"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. června 2021 22:09

Antje tak at se brzy zahoji.:-)

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2021 22:12

Zarinya dekuju, mazu a davam si na noc ponozky - v tomhle pocasi.

uz brzo pojedete, ze ? Ja jsem si na tebe tuhle vzpomnela, koupila jsem si kolac a nebyl vubec sladky. Uz aby to bylo !

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 18. června 2021 22:15

Antje myslím, že musí být odvedeno alespoň tolik, kolik je minimální pojištění. Nevztahuje se na cizince, tem když chybí jediný den, ruší se důchodové pojištění a doplatit ten jeden den nelze, musis celý měsíc. 

Už si na to dávám majzla, aby mi to navazovalo.

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 18. června 2021 22:15

faustefra melo by to byt jak pise Antje , pokud jsi uz pulku mesice odpracovala, melo by to byt ok. 

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2021 22:18

continuity o cizincich nevim vubec nic, jen ze tehd se kolega nasi pani ptal a ona mavla rukou ,ze nemusi mit obavy kdyz jde az sedmnacteho nebo kdy to bylo. ze uz se to davno nedoplaci. Nehadam se  ani nejsem mzdova ucetni, jen ze to slo kolem me.

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 18. června 2021 22:19

711990 diky, aspon neco mi uvizlo v hlave. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. června 2021 22:21

Antje

jj tri tydny jeste....

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 18. června 2021 22:39

Garfie Na severu minulej tejden sezóna teprve začínala, tak myslím, ze to budu mít akorát :)

Gatita Diky, kouknu.

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 18. června 2021 22:54

Kdybyste na jídelním listku viděli takovouhle chybu, upozornili byste personál? Chodíme tam jednou týdně na oběd když jedeme na chalupu. Ten těstovinový salát,  ať nehledate.v 

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 18. června 2021 23:02

Pro úplnost dodávám, že jsem mlčela. Ale přála jsem si aby to měli správně. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 18. června 2021 23:08

Tak Betty to je asi zbytečné, chybí jim tam mezery za čárkami, kapitálky jsou použity zřejmě náhodně, jsou tam další chyby, opravení jedné to nevylepší.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 18. června 2021 23:12

Tak Betty Já bych se na upozorňování vykašlala. Jestli mají stálý jídelní lístek, tak to jenom kvůli téhle chybě přetiskávat nebudou a akorát by mě pak štvalo, až bych tam příště jedla, že to i přes upozornění neopravili. A pokud je to jídelní lístek dočasný, tak je upozorňování na chyby zbytečné, protože na jídelním lístku pro příští týden budou zcela čerstvé a nové chyby ;o)

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 18. června 2021 23:19

Nojono, ale nevaříi špatně .

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 18. června 2021 23:20

Tyjo, ad upozorňování, já dneska mijela pani s miminem v hlubokým kočárku a celej ho měla pečlivě úplně utemovanej plenou, po obvodu kolíčky a ještě dole uvazanej uzel. Nakonec jsem ji nerekla, ze se ji tam to dite muze v tadytech vedrech přehřát uplne razdva a teď si to vycitam :-( 



Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 18. června 2021 23:30

MP Meri mně se ta drožďová taky nepovedla. Přitom jsem ji dělala podle receptu od kamarádky, ktera ji měla skvělou.

Já chci zkusit z tibi krystalů, to by mohlo jít i z toho bezu. Ale musela bys sehnat tibi, já ještě nemám, tak nenabídnu bohužel. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 19. června 2021 06:25

Potrefenáhusa proč to ti lidi dělají? Riziko tady toho utemování mi připadá jako tak provařená informace, jako třeba jízda v autě bez sedačky nebo používání chodítek, že snad nemůže existovat člověk, který to neví. Nechápu.

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 19. června 2021 07:24

Pinot Noir v poslednej dobe som videla až príliš veľa detí v autách bez sedačiek, obvykle stojacich medzi prednými sedadlami

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 19. června 2021 07:52

Pinot Noir Potrefenáhusa Já si myslím, že to nevědí. Já to taky nevěděla, či neslyšela, ale nenapadlo mě to teda dělat:-D. Jakože proč. Ale vím, že na jedné z kontrol mimina na to upozorňovali a já tehdy moc nechápala o čem mluví, jaká plenka na kočárku, až snad tady mi došlo, že to fakt někdo zakolicuje po celém obvodu

Online Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 19. června 2021 08:14

Pinot Noir Karja mne přijde spousta věci k nepochopení, jednak ty mimina i bejvaj nekdy oblečený úplně ročnímu období navzdory, moc nechapu ani ty tlustý dekly na hlubokym kočáru v tomhle počasí a už jsem taky viděla par nosenych děti takovým způsobem, ze jsem si rikala, ze si k tomu ty lidi snad ani nic neprecetli a nezjistili (celem od sebe, tvrdy vypolstrovany nosítka, kde dite nebylo podsazeny, viselo za rozkrok a za hlavou utazeny tak, ze bylo dite v zaklonu....)

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 19. června 2021 08:45

Tak Betty Asi bych se na to vykašlala. Kdoví, jak by to brali, a na oblíbenosti jim to zjevně neubírá...já takhle váhala několik let, kdy moje  kontaktní osoba  u zákazníka (ve firmě důležitá ) měla v podpisu mailu  chybu ve slově asistentka. No, potom povýšila, vyřešeno.