"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2020 10:42

Catherinne stačí neoverena, alespoň u nás. 

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 18. října 2020 10:55

Lama_z_Lana Hele jakoby jo, jenze!!! Mne se hrozne hoji veskera poraneni, takze ja sice nemela uz ty bedary, ale stroupky, skrabance. To se za tyden zahojilo, abych tyden dva vypadala lip a pak zase za tyden na kosmetiku:D. Ale ja chodila na klasicke hloubkove cisteni, tec druhu je nekolik jak osetrit aknozni plet.

Lamicka No ono asi zalezi s jakou pleti tam chodis, ja se stroupkoum nevyhla nikde, ale mam fakt toho hodne na obliceji;-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2020 11:25

Karja mě čistili nějakou tou ultrazvukovou špachtlí a to jsem stroupky moc nemívala. Jako byla jsem rudá to jo, ale to do rána bylo dobré. Chodila jsem spíš za dva a půl měsíce a i tak ta pleť byla v podstatě dobrá.

No nebyla jsem aspoň čtyři roky, těhotenství, kojení, děti,... V září jsem si říkala, že bych měla zase začít. No odložila jsem to až po koroně.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 18. října 2020 11:52

Catherinne 

Osobně si myslím, že bude potřeba plná moc s ověřeným podpisem.

Nebylo by ale jednodušší se tam předem zeptat? Úřední hodiny se sice zkrátily, ale telefony a maily vyřizovat můžou.

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 18. října 2020 11:55

Evaeva A jo, na to jsem taky chodila vlastne, ale stejne jsem mela ten samej problem, ze jsem po tom byla dost zhuntovana.  Ja se chystam na jare, ke kadernici ted moc nechodim, jak nebarvim, tak cas stravim na kosmetice nebo na masaze zacnu chodit pravidelne. Ale nevim, pred detmi mi maser dost chvalil postavu, tak ted se asi budu stydet:-D.

Offline žluťásek
Avatar
7588 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:00

Doteď jsem nevěděla, co je CO2 laser a teď ho chci hned teď okamžitě. Pleť mám děsnou nějak odjakživa, skoro všechna kosmetika mě strašně dráždí, pálí, svědí, rudne. Že ty fotky před a po nejsou jen photoshop? Chci se tam objednat ještě dneska :-D (No dobře, po koroně stačí)

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:01

jerry 
Catherinne výše píše, že se tam týden marně snaží dovolat. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2020 12:05

Karja každý holt reaguje jinak, no. Mě to tenkrát hodně pomohlo, a teď se mi pleť tak zhoršila.

Ten tvůj plán zní dobře, asi to okopíruju;) Ke kadeřnici právě taky chodím jednou za rok, ale masáž bych si teda dala.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:05

Sweet Potato 

Myslela jsem to spíš obecně. Když někde neberou telefony, zkouším mail. Je to prokazatelné a lze si v případě potřeby i stěžovat.

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:12

Evaeva No jasny, hlavne tady u nas na venkove ty sluzby jsou opravdu levnejsi a nerekla bych, ze mene kvalitni, proste se musi hledat. Takze i z tohodle pohledu je to prijemny;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:20

jerry mail na úřad?

Catherinne na běžný úkony typu přihlášení odhlášení stačí plná moc bez ověření, ale pokud máš pochybnost tak to ověření ti udělají na poště (může-li se dotyčný dostavit aspoň tam)

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:20

Prosím... máte někdo zkušenost s používáním antivirových šátků (z firmy Nanospace nebo Respilon)? Jsou relativně drahé...tak by mě zajímalo, jestli to za ty peníze stojí...

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:30

jerry mail na úřad?

​A proč ne? Já jsem takhle zvyklá pracovat a nemůžu si stěžovat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:32

jerry ano, pokud s těmi úředníky dlouhodobě spolupracuješ, problém to není. ale zkus najít mailovou adresu na řekněme "svou" sociální pracovnici nebo na ten registr vozidel. haha.. no a párkrát jsem se i zkoušela zeptat. bylo mi řečeno že nevedou, nepřijímají maily "zvenku", nemají na to čas

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:37

AlexQ Já osobně ne, já šátky nosit nějak neumím, přijde mi, že nemůžu volně hýbat hlavou, ale znám lidi, kteří je nosí - a nejsou to lidi, co skočej na každou reklamu.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 18. října 2020 12:41

viktorka_od splavu 

Nespolupracuju dlouhodobě ani nepracuju ve státní správě.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2020 12:57

viktorka_od splavu já na úřad mail psala kolikrát a neodpověděli akorát z úřadu práce

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 18. října 2020 13:36

crazydaisy byla na P6 na Bachmacskem nam. 

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 18. října 2020 13:40

Karja ja mivala taky problematickou plet, ale jak to cisti spachtli a jen docistuji rucne, tak to nikdy nebylo hrozny. Hlavne mi tehdy rikala, ze se to nema cistit vsechno najednou, ze pak je rozrejpany oblicej a po tech 4 navstevach se to fakt preklopilo k lepsimu.

Chtela bych chodit zase, ale nemuzu sehnat nikoho blizko, kdo dela i vecer. Dala jsem si predsevzeti, ze si na sebe budu aspon davat masku a za posledni pulrok jsem si ji dala 1x jsem hrozny flink na peci... 

Offline Karja
Avatar
35735 příspěvků moje polička 18. října 2020 13:58

Lamicka Ja taky, jsem rada,kdyz se odlicim a vycistim plet. Prave ted ani nemam nejak cas treba na netu hledat pripravky,ted jsem vzala vDMku, co jsem videla. Ale potrebovala bych nejaky krem na aknozni plet, ale ne takovou tu klasickou pubertackou.