"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 17. října 2020 10:07

bosibori  Na noc jsem se polila něčím dost silným, abych monitorovala stav a pak jsem nemohla spát, jak mi to vadilo. Takže tatím dobrý

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 17. října 2020 11:32

Nevíte náhodou, jestli se dají někde koupit plakáty, které vznikly ke knize Hrdinky? /Protože jinak se jich budu snažit dobrat nějak pokoutně.../

Offline Lamicka
Avatar
13348 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:35

Pripravuju do prezentace grafy a mam problem, ze v xls souboru mi vypocet procent sedi, kdyz si to dam secist automaticky, ale jakmile to sectu z hlavy, tak mi nekde vychazi 99 % a 101 %. Dela mi to zaokrouhlovani. Nevite, prosim, nekdo, jak se s tim poprat? Nemam s tim zkusenost, vzdycky jsem dostavala od agentuty zpracovane vysledky a jen je pouzila, ted se s tim musim poprat sama. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 17. října 2020 13:40

Lamicka pokud to potřebuješ mít správně v součtu, musíš upravit některou/é dílčí hodnoty, resp. teda převést to na celá čísla, nejlíp možná funkce Useknout

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 17. října 2020 14:06

Lamicka nemůžeš to zaokrouhlit třeba na dvě místa. nepomůže to úplně, ale chyba bude mensi a nebude to z toho tolik trcet? Závisí, co s těmi grafy zamyslis. 

Useknout moc nepomůže, taky to nemusí být nakonec 100%.

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 17. října 2020 14:40

MP Meri Ja chodila na Praze 4 Olbrachtova, salon Viviana. Je to teda taky v prizemi, ale adi cihloveho domu:-D:-D. Ale mela jsem z toho vzdy dobry pocit, dobre sluzby, dobre pripravky, moc sympaticka, prijemna pani.

Offline Lamicka
Avatar
13348 příspěvků moje polička 17. října 2020 16:54

viktorka_od splavu continuity praveze bych tam potrebovala cela cisla zkusim si s tim nejak pohrat. A kdyz to v tom grafu nesedi do 100% tak to se da urcit treba jako nejaka statisticka chyba? Chytam se stebla...  pristal mi ukol, nemam se s kym poradit, sef se hodil pred 3 tydny v nejvetsi krizi marod (pry oblibeny zvyk)... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 17. října 2020 17:04

Lamicka asi záleží k čemu se chceš dopracovat. ale sto procent musí být vždycky sto procent:-) 

Offline Lamicka
Avatar
13348 příspěvků moje polička 17. října 2020 17:06
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 17. října 2020 17:24

Lamicka tak holt ta data musíš nějak přiměřeně doupravit:-) tohle je věčný problém:P

Offline Lamicka
Avatar
13348 příspěvků moje polička 17. října 2020 20:04

continuity viktorka_od splavu diky moc, nakonec jsem kvuli tomu grafu, co vubec nedaval smysl vlezla do zdrojoveho souboru, ze ktereho jsem vypracovala tabulky jako podklad pro ty moje grafy a zjistila, ze clovek, ktery mi to poslal ma ve vzorci chybu takze jsem vsechno prepocitavala a kontrolovala. Fajn sobota.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 17. října 2020 21:34
Reakce na Karja:

MP Meri Ja chodila na Praze 4 Olbrachtova, salon Viviana. Je to teda taky v prizemi, ale adi cihloveho domu:-D:-D. Ale mela jsem z toho vzdy dobry pocit, dobre sluzby, dobre pripravky, moc sympaticka, prijemna pani.

​Dík, kouknu na ne. Už jsem se lekla, ze na kosmetiku nikdo nechodí nebo co. Ale já si přijdu strašně ošklivá, potřebovala bych, aby mě někdo trochu zachránil

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 17. října 2020 21:41

MP Meri Jo, podivej, ja pak byla jednou na Karlaku v takovem jakoze ,,salonu,, kde je treba vic mistnostu, vic kosmeticek a tak, ale tohle bylo nesrovnatelne lepsi. Ja teda vzdycky vypadala strasne hnusne, objednavala jsem se vecer abych sla domu az za tmy (akne, takze po navsteve to melo po cisteni vzdycky grady:-D).

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 17. října 2020 23:14

Zeptám se, při ekologické likvidaci auta a následném vyřazení z registru vozidel, když nemůže přijít vlastník osobně, je potřeba plná moc, potažmo musí být ověřená? 

Likvidační společnosti stačí napsaná plná moc, tak abychom pak stejně nepohořeli na úřadě. Nemůžu se tam celý týden dovolat.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 17. října 2020 23:28

Karjahelej, a pomahalo to nejak na to akne? Ja vetsinu casu ted uz relativne OK, moje teorie je ze ani to akne se mnou mema nekonecnou trpelivost a radsi zdrhlo ...furt vaham, jestli to ma vyznam ci ne

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. října 2020 23:48

Lama_z_Lana Synovi pomohl CO2 laser a to opravdu hodně. Bylo to 10 návštěv a dal za to kolem 1000 Kč, takže to celkem šlo a efekt přetrval delší dobu. Teď to zase musel doplnit nějakou ATB mastí, tak se po dvou letech chystá znovu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2020 00:30

Lama_z_Lana mě kosmetika na akné pomáhala, stačily tři návštěvy a byl to obrovský rozdíl. Neměla jsem to teda úplně strašné, ale blbý to bylo, to zase jo.

Offline Lamicka
Avatar
13348 příspěvků moje polička 18. října 2020 08:21

MP Meri ja chodila k kosmeticce, ktera je ted na P9, coz je pro me z ruky a parkrat jsrm byla na P6 u svagrove me kamaradky, ta je taky vyborna, ale bohuzel mi nevyhovuje provozni doba. Jesti chces, muzu poslat kontakt sz. Na cene se obe se mnou domluvily, zeptaly se jaky je strop a podle toho navrhly postup. Ta skala je siroka, klidne od 800-6000Kc.

Ja to teda na pleti poznam, je takova cista, prozarena, se stazenymi pory. Ani od jedne jsem nechodila s rozdoubanym oblicejem, mohla jsem normalne mezi lidi. To je podle me nekde chyba, tak uz dnes kosmetika nema vypadat. Treba kdyz mi odstranovaly hluboko ulozene melie jehlou, tak jsem tam mela maly stroupek, ale za den dva se odloupnul a bylo to ok. 

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 18. října 2020 09:13

Lamicka Nebyla náhodou ta kosmetička z P9 dřív ve Zlatnické?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 18. října 2020 10:20

Catherinne Zkoušela jsem se zeptat známé, co pracuje na Bohdalci na registru. Za normálních okolností k nim potřebuješ plnou moc, stačí neověřená (a značky a techničáky) Ale tohle je zas něco trochu jiného, s tím přímou zkušenost nemá.

Jinak pracovní dobu mají osekanou, je dobré se přes web objednat - to asi víš.