koště teda...

Před lety jsem likvidovala havárii stoupačky v sestřině bytě, akorát to nebyla voda, ale kuchyňské s....y z půlky domu. Vylítlo to dřezem, pryč byla komplet kuchyně, chodba a obývák. Smrad nesdkutečnej, začátkem srpna, okamžitě to začalo hnít. Sestra byla mimo ČR na svatební cestě.

Naštěstí pojišťovák byl naprosto fantastickej, nechal mě zbourat kuchyni a začít to likvidovat aniž by to viděl a pak mi sám ještě přidával nábytek na vyhození (a proplacení). Naprosto s pojišťovnoiu nebyl problém, proběhlo to rychle.

Ale jako strašný to bylo, fat velkej hnus. Novomanželé se vraceli do v podstatě holobytu :-)

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 30. března 2019 17:27

My jsme taky meli noc plnou vasni. Sikmo nad nami bydli mlady muz, ktery uz driv delal v noci po navratu z hospody hluk, rval a poustel hudbu tak nahlas, ze vzbudil pulku baraku. Jednou jsme na nej volali policii my, jindy jini sousedi. On z nejakeho duvodu usoudil, ze na nej volal policii soused pod nim, ktery s nami sousedi pres stenu, a psal mu sproste vzkazy na dvere. Soused je starsi pan v duchodu, trochu trhly, ale mily. Ve dve v noci nas vzbudilo bouchani, ktere otrasalo stenami. Slyseli jsme, ze nekde klapli dvere, tak sel muz na chodbu, kde potkal onoho mladeho, totalne ozraleho, muze, jak jde k nam na patro a nadava, ze nas soused je hovno a vola policii, aniz by v tu chvili kdokoli policii zavolal. Pak odesel z baraku. Po nejake dobe se vratil a zacal bouchat na sousedovi dvere, ktery otevrel, nacez mu mladik privrel prst do dveri. Soused pak zvonil na nas, volala se policie, soused ma ten prst osklive zraneny, na chodbe pred jeho dverma byla krev, u nej v byte krev. Chudak soused. Doufam, ze mladik z toho bude mit poradny prusvih, je totiz na vojne a mel jen propustku a byl pri tom radeni navic v uniforme. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. března 2019 17:54

Friga to je za trest takovy soused.

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 30. března 2019 19:15

Zarinya je, hlavne chudak nas soused, ktery mu nikdy nic neudelal a ten blb si na nej zasedl. Mladik mel v planu se stehovat pryc, tak doufam, ze se odstehuje co nejdriv. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 31. března 2019 17:27

Friga No to je taky síla. Já jsem na hluk extrémně citlivá, protože od dětství žiju v klidné čtvrti. Ale teda ten přivřený prst, uááá. Chudák soused. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 01. dubna 2019 08:49

wendulka Ted jsme jednu noc spali na stodulkach a minuly mesic jednu noc v radotine. Slo 2x o panelakovy byt, takze uplne jiny vzduch nez u nas v baraku, jenze otevrena vetracka zase znamenala fakt hluk na ktery uz nejsme ani jeden zvyklya to jsme bydleli puvodne na sidlisti v Ostrave, takze tam taky rozhodne ticho nebyvalo. 

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 01. dubna 2019 13:58

rasaNori no a u nás teď jedou sbíječky, krumpáče a lopaty, ale člověk si nemůže ani postěžovat, když si je sám pozval :-D 

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 07:05

wendulka chtela jsem ti odepsat, ale z nejakeho duvodu mi nejde napsat tvrde i  a pak to moc nedava smsl, kdz chbi :)

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 07:20

Friga Nic se neděje. To souvisí s novým webem, který byl včera spuštěn naostro, proto to v prohlížečích hází tyhle chybky, že se ti tam v paměti tluče starý web s tímhle novým. Jaký máš OS a prohlížeč? Je potřeba si ho aktualizovat (jestli Windows a tlačítkovou klávesnici, tak tam by mělo stačit Ctrl F5). Jinde je potřeba promazat historii procházení.

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 07:28

wendulka mam iOS a pouzivam Safari. Ted jsem objevila administrativni vlakno a docitam. Vcera jsem tu neb.la a dost me to prekvapilo, co se tu stalo :)

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 07:31

wendulka ha, uz mi y funguje! Diky!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. dubna 2019 08:44

Friga

Fajn, to jsem ráda.