"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 05. března 2021 21:45

Janulik03 No a to si vemte, co bude dělat moje máma v důchodu??? My si to vůbec neumíme představit, i se jí někdy ptám, většinou řekne něco ve smyslu, že bude pod drnem a nebo se z toho zblázní. Ona vůbec není důchodovej typ, ale pracovat nemůže, už je docela unavená. Nuz hlavně abychom byli všichni zdraví a sami to uvidíme;-).

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 05. března 2021 21:46
Reakce na žluťásek:

JankaM ty ses ptala na tu zábavu pro rodiče?

Já tady s tím nechci pořád otravovat, ale máme moc rádi ty malovaný putovní kamínky. Dost času zabere nějaký vytvořit, roznášení je bezva motivace pro procházku a taky ta radost, když nějaký najdeš. 

Stačí pár akrylových fixů nebo barvy, lak a zábava na celý dny.

Jestli to neznáš, jsem k dispozici a ráda zodpovím dotazy. 

​Já to taky miluju, strašně se mi to líbí a ta radost když něco najdu a když někdo najde muj ....

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 05. března 2021 21:47

Janulik03 jak obcas pises o zahrade, zviratech, vnoucatech, budovani atd., mely by deti spis koukat, od ceho ti v duchodu ulevit!

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 05. března 2021 21:56

Tenhle kámen jsme měli u domu my.

Offline Janulik03
Avatar
16692 příspěvků moje polička 05. března 2021 22:03

Tak uvidim co mi staroba prinesie. Ak to bude ako u mojich rodicov tak budem stastna. 

Kokoska ja sa tym co si vymenovala bavim a dobijam baterky, necakam ze mi s tym budu pomahat to je ako im uviazat gulu na nohu. Nech si sami urcia , som stastna ze zatial chcu s nami decka travit cas a nelezieme im na nervy. Skor my si od nich niekedy dame oddych

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. března 2021 22:40

Karja no co? Bude hlídat těch šest vnoučat, ne?

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 06. března 2021 08:57

Evaeva To už ji asi nechytne;-). Mimochodem u ségry, když chce pohlídat doma argumentuje, že tam neumí zapnout sporák, že by tam neuvařila nic. Bydlí tam s tím sporákem už 4 roky;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:18
Reakce na Janulik03:

Nic proti, ale dufam ze ked pojdem na dochodok nebude mi chciet moje decko hladat cim by som sa zabavila. 

​Moje řeč.

Při představě, jak mě syn posílá malovat a roznášet kamínky, mi naskákala vyrážka

Online Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:38

Od jakého věku se stane člověk takhle strašně vztahovačný?

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:50

Pinot Noir myslím, že to není vztahovacnost. Když mně dcera, syn řekne mami  pojd se mnou do kina ,divadla atd je hezký a milý. Ale mami měla by ses přihlásit na jogu, pěveckého kroužku,  o to bych nestála. 

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:54

Tady je vidět ten generační rozdíl. Jak to vidi deti a jejich starší příbuzní. Asi ani jeden pohled neni špatný. Hlavně když je tam ten zájem. 

Online Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 06. března 2021 09:56

Tak Betty a jak můžeš vědět, že to nebylo: "Hele, Janko, nemáš nějakej nápad, co bych teď mohla dělat? Já už se strašně nudím."? Vždyť tebe a ostatní, co se tu kvůli tomu čepýříte, nikdo k ničemu nenutí.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:06

Pinot Noir moje řeč.. Mně to přijde naopak moc mile, že se dcery zajímají. Tím spíš, jak jsou daleko.

Ale vidět něco, a zareagovat Je, to je zajimavy, to by se mamce mohlo líbit.. Nebo posílat tipy.. Vždyť je to projev lásky a zájmu. 

Nikdo snad u hlavy nikomu revolver nedrží a nevyhrozuje, že jak nezačne malovat sutry, streli..

A kdyby se děti nestaral a bylo jim fuk, co člověk celé dny dělá, to by bylo ok? 

Ja bych se do té canisky sama asi nikdy nenavezla.. Ani Růžu bych tak rychle neměla. 

Ale jak to řekla, zavrtalo se mi to do hlavy a hned jsem rozjela akci

A jak jsem teď za to šťastná a jak strašně se těším, a bojím!, na školení.

Online Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:19

Dadoo to byl ale skvělý impuls . Cesty jsou někdy nevyzpytatelné. Moje sousedka se canisterapii taky věnuje, pejsek bohužel umřel, tak teď cvičí dalšího . A vůbec jsem to netušila, že ten medvěd za plotem má tak důležitou roli, úplně náhodně jsem na ni narazila někde na internetu.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. března 2021 10:22

Karja tak leda u ní. Až se odstěhujete, bude místa dost.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:22

Jinak nic proti kamínkům - moje matka je vyráběla už před dvaceti lety, nic novýho pod sluncem... nějaký ještě mám

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:45

barbucha ale ty jsou krásný

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:51
Reakce na Pinot Noir:

Tak Betty a jak můžeš vědět, že to nebylo: "Hele, Janko, nemáš nějakej nápad, co bych teď mohla dělat? Já už se strašně nudím."? Vždyť tebe a ostatní, co se tu kvůli tomu čepýříte, nikdo k ničemu nenutí.

​samozřejmě  , nevylučuji vůbec nic. Vždyť píšu hlavně, že je zájem. Je to pouze můj úhel pohledu. 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:53

barbucha tebe by tvůj syn jistě šutry hledat neposílal. Snad děti své rodiče znají, vědí co je může zaujmout. A jestli vůbec o nějakou radu a tip stojí.

Když šel můj táta do invalidního důchodu, fakt strašně ho to semlelo. Byl zvyklej celej život makat, na domě, na zahradě, kutit, vyrábět. Když jsem mu tehdy ukázala sudoku a scrabble, otevřel se mu zas novej svět. Nevidím na tom nic zlýho. 

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 06. března 2021 10:53

barbucha tak ja si jdu koupit akrylátové barvy. Ať jsem připravená.