"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 19:25

continuity . Tak ono to jde, ale ty dodavky jsou uplne marne. Ani jsem nekoukala, jestli nemaji jeste letni gumy. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 20:10

Černá kočka Já tam objednávám ráda, protože tam mají úplně všechno:-D. Ale je fakt, že teď mi ty papírenské věci přijdou takové dražší než jinde, respektive tam nemají spíš ty levné věci, začínají až na těch dražších položkach. No tak uvidíme, radši si pro ty křídla udělám záložní plán:-D. Jinak tam mám kraviny, samozřejmě jako vždy. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 20:36

tina  já mám taky miele, už strašně dlouho, našetřila jsem si na něj, když jsem začla pracovat (tenkrát stál cca půlku mý výplaty  ) a pořád jede. Jsem s ním spokojená, sáčky dostupný, občas vyměním filtry. Je to ale klasickej lux, co taháš za sebou. Tenkrát mě nadchlo, že se kolečka točily i kolem vlastní osy, z dětství jsem si pamatovala jen ten s rigidníma, co se klátil na bok, když se blbě zatáhlo. Teď je to samozřejmost. 

Se zaujetím jsem si přečetla recenze na dyson, jeden můj známý na něj pěl chválu, ale měl ho půjčený jen na chvíli, když vysával bordel po vrtání, doma ho nemá. Užjsem uvažovala, že ho koupím mámě, bylo by to teda ošklivý zklamání.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 06:17

Prosím vás, příšerně, ale fakt příšerně, mě chytají křeče do nohou.

Vzbudí mě i několikrát za noc, poskakuje tu jak šílená, chodím, masiruju, upim bolest. Chytnou mě i během dne, stačí třeba natáhnout nohu.

Strašný, strašný, strašný!

Co s tím? 

Offline Ginger
Avatar
1101 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 06:29

Dadoo to znam, je to strasny. Beru trvale horcik a pomohlo to.

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 07:03

Dadoo Hořčík - klidně si na první měsíc nechat napsat Magnosolv, pak nějaké Magnesium s Vít.B a ideálně doplňovat i Zinek a Vít.C, popíjet Magnesii a mazat večer nohy Horčíkovým olejem. Pokud je vana, tak 1x týdne až za 14 dní Epsomskou sůl do koupele.až když to bolí v noci, tak mazat Traumaplantem. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. prosince 2021 08:07

Dadoo hořčík - mně pomáhá magnesium citrát z dm, jsou to takové pytlíčky do vody.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 08:15

Dadoo 

Nejen magnesium. Zkus se každej den minimálně na pět minut přisunout, ležíc na zádech na podlaze, zadkem až ke zdi, nohy dej nahoru... čím dýl, tím líp. I tak bys měla dávat nohy třeba aspoň na stolek když koukáš na tv například, ale u tý zdi to má lepší efekt.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 08:40

Resch Ginger barbucha dekuju, po práci letím do lékárny. Je to fakt strašný. aa večer vztycim nohy.

Offline mazanajana
Avatar
příspěvků moje polička 01. prosince 2021 08:46

tina 

U rodičů jsme měli Miele (cat&dog) a teďka mám ve vlastní domácnosti Dyson (ball multi floor), oba klasicky že je člověk táhne za sebou a mají šnůru do zásuvky. A po několikaletých zkušenostech s oběma mi více vyhovuje ten Miele. Zásadní problém u toho Dysonu pro mě je, že z našich koberců nedokáže pořádně posbírat (dlouhé) vlasy. Vždycky to z nich akorát udělá takový chuchvalec, který na tom koberci zůstane, a já pak chodím a sbírám ty chuchvalce . A taky se často těma vlasama ucpává spoj trubek a ten Miele měl i lepší kolečka.

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 08:51

mazanajana to by byl u nás ten nejmenší problém, my jsme všichni krátkovlasí až holohlaví Díky za report!

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 09:39
Reakce na Janulik03:

notna philips mam uz dva roky, som spokojna. Najedno babitie povysavam cele prizemie domu, jed zapnem najvyssi vykon na koberce tak o nieco kratsie vydrzi. 

Mopovanie som si vyskusala ale je to take len bysom povedala utretie prachu. Radsej umyjem klasickym mopom. Ale vysava aj piesok a drobne kamienky od topanok. Ma svetielko co teda odhali ze som bordelar. Vidim kazdy chlp na podlahe. Paci sa mi ze je po ruke, nema kabel da sa pouzit ako maly rucny a ma aj turbokefu.

​Díky za zkušenost. Už ho mám na cestě. Klasický velký vysavač máme bezsáčkový philips. už druhý. Ten první, už skoro 20 let starý slouží ještě pořád taky. Tak snad budu spokojená i teď.

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 10:19

notna som radaa nech sluzi dobre a dlho dlho

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 10:20

Janulik03Díky.

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 10:22

Muz zrovna dneska konecne veze vysavac do opravy (mame jeste jeden, tak proc spechat, ze). Jestli to bude neopravitelne, tak bych dolu do prizemi a na schody chtela taky tycovy, aby s tim byla lepsi manipulace.

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 12:10

Prosím Vás, neviděl jste někdo někde tento tvar lžiček? Potřebovala bych je dokoupit, tyhle jsou koupené kdysi v Ikea

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 12:25

tina Miele Complete C3 cat&dog Powerline

Tah má pekelný, na max skoro nejde odtrhnout od podlahy.

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 12:33

Debata o vysavačích mi připomněla, jak onehdy Rosťa viděl reklamu na Dyson, která končí slovy "koupíte na dyson. cz". A hned na mě zavolal "maminko, koupit Dyson!" Nevím, co tím chtěl naznačit. 

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 18:44

Sweet Potato

to je fakt, máme ho taky, ten miele, a na nejsilnější vysávání ho vůbec nepouštíme :D

Offline Tabea
Avatar
4724 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 19:25

dzizisketa u nás měl Lidl před pár týdny funkční dětský tyčový dyson...