"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online DruI
Avatar
3312 příspěvků moje polička 20. června 2022 14:28

Potrefenáhusa Tak se neboj, housátko ještě trochu povyroste a zmanažuje si babičky samo. Já se teda vždycky trochu děsím, co nám doma přibude, když babička s vnučkou vyrazí do obchodu :)

Online Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 20. června 2022 18:02

Potrefenáhusa to je ale hezký autíčko! Když byl menšímu chlapečkovi rok a čtvrt, koupil mu jeho tatínek k Vánocům zelený odrážecí traktůrek, prý musel Je to dost bachratá věc, dítě nedosáhlo skoro nožičkama na zem, ale miluje ho ode dne, kdy ho uviděl, a jezdí na něm doteď. Ale jen doma, na ven je to nešikovný, to se nedá si pořádně nést, když si dítě usmyslí, že už ho to nebaví.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 20. června 2022 18:26

Kokoska jo, jako super, ale my máme fakt pidi dům, dole dvě malý místnosti - obejvak a kuchyň, kam se taktak vejdem, chodba má tak 2x2.

Online Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 20. června 2022 18:28

Potrefenáhusa to je problém. Já už nekupuju nic, o čem se neporadím, ale u nás je vítaný i ten příspěvek "na botičky".

Offline Mrakoplas
Avatar
8860 příspěvků moje polička 20. června 2022 18:37

Ak všetko vyjde tak cez vikend pojdeme so sambom do Prahy. Na piatok uz mame program, sobotu volnu. Zatial teda hlasia prsat ale verim, ze sa to este zmeni. Tak hladam tipy kam v Prahe za pekneho pocasia (park, zahrady, prechadzka) a za uprsaneho (vystava, pamiatka). Najvacsim turistickym miestam by som sa rada vyhla, uz mame pochodene. Jo a bez deti! :)) Poradite pls? 

Edit. Budeme mat aj auto takze pripadnej vyjizdke mimo Prahu sa tiez nebranime.

Este edit. Budeme byvat v Holesovicich, bo ideme na Metronome a sambo chcel ubytko blizko.

Offline tina
Avatar
5882 příspěvků moje polička 20. června 2022 20:29

Kdyz odejdete z pracovniho pohovoru a asi po deseti krocich vas na ulici posere ptak, je to dobre nebo spatne znameni?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. června 2022 20:37

tina když je to PO odchodu, tak určitě dobré Neříká se, že je to pro štěstí?

Offline tina
Avatar
5882 příspěvků moje polička 20. června 2022 20:48

Evaeva no, já právě nevím... každopádně štěstí bylo, že to bylo právě až po odchodu a taky, že jsem si nakonec nevzala bílou košili ale černý šaty...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. června 2022 20:55

tinavsad si sportku.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. června 2022 21:09

tina Chystáš se vrátit do pracovního procesu? Budu držet palce!

Offline Kan
Avatar
7088 příspěvků moje polička 20. června 2022 21:12
Reakce na tina:

Kdyz odejdete z pracovniho pohovoru a asi po deseti krocich vas na ulici posere ptak, je to dobre nebo spatne znameni?

​Každopádně je to znamení! Držím palce, ať to dopadne dle tvého přání.

Offline tina
Avatar
5882 příspěvků moje polička 20. června 2022 21:13

Evaeva jjj, chtěla bych od září. Už to potřebuju jako sůl, ale jasně že budu vzpomínat i na tu rodičovskou, dělali jsme si to s dětma hezký....

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. června 2022 21:14

tina tak třeba nějaký kratší úvazek... Ať ti vyjde něco zajímavého!

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 20. června 2022 21:16

tina držím palce!

Mě dnes honil headhunter, všechno to vypadá zajímavě a hezky, až nato, že teď nemám síly se tím zaobírat. 

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 20. června 2022 21:40

continuity Mě dneska honili z banky, ať si domluvíme schůzku. Říkám jim, já od vás nic ale nepotřebuju, vy ode mě jo? oni že potřebují aktualizovat moje údaje, tak říkam u mě je ale všechno stejný, peníze nemám,mít nebudu a půjčený je mám odjinud. No nic, stejně tam mam přijít, asi je to skutečně nutné.... Nemohl by mě taky někdy honit nějaký headhunter? 

Offline Tabea
Avatar
4733 příspěvků moje polička 20. června 2022 21:50

tina rozhodne je dobrý znamení, že jsi nešla podelana na pohovor. I když by to byl třeba dobrej ice breaker.

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 20. června 2022 22:00

Karja no teda s bankou nevim, já bych jim poslala oskenovanou občanku. 

S těmi headhunters je to blbý, když on projevuje větší nadšení pro tu práci než jeho oběť. já nepotřebuji novou práci, spíš tak tříměsíční sabatical

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 20. června 2022 22:10

continuity Jj. Mleli něco o podpisu, no pujdu tam i s dětma, to pak bude na dvě minuty a dostaneme  aspon propisky:-D. Mně nejvíc vadí, že si musíš domluvit schuzku a ne tam přijit prostě jako operativně. 

Řekni že to bereš, ale že potřebuješ dva měsíce placeného volna předem! 

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 20. června 2022 22:21

Karja klidně i neplaceného

Třeba pak ze sebe vykřešu nějaké nadšení. 

Offline Garfie
Avatar
24040 příspěvků moje polička 21. června 2022 04:40

Ještě mě teda napadlo k těm věcem a dárkům z druhé strany....zažili jsme Vánoce, kdy babičky dodaly přesně to, co si děti (i rodiče) představovali, stejně tak tety a další příbuzní, ovšem problém byl, že jsem se natolik vyčerpala žádostmi okolo, že u nás doma nakonec dostaly ty "nejhorší" dárky. Muž mi potom zakázal dávat tak dobré rady!