"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online Kokoska
Avatar
28299 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:08

moora to jsem jednou ochutnavala a nechutnalo mi to.

Online Karja
Avatar
35848 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:10

Objednala jsem na megaknihach o víkendu. Všechno mi potvrdili, ale žádnej pokyn k úhradě mi mailem nepřišel, nic. Prostě jen přijetí objednávky. To je u nich běžné, že se to vyřizuje až později? Všechno zboží psali skladem. 

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:18

Karja a nemas to na dobirku?

Online Karja
Avatar
35848 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:22

moora Nemám právě. Prevodem, tak jsem čekala, že mi pošlou email s údajema a prd. Děkujeme za objednávku mi přišlo před třema dny. 

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:23

Karja Já mám od nich hned na potvrzujícím e mailu kam budou doručovat a jak budu platit. Je to hned pod " Vaše objednávka obsahuje". A strašně dlouho jim všechno trvá, další zpráva od nich přišla za 6 dní.

Offline Janulik03
Avatar
16693 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:27

notna philips mam uz dva roky, som spokojna. Najedno babitie povysavam cele prizemie domu, jed zapnem najvyssi vykon na koberce tak o nieco kratsie vydrzi. 

Mopovanie som si vyskusala ale je to take len bysom povedala utretie prachu. Radsej umyjem klasickym mopom. Ale vysava aj piesok a drobne kamienky od topanok. Ma svetielko co teda odhali ze som bordelar. Vidim kazdy chlp na podlahe. Paci sa mi ze je po ruke, nema kabel da sa pouzit ako maly rucny a ma aj turbokefu.

Offline Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:35

Karja já objednávku z Megaknih zrušila, neskutečně dlouho to trvalo, že v zásilce byly lampiony, klobouky a barvy na obličej a už bylo dávno po Halloweenu, jsem ještě zkousla, ale že je tam i nafukovací pětka, kluk následující den narozeniny a po zásilce ani stopa, to mi už trochu vadilo. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:56

Kokoska Ta červená už je osteoporóza, to znamená řídnutí a zrovna páteř je riziko, že si někde zprudka sedneš a polámou se obratle. Zelená na kyčli je naopak dobrá. Ještě by tam měla být žlutá a to je osteopénie, takovej začátek. Je to jako semafor.

Právě, blbé je, že obvodní ti myslím nemůže napsat ani dostatečnou dávku toho vápníku a vitamínu D. U nás už bys asi něco dostala. Zrovna páteř nejde moc zlepšit cvičením, ale třeba chůze je na to dobrá. 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 17:08

Karja megaknihy strašný, kupuju tam jen když nespěchám. Minule jsem čekala více než 3 týdny. Tentokrát ale jen pár dní, asi je to o štěstí. 

Online Kokoska
Avatar
28299 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 17:23

Renusatko ja jsem to tak nejak pochopila, ze cervena nic moc. Budu muset teda vic chodit a dokopat se k ty doktorce, by me nekam poslala.

Online Karja
Avatar
35848 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 17:47

žluťásek Pinot Noir Poéma Děkuju, tak uvidím týden, co to bude dělat dál. Mám tam zrovna jednu z důležitých vánočních položek;-). Motýli křídla dvakrát:-D:-D

Offline moora
Avatar
7539 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 18:03

V megaknihach jsem si predloni objednala s osobnim vyzvednutim (mam to stanici tramvaji) a oni mi to poslali na dobirku postou. Co jsem usetrila na knihach, padlo na postovny. Tak tam jsem taky nakoupila naposledy.

jo a trvalo to. Mela jsem tam darek a uz jsem resila, ze objednam znova jinde.

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 18:27

Karja Tak objednávala jsem 19.11. a dnes od zásilkovny email, že právě převzala zásilku.

Po 11 kal. dní. 

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 18:32

Karja Pokyn o úhradě mi vždycky přišel téměř okamžitě, napiš jim. Jinak já mám na Megaknihy asi štěstí, objednávám tam vcelku často a dodání únosné (třeba do týdne), ale loni takhle před Vánocema jsem fakt čekala asi měsíc, peklo. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 18:58

 Garfie taky tam objednavam relativne casto, ale obcas jim to opravdu trva. Jakmile je vec na dodani napr. do 2-3 dnu, trva to aspon tyden, nez predaji dopravci. Jednou jim zase kniha dosla a dali mi vedet asi po dvou tydnech. No ale zase cenove vychazeji opravdu dobre, hlavne u knih, ktere si drzi stabilne cenu. Nejake kinder veci jsem tam objevila az letos, a ty hracky prave docela trvaly...

Karja Normalne jim napis email, uz jsem taky parkrat psala a poresi to s tebou. 

Offline continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 19:07

Jos já si objednala minulý týden ve středu v Lindt adventní kalendář a ještě ho ani nevypravil. Hlavně,že to je jediná vyplacena objednávka v této varce. 

Doufám, že něco dorazí alespoň do Mikuláše.

Offline Černá kočka
Avatar
1318 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 19:09

Karja Vychazeji cenove dobre a asi jsem mela stesti, vzdycky to bylo tak do tydne.

Posledne jsem nakupovala na Booktook, ale ted nevim jestli maji hracky. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 19:13
Reakce na tina:

Ten Miele jaký prosím? Ale obávám se, že bude nejspíš pozdě. Právě tchýně nějaký Dyson má a pochvaluje si ho, ale já ho u ní měla v ruce jen párkrát...

​Mám Miele už dvacet let a jede jak brus, nikdy nebyl nejmenší problém. (doufám že jsem to nezakřikla)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 19:14

continuity To je dost nestastne. Pred vanoci to ted bude dost masakr. Ja musim obcas opatrne, kdyz napadne hodne snehu. Dneska prijelo psi "dame jidlo" (zradlo na dva mesice) a kluk uz se s dodavkou dal ani nerozjel a couval silnici pozpatku ( a to opravdu nejsme zadna samota v lese). Na nohou klouzave tenisky, ve kterych se malem zabil a celkove vypadal dost nestastne, chudak. Paradoxne jen Ceska posta ma maly terenak a jsou v pohode po cely rok. 

Offline continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 19:19

Jos tak u vás to bude peklo, trochu teda závidím ten sníh. 

Já mám teď čtyřkolku, takže jsem většinou vysmátá i na horách, některé kolo vždy nějak zabere, abych se hnula. Navíc jak jsem teď rozrazila tu pneumatiku, tak na jedné nápravě je fungl nové obutí. 

Čokoládu sezerem i tak, o to nic, ale nemuselo by to být na Velikonoce.