"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 17. června 2021 21:56

Akras jdu to vyzkouset

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 17. června 2021 22:03

Po čtyřech (ano) letech jsem konečně dopotrebovala svůj jedinej (ano) balzam na vlasy gestil wonder. Nejakej tip, co koupit? 
Vzhledem k tomu, jakou mám spotřebu, tak to muže bejt klidně dražší, ideálně bio vegan raw cruelty free gluten free a všechno co teď frčí. Jo a vhodnej pro jemný mastný vlasy s opelichanejma koncema. Díky za případný tipy!

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 17. června 2021 23:19
Offline tina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 18. června 2021 12:19

Přišla mi kabelka a je v ní nechanej nacvaknutej čip. Máte nějakej fígl, jak to dostat pryč?

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 18. června 2021 12:24

A ještě jeden - loni tu frčel recept na bezinkovou limonádu, já pak nějakou vyzkoušela podle netu, ale byla dost hnusna a chutnala po droždí. Nemáte někdo nejakej osvedcenej recept?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 18. června 2021 12:25

MP Meri Podle Apetitu. Toho droždí nesmíš dát moc, musí se komplet vstřebat.

Offline Malenge
Avatar
4247 příspěvků moje polička 18. června 2021 13:50

Je tu prosím někdo, kdo by mi mohl odemknout jeden starý článek v reflexu?

tento https://www.reflex.cz/clanek/reportaze/98321/doktor-jonas-studovany-lecitel-nevi-sice-jak-jeho-pristroje-funguji-ale-penize-se-mu-sypou.html 

moc děkuji!

Offline mitford sister
Avatar
1380 příspěvků moje polička 18. června 2021 14:20

tina 

jestli je na tom disku takovej výčnělek, že to celý vypadá jako klobouček, tak v tom výčnělku roztavit plast zapalovačem. vypadnou z toho takové kovové kuličky a pak by se to mělo rozpojit.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 18. června 2021 14:33

MP Meri Jo, taky jsem to jednou s droždím přehnala. A lepší je sušený. Máš ještě bez? Já ji chtěla dělat tento víkend, ale zdá se, že jsem jaksi prošvihla místní sezónu. :-( Nějakej květ sem tam je, ale spíš to tak nasbírám z deseti keřů, než že bych orvala jeden. 

Offline artemisia
Avatar
295 příspěvků moje polička 18. června 2021 14:34

tina stalo se mi to. Vzala jsem fakturu a šla do nejbližšího nákupáku, vysvětlila a hlavně ukázala tu fakturu, aby bylo jasno, že to není za pět prstů zboží, oni mi to odcvakli a bylo - myslím, že to kdysi zvládli i v Tescu na infcích (ale je to pár let)

Offline tina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 18. června 2021 14:42

mitford sister artemisia díky, asi zkusím ten nákupák, toho zapalovače se trochu děsím

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 18. června 2021 19:02

Poradíte prosim niečo na bazalku v kvetináči, ktorá sa začala páčiť voškám? 

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 18. června 2021 19:19

MP Meri mne moc vyhovovala rada biolage raw. Ale mam bezproblemove vlasy, tak nedovedu posoudit efekt, jen ze to byla prijemna kosmetika a vydrzela mi taky hodne dlouho. Ale netusim, jak jsou na tom s cruelty.

Offline faustefra
Avatar
150 příspěvků moje polička 18. června 2021 20:31

Prosím o radu z oblasti HR. Jsem ve zkušební době, mám nabídku na jinou práci. Vím, že můžu skončit ze dne na den.  Když skončím k pátku a do nové práce nastoupím v pondělí, musím ty dva víkendové dny někam hlásit? Nebo můžu dát datum ukončení na neděli? Nebo jak? 

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 18. června 2021 20:49

faustefra 

Datum ukončení můžeš dát na jakýkoliv den, tedy i na neděli.

Pokud bys končila v pátek a nastupovala v pondělí, musela bys ohlásit zdravotní pojišťovně a za ty 2 dny doplatit zdravotní pojištění.

Offline faustefra
Avatar
150 příspěvků moje polička 18. června 2021 21:01

jerry děkuju. Jsem si to tak nějak myslela. Ještě jsem ve zkušebce neodcházela, vždy po dohodě ke konci měsíce a nástupem jinam od prvního. Tohle bude cca v půlce měsíce. 

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2021 21:41

faustefra ja se nechci prit, ale u nas nekdo koncil v druhe pulce mesice , do noveho nastupu mel par dni prodleni a udajne pokud ma odvedeno pojisteni za aspon polovinu mesice mesice ,tak pojistovny uz doplaceni nevyzaduji, to pry byvalo driv.

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2021 21:43

Mam blby dotaz, zakrvacela jsem si birkeny a nevsimla jsem si, muzu to normalne umyt, nestane se s tou vlozkou nic?
nebo je na to neco na cisteni? 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. června 2021 21:45

Antje to je ta brousena kurze?nestane se nic jen bude chvilku drsnejsi.

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2021 21:57

Zarinya dekuji, praskla  mi pata, byla jsem rada ze jsem se zula a nevsimla jsem si.